امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراض سوآرس به حضور رونالدو در بین نامزدهای توپ طلا!!!!

اعتراض سوآرس به حضور رونالدو در بین نامزدهای توپ طلا!!!! 1

لوئیس سوآرس معتقد است نام کریستیانو رونالدو به دلیل عملکرد ضعیف در جام‌جهانی نباید در بین نامزدهای نهایی دریافت توپ طلای فوتبال جهان قرار می‌گرفت.
لوئیس سوآرس در گفت‌وگو با روزنامه‌ "ال‌موندو دپورتیوو" درباره حضور نداشتنش در بین 23 بازیکن برتر جهان در سال 2014 گفت: دلیل فیفا را متوجه نمی‌شوم که چرا نام من را در بین نامزدهای اولیه توپ طلا قرار نداد؟ قطعا به خاطر همان اتفاقی بود که در بازی با ایتالیا رخ داد. اگر من به این دلیل در بین 23 بازیکن برتر نیستم، پس چرا رونالدو با عملکردی ضعیف در جام جهانی در بین سه بازیکن برتر حضور دارد؟ رونالدو هم نباید در بین سه بازیکن برتر جهان قرار می‌گرفت؛ چرا که معیار فیفا جام جهانی است و من به خاطر جام جهانی در بین نامزدهای توپ طلا نبودم.
سوآرس درباره بازی کنار لیونل مسی گفت: خیلی لذت‌بخش است. بازی کنار بهترین بازیکن جهان تجربه خیلی خوبی برای من است. او در خدمت تیم است و همیشه با حرکاتش به زمین به بقیه هم کمک می‌کند تا بهتر بازی کنند. وقتی کنار مسی بازی می‌کنید خیالتان راحت است و از فوتبال بیشتر لذت می‌بردید.
او درباره صحنه گاز گرفتن کیلینی در جام جهانی 2014 که باعث محرومیت چهار ماهه او شد، این گونه صحبت کرد: مثل یک مجرم با من برخورد کردند. درست است که من اشتباه کردم اما نباید این گونه با من رفتار می‌شد. من برای سومین بار این کار را انجام داده بودم و به کمک نیاز داشتم. پی بردم که گاز گرفتن من بسیاری از مردم را ترسانده است. حداقل می توانم بگویم که گازهایی که من گرفتم کسی را آزار نداد اما با من مثل یک مجرم رفتار شد. گاز گرفتن مثل مشت زدن نیست. هیچ وقت گاز گرفتن من مثل ضربه تایسون به اواندر هالی‌فیلد نبود اما هیچ کس تایسون را متهم نکرد و مجرم ندانست این در حالی بود که با من این گونه رفتار شد.
این مهاجم اروگوئه‌ای در ادامه سخنان خود گفت که در آستانه پیوستن به آرسنال بود اما استیون جرارد، کاپیتان لیورپول او را منصرف کرد. سوآرس گفت: پیوستن به آرسنال اگر صورت می‌گرفت یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات زندگیم بود. می خواستم به این تیم بروم اما جرارد من را از این کار منصرف کرد. او به من گفت که بهترین بازی‌های خود را برای لیورپول به نمایش بگذار و بعد از آن به بارسلونا، بایرن مونیخ و یا رئال مادرید برو. او گفت تنها این سه تیم این شایستگی را دارند که بازیکنی مثل تو را داشته باشند. خوشحالم که در نهایت به بارسلونا پیوستم. امیدوارم که بتوانم بهترین بازی ها را برای این تیم به نمایش گذارم.
سوآرس در پایان درباره شانس قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا گفت: امسال کار ما برای قهرمانی سخت است ولی ابتدا باید با برتری برابر پاری سن ژرمن به عنوان تیم نخست از گروهمان صعود و سپس تلاش کنیم تا به مراحل بالاتر برسیم. امسال رئال مادرید، بایرن‌ مونیخ و چلسی رقیبان جدی ما برای قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراض سوآرس به حضور رونالدو در بین نامزدهای توپ طلا!!!! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Shervin_ST ، Nazanin♥Xavi ، Titiw ، fafa23
آگهی
نه که عملکرد خودش معرکه بوده.!!
البته معرکه بود ولی از نوع سوارزیش.
ی نفر هرچقدرم خوب باشه ی تنه نمی تونه ی تیمو نجات بده.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط fafa23 ، Titiw ، Black_Man
این همونه ک گاز میگرفت؟؟؟؟

ب نظرم اینو اصن نباید تو فوتبال راه بدن
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، fafa23
...... خورده میخواسته توپو به کی بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngry
پاسخ
رونالدو واقعا لیاقتشو داره
اما این داره حسودی میکنهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط fafa23

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  حضور در لیگ برتر انگلیس؟ ببینیم چه می شود
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  اعتراض ستاره‌های دورتموند؛ پنالتی سیتی درست نبود
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان