امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدفم از استقلالی شدن رسیدن به تیم ملی است

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال می‌خواهد با حضور در جمع آبی‌پوشان تهرانی به تیم ملی برسد.

هدفم از استقلالی شدن رسیدن به تیم ملی است 1

میلاد کرمانی‌مقدم که در نیم فصل اول در سایپا حضور داشت و فرصت کمی برای بازی پیدا کرد در مورد حضورش در استقلال گفت:‌ من با پیشنهاد قلعه‌نویی به استقلال آمدم. مدتی پیش بود که در این مورد با او صحبت کردم و در نهایت به استقلال پیوستم. در نیم فصل اول هم دو سه بار مصدومیت‌های سختی داشتم که این موضوع فرصت بازی را از من گرفت. در ضمن اتفاقاتی هم در سایپا برایم رخ داد که ترجیح می‌دهم الان در مورد آنها حرف نزنم.

وی در ادامه افزود: حضور در تیم بزرگی مثل استقلال برای من افتخار است. می‌خواهم در کنار بازیکنان این تیم و امیر قلعه‌نویی چیزهای زیادی یاد بگیرم و از اینجا به تیم ملی برسم. من نمی‌خواهم این فرصت بزرگ را به سادگی از دست بدهم هر چند که می‌دانم کار خیلی سختی در پیش دارم. بازی در استقلال با تیم‌های دیگر فرق دارد و فقط باید حواسم به تمرین و فوتبال باشد.

در سال‌های گذشته بسیاری از بازیکنان جوانی که به استقلال آمدند خیلی زود محو شدند و به هدف‌شان نرسیدند.کرمانی‌مقدم در مورد اینکه آیا فکر می‌کند به هدف‌هایش در این تیم می‌رسد، گفت: من اینجا نیامدم که بخواهم فقط مصاحبه کنم و به مسائل حاشیه‌ای رو بیاورم. وقتی این فرصت را به دست آورم باید لیاقت ماندن در استقلال را داشته باشم. یکی از مسائل مهم در موفقیت من این است که فقط روی فوتبال و تمرین تمرکز کنم. قطعاً با یک رفتار حرفه‌ای می‌توانم به هدف‌هایم برسم.
هدفم از استقلالی شدن رسیدن به تیم ملی است 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
استقلالو عشقه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  موزیک فیلم استقلال بدویید استقلالی های عزیز
  استقلالی ها به پول رسیدند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  کارلسن: هدفم از دعوت فیروزجا به مسابقات تخریب روحیه او نبود
  ماجرای عجیب جلسه مرموز استقلالی‌ها در دوحه
  روایت مربی ایتالیایی از مذاکره برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران
  استقلالی‌ها پولدار می‌شوند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان