امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط وایبر خطر نیست

فقط وایبر خطر نیست 1
فقط وایبر خطر نیست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، ستاره مشرق زمین ، ایرانی اسلامی ، baran* ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ._NeGiX_. ، Mr.Unnamed ، ❤уαѕαмιη❤ ، mohsenniceboy ، lovely m ، -Edgar ، *_* ، farzad0 ، االنا ، mahali
آگهی
ممنون
از این خبرت
من حواسمو بیشتر جمع میکنم
پاسخ
ولی این فقط یه بازیه:|

فکر نکنم اینقدر خشک رفتار کردن درست باشه

مهم ایمان واقعیه

ممنون از اطلاع رسانیت^_^
فقط وایبر خطر نیست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، PįŋK ĞįŘł ، ▪неизвестный▪ ، lovely m ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
اینو من قبلنا بازی میکردم ولی کم بازی کردم 

فک نکنم اینطور باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪
ايمان كه به اين چيزا ربطي نداره Dodgyبعدم از هر چيزي هم ميشه استفاده خوب كرد هم استفاده بد كرد اينا به جنبه نياز داره كه ما ايرانيا متاسفانه نداريم
پاسخ
اگه دیگه اسرائیلی ها تو بازی های رایانه ای بتونن پیروز بشن نه تو دنیا واقعی
فقط وایبر خطر نیست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی
(18-02-2015، 13:16)لرد سیاه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا مگه یهودی ها ادم نیستن؟

اونا میگن
غیر از قوم بنی اسراییل هیچ گروه دیگه ای از انسان ها روح ندارن..،
برا همون اینقدر قتل میکنن
بدون عذاب وجدان
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط وایبر خطر نیست 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط وایبر خطر نیست 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، Mr.Unnamed
(18-02-2015، 16:05)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-02-2015، 13:16)لرد سیاه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا مگه یهودی ها ادم نیستن؟

اونا میگن
غیر از قوم بنی اسراییل هیچ گروه دیگه ای از انسان ها روح ندارن..،
برا همون اینقدر قتل میکنن
بدون عذاب وجدان
منابع معتبری از متون مدهبی یهودی داری که این گفته رو اثبات کنه؟؟؟
همچنین اون آقایی که با اوهوووووومش تایید کرد...
فقط وایبر خطر نیست 1
The music feels better
فقط وایبر خطر نیست 1

پاسخ
 سپاس شده توسط eNorto ، Black_Man ، Hitchcock ، F A R ! N ، ▪неизвестный▪
عزیزان چرا با انقدر کلی فکر میکنیم همون طور که خیلیا تو ایران نماز و قران و خدا رو قبول ندارن اونجا هم خیلیا هم کتاب کنیسه ها رو قبول ندارن ما یه جوز بیان میکنیم انگار همشون تمام بیانات کتابشون و به خوبی انجام میدن مثل خیلیا که تو شناسنامشون شیعه زده ولی به قول بعضیا شیعه نیستن اونجا هم همینطوره و این شامل هم زیستی امروزی برای مردمش میشه

در ضمن کتابشون هم دز طول تاریخ خیلی تغییر کرده از کجا معلوم که اون جمله ی بالایی که بیان کردید دچار تغییر نشده باشه
فقط وایبر خطر نیست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط eNorto ، Black_Man ، saeedrajabzade ، Volkan ، Hitchcock ، F A R ! N ، لرد سیاه
(18-02-2015، 20:20)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزان چرا با انقدر کلی فکر میکنیم همون طور که خیلیا تو ایران نماز و قران و خدا رو قبول ندارن اونجا هم خیلیا هم کتاب کنیسه ها رو قبول ندارن ما یه جوز بیان میکنیم انگار همشون تمام بیانات کتابشون و به خوبی انجام میدن مثل خیلیا که تو شناسنامشون شیعه زده ولی به قول بعضیا شیعه نیستن اونجا هم همینطوره و این شامل هم زیستی امروزی برای مردمش میشه

در ضمن کتابشون هم دز طول تاریخ خیلی تغییر کرده از کجا معلوم که اون جمله ی بالایی که بیان کردید دچار تغییر نشده باشه
آرمین همچین جمله ای تو تورات اومده واقعا؟؟؟
فقط وایبر خطر نیست 1
The music feels better
فقط وایبر خطر نیست 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  آشنا نیست؟!
  هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star آیت‌الله سبحانی: دستیابی به درجات عالی اخلاق، بدون محاسبه امکان‌پذیر نیست
  دست دادن زن و مرد نامحرم با این روش حرام نیست
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  قیامت جای عذرخواهی نیست!
  هرکس از سنت من دوری کند از من نیست
  دعا، تنها خواندن خدا نیست، بلکه عرصه شناخت او به عنوان قادر مطلق است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان