امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شعرهای صفا در «صدای راه پله می آید»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شعرهای صفا در «صدای راه پله می آید» 1

حسین صفا از انتشار چهارمین مجموعه شعرش با عنوان «صدای راهپله میآید» خبر داد.

به گزارش خبرنگار ادبیات و نشر ایسنا، این مجموعه با ٤٦ شعر توسط نشر نیماژ منتشر شده و اولین تجربه این شاعر و ترانهسرا در چاپ شعر سپید است.

صفا در اینباره میگوید: تجربه شعر سپید برای من تجربه تازهای در نوشتن نیست؛ اگرچه این کتاب اولین تجربه در چاپ آنهاست. واقعیت این است که چه ترانه (که متاسفانه یا خوشبختانه بیشتر با آن در حافظه مردم حضور دارم)، چه غزل و چه شعر سپید، برای من حامل ظرفیتهایی هستند که سعی میکنم به قدر و تجربه خود به آن بپردازم. پس شعر چیزی نیست که بشود آن را فقط در حوزه خاصی دنبال کرد و پی گرفت. به عقیده من شرط بر ممارست و عرقریزی است. با این وجود شاید بد نباشد بگویم تجربه نوشتن شعر سپید برای من بسیار جدی و مهم است و اگر کمی دیر به صرافت چاپ این کتاب افتادم دلیلش شاید وسواس زیاد است که همچنان ادامه دارد.

او میافزاید: شعرهای سپید من از نظر زاویه دید و موضوعات چیزی جدا از غزل و ترانههایم نیستند. موضوع برای من، نگاهی شخصی و دغدغه امروزی نسبت به جهان پیرامونم است که در قرائت دیگران از این شخصی بودن خارج میشود و به شخصیتی جمعی میرسد.

صفا همچنین میگوید، سه مجموعه قبلیاش به زودی به چاپ سوم میرسند: «کنار پله تاریک و چند غزل برای زنم» (مجموعه غزل، نشر دارینوش)، «وصیت و صبحانه» (مجموعه غزل، نشر شانی) و «من کمتحملم» (مجموعه ترانه، نشر شانی).

شعرهای صفا در «صدای راه پله می آید» 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان