امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حیوون خونگی داری؟

بچه ها ازتون میخام اگه حیوون خونگی دارین ازش عکس بذارین و از شیرین کاریاش بنویسین یا اگه دیگه از دستش دادین چنتا جمله به یادش بنویسین
این عکس طوطی منه. اسمش نقره بود. اون 12 سالش بود ک مرد یا بهتر بگم کشته شد. از وقتی یه هفته ای بود بزرگش کردم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیوون خونگی داری؟ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیوون خونگی داری؟ 1
حیوون خونگی داری؟ 1
یه روز بطور اتفاقی پرید رو پشت همسایمون فقط میخاس بازی کنه....
همسایمونم خیلی ترسید و پشتشو به دیوار کوبوند.....امیدوارم هیچوقت یه همچین صحنه ای رو راجبه عزیزانتون نبینین ؛ کله ی نقره له شده بود تو دیوار جمجمش خورد شد.....
الان 2 ساله ک گذشته. منو خونوادم افسردگی گرفتیم ولی.....بعد چند ماه خدا 4 تا فرشته ی دیگه بهمون هدیه دادHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥kimiya♥ ، しíþ ßしâçk ، ᖇᗩᖺᗩ ، Navisa. ، xXToxicTearsXx ، ~~SARA:HIVA~~ ، Aesthetic ، دايانا ، یاسی@_@ ، باران20 ، ✘Nina✘ ، آرالیا ، kian007 ، Shervin_ST ، mr.destiny ، mahali ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، TARA* ، ~ERFAN~ ، موناجون خوشگل
آگهی
وای عزیزم تسلیت میگم
من که خودم قاتلم ولی خب کوچیک بودم جوجه داشتم که بطرز های مختلفی خودم کشتمشون یه جفتشونو که میخاستم حمام کنم هی گذاشتمشون تو آب هی درشون اوردم چشمتون روز بد نبینه کشتمشون.همین چند وقت پیشم یه جفت جوجه اردک گرفتم خودم میخاستم با دستای خودم خفشون کنم داشتن دیوونم میکردن تا اینکه بابام بردشون دادشون به همکارش ولی دیگه از اون به بعد شت دستمو داغ کردم دیگه جوجه نگیرم

حیوون خونگی داری؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon ، ✘Nina✘ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
ممنون گلمHeart
آخی.....منم وقتی 4ساله بودم ازینکارا زیاد میکردم Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
من یه دوتا خلگوش دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممم
حیوون خونگی داری؟ 1اقا حمید خوشگلم
و اقا یوسف نازمحیوون خونگی داری؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon ، ✘Nina✘
مرسی عزیزمHeart خیلی نازن
پاسخ
حیوون خونگی داری؟ 1:blush:الان بزرگ شدن کشتیمشونcryingفاتحه بخونین براشSleepy

(12-12-2014، 22:41)استلا62 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای عزیزم تسلیت میگم
من که خودم قاتلم ولی خب کوچیک بودم جوجه داشتم که بطرز های مختلفی خودم کشتمشون یه جفتشونو که میخاستم حمام کنم هی گذاشتمشون تو آب هی درشون اوردم چشمتون روز بد نبینه کشتمشون.همین چند وقت پیشم یه جفت جوجه اردک گرفتم خودم میخاستم با دستای خودم خفشون کنم داشتن دیوونم میکردن تا اینکه بابام بردشون دادشون به همکارش ولی دیگه از اون به بعد شت دستمو داغ کردم دیگه جوجه نگیرم
Dodgyقاتل دلت میاد بکشیشونcryingcryingcrying
خدایا منو ببخش اگر همیشه به فکر رضای همه ی هیچ ها هستم؛ ولی به فکر رضای تو که همه هستی، نیستم…Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon
آگهی
من دو تا خر گوش به نام های بنی و لیلو داشتم که بنی یه هفته بعد اینکه خریدم مرد.لیلو یه ماه بعدش.کلا بخبختمcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon
من دوتا ماهی قرمز دارم که از عید سه سال پیش مونده ._.

البته دوتا لاک پشت هم قبلا داشتم که هردو رو تو فاضلاب ول کردم

جوجه هم داشتم که همیشه روش میخوابیدم
فکر میکردم اینطوری گرمش میشه ولی اونم فرداش میمرد
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon ، Aesthetic ، ღ narges ღ ، ✘Nina✘ ، Shervin_ST ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(23-12-2014، 11:14)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوتا ماهی قرمز دارم که از عید سه سال پیش مونده ._.

البته دوتا لاک پشت هم قبلا داشتم که هردو رو تو فاضلاب ول کردم

جوجه هم داشتم که همیشه روش میخوابیدم
فکر میکردم اینطوری گرمش میشه ولی اونم فرداش میمرد
پس باید به شما بگیم قال حیوانات .درست نمیگم ؟  . هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmileSmile24524524524524524524524524524524525r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r304fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvf4fvfp332p332p332
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon ، ✘Nina✘
هرجور مایلی (:

همه بهم میگن ._.

+اسپم نده
پاسخ
 سپاس شده توسط banafshe joon ، Aesthetic ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  دوس داری به چه دوره ای از زندگیت برگردی ؟
  دوست داری با نفر قبلیت بری بیرون؟دوست داری برات یا براش چی بخری؟
Video بهترین فیلمی که دیدی چی بوده ویکی از بازیگراشو که دوسش داری رو بنویس
  اگه یه کلید پیدا کردی دوست داری برا کجا باشه؟
  دوست داری وقتی رفتی دانشگاه چه رشته ای بخونی؟کسایی که دانشگاه میرن هم بگن
Smile چه نوع سبک آهنگی دوست داری و خواننده اش را به چه دلیلی دوستداری؟
Wink یه تفنگ داری با یه گلوله ،کی رو میکشی؟
  9 کاربرد دانه های برنج در خانه داری
  مدرسه رو دوس داری؟ چرا؟ (هرکی ی دلیل خوب بیاره جایزه داره!)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان