امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟

وقتی امام ظهورکنه تقریبا همه سربازش میشن ولی کسی هنر میکنه که کاری کنه از همین الآن امام بتونه بهش به چشم یک سرباز نگاهش کنه

(18-01-2015، 14:25)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 3:23)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 11:55)selda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک کلام ...

هیچ مدرکی(موثق) برای اثبات وجود مهدی وجود نداره ...

مدرک برای من با توجه به شناختی  که از خدا و اسلام به دست آوردم اینه که،  ما از ژمانی که آدم و حوا پاشونو گذاشتن زمین پیامبر داریم(آدم) و خدا انسان ها روبا استفاده از پیامبران در هر دوره راهنمایی کرده و ما دوره ای رو نداریم که زمین خالی از یه فرد کانکت به خدا بوده باشه، تا اینکه اعلام شد شما تا این حد براتون بسه و محمد آخرین فرستاده است،  به نظرتون همین جا همه چی تمام میشه و آدم ها بعد از مرگ پیامبر مثل بچه های خوب به دستورات خدا عمل میکنند و به راهنمایی ام احتیاج ندارن؟
به نظر من نه، این دین هنوز نوپاست،چندین هزار سال صبر کرده و کم کم راهنمایی کرده الان  یه دفعه ای ولشون کنه؟
ظلم نیست این؟
خدا بعد محمد به هیچ کس وحی نکرد اما برای هر دوره بعد پیامبر یک راهنما  با همه ویژگی های مدنظرش انتخاب کرد تا در هر دوره فردی باشه که به اسلام دعوت کنه.
خلاصه اش  اینکه ما در همه دوره ها راهنما داشتیم و وضعیتمون الان آنقدر خوب نیست که کسی رو نحوایم، خدا هم ظالم نیست که ما رو همینجوری ول کنه  پس منجی و امام در دوره ما هم وجود داره.زرتشتیان معتقد اند، دنیا با یک رهبر آغاز شد و با یک رهبر هم پا

به پایان میرسد.
(دینکرد، کتاب نهم)

1-چرا مغلطه ی مصادره به مطلوب میکنید؟
2-آدم و حوا خود نیازمند اثبات است !چطور در پیش فرض های استدلالتان آنها را اثبات شده فرض کردید و در ادامه آنها را با ارتباط دادن به منجی سعی در اثبات وجود مهدی کردید؟
3-چرا گرامی ،ما از دوره هایی که فرمودی زیاد داریم! در کشور امریکای لاتین هزاران سال تمدن های گوناگونی زندگی کردند و هیـــچ گاه پیامبری برای انها مبعوث نشد ! در اسلام هم اشاره ای به آنها نشد!
همچنین بومیان قاره ی افریقا هم هیچ گاه پیامبری به خود ندیدند  ! اسیای شرقی ها هم "چون کره ای ها چینی ها ژاپنی ها مغلستان ..." هیچ گاه پیامبری برایشان مبعوث نشد ! کل 124 هزار پیامبر در یک منطقه ی محدود مبعوث شدند !حال جالبتر این است که هیچ مدرکی هم برای اثبات وجود 124 هزار پیامبر نیز وجود ندارد و این هم یک ادعای بی اساس دیگر است!
4-اشاره شد که "همینقدر بس است" اما امروزه میبینیم که اسلام خود به هزاران فرقه مختلف تجزیه شده و این تجزیه هم از همون روزهای اغازین ظهور اسلام اغاز شد و اختصاص به قرن حاضر ندارد!اگر محمد مهدی را هدایت گر اثر فعلی کرده پس چرا صده هاست اثری از وی نیست و آفلاین است؟ اگر ادعای منجی حق است چرا اشعار نقی و مهدی مسلمین را خشمگین کرد؟ مگر اعتقاد راسخ به وجود وی ندارند؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیرامون عصبانی شدن برابر عقیده ی مخالف 
5- شما با این سخنان صرفا مرتکب مغالطه ی مصادره به مطلوب شدید !در صورت تمایل بگویید تا تابع این مغالطه را نیز قرار بدم

عزیزم انقدر لازم نیست توضیح بدی.
 برای اثبات مهدی همین بست که حضرت محمد دریک حدیث بسیار معتبر میفرمایند من دو گنج گرانبها برای شما به یادگار گذاشتم یکی قرآن است ویکی اهل بیتم تا روزی که در کوثر برمن وارد شوند .این حدیث ثابت میکنه تا قرآن باشه امام هم باهاش هست واکنون هم قرآن جلوی چشم همه هست فقط یک مقدار باید بیشتر توجه کرد
ای شاه سوار ملک هستی
سلطان خرد به چیره دستی
ای ختم پیمبران مرسل
حلوای پسین و ملح اول
سر خیل تویی و جمله خیلند
مقصود تویی همه طفیلند
پاسخ
آگهی
(18-01-2015، 16:42)کیانه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی امام ظهورکنه تقریبا همه سربازش میشن ولی کسی هنر میکنه که کاری کنه از همین الآن امام بتونه بهش به چشم یک سرباز نگاهش کنه

(18-01-2015، 14:25)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 3:23)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2015، 11:55)selda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک کلام ...

هیچ مدرکی(موثق) برای اثبات وجود مهدی وجود نداره ...

مدرک برای من با توجه به شناختی  که از خدا و اسلام به دست آوردم اینه که،  ما از ژمانی که آدم و حوا پاشونو گذاشتن زمین پیامبر داریم(آدم) و خدا انسان ها روبا استفاده از پیامبران در هر دوره راهنمایی کرده و ما دوره ای رو نداریم که زمین خالی از یه فرد کانکت به خدا بوده باشه، تا اینکه اعلام شد شما تا این حد براتون بسه و محمد آخرین فرستاده است،  به نظرتون همین جا همه چی تمام میشه و آدم ها بعد از مرگ پیامبر مثل بچه های خوب به دستورات خدا عمل میکنند و به راهنمایی ام احتیاج ندارن؟
به نظر من نه، این دین هنوز نوپاست،چندین هزار سال صبر کرده و کم کم راهنمایی کرده الان  یه دفعه ای ولشون کنه؟
ظلم نیست این؟
خدا بعد محمد به هیچ کس وحی نکرد اما برای هر دوره بعد پیامبر یک راهنما  با همه ویژگی های مدنظرش انتخاب کرد تا در هر دوره فردی باشه که به اسلام دعوت کنه.
خلاصه اش  اینکه ما در همه دوره ها راهنما داشتیم و وضعیتمون الان آنقدر خوب نیست که کسی رو نحوایم، خدا هم ظالم نیست که ما رو همینجوری ول کنه  پس منجی و امام در دوره ما هم وجود داره.زرتشتیان معتقد اند، دنیا با یک رهبر آغاز شد و با یک رهبر هم پا

به پایان میرسد.
(دینکرد، کتاب نهم)

1-چرا مغلطه ی مصادره به مطلوب میکنید؟
2-آدم و حوا خود نیازمند اثبات است !چطور در پیش فرض های استدلالتان آنها را اثبات شده فرض کردید و در ادامه آنها را با ارتباط دادن به منجی سعی در اثبات وجود مهدی کردید؟
3-چرا گرامی ،ما از دوره هایی که فرمودی زیاد داریم! در کشور امریکای لاتین هزاران سال تمدن های گوناگونی زندگی کردند و هیـــچ گاه پیامبری برای انها مبعوث نشد ! در اسلام هم اشاره ای به آنها نشد!
همچنین بومیان قاره ی افریقا هم هیچ گاه پیامبری به خود ندیدند  ! اسیای شرقی ها هم "چون کره ای ها چینی ها ژاپنی ها مغلستان ..." هیچ گاه پیامبری برایشان مبعوث نشد ! کل 124 هزار پیامبر در یک منطقه ی محدود مبعوث شدند !حال جالبتر این است که هیچ مدرکی هم برای اثبات وجود 124 هزار پیامبر نیز وجود ندارد و این هم یک ادعای بی اساس دیگر است!
4-اشاره شد که "همینقدر بس است" اما امروزه میبینیم که اسلام خود به هزاران فرقه مختلف تجزیه شده و این تجزیه هم از همون روزهای اغازین ظهور اسلام اغاز شد و اختصاص به قرن حاضر ندارد!اگر محمد مهدی را هدایت گر اثر فعلی کرده پس چرا صده هاست اثری از وی نیست و آفلاین است؟ اگر ادعای منجی حق است چرا اشعار نقی و مهدی مسلمین را خشمگین کرد؟ مگر اعتقاد راسخ به وجود وی ندارند؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیرامون عصبانی شدن برابر عقیده ی مخالف 
5- شما با این سخنان صرفا مرتکب مغالطه ی مصادره به مطلوب شدید !در صورت تمایل بگویید تا تابع این مغالطه را نیز قرار بدم

عزیزم انقدر لازم نیست توضیح بدی.
 برای اثبات مهدی همین بست که حضرت محمد دریک حدیث بسیار معتبر میفرمایند من دو گنج گرانبها برای شما به یادگار گذاشتم یکی قرآن است ویکی اهل بیتم تا روزی که در کوثر برمن وارد شوند .این حدیث ثابت میکنه تا قرآن باشه امام هم باهاش هست واکنون هم قرآن جلوی چشم همه هست فقط یک مقدار باید بیشتر توجه کرد
برای شما بس است که به راحتی ایمان می آورید من به این اسانی باور نمیکنم!
نقل قول: تصور کردن این که چیزی را می‌دانید در حالی که در حقیقت آن را نمی‌دانید، خطای مهلکی است که همه ی ما مستعد آن هستیم. من باور دارم که خارپشتها سوسکهای سیاه را می‌خورند، چون به من این طور گفته اند؛ اما اگر قرار باشد کتابی درباره‌ی عادات خارپشتها بنویسم، تا زمانی که نبینم یک خارپشت از این غذای اشتهاکورکن لذت می‌برد، مرتکب چنین اظهار نظری نمی‌شوم. در هرحال، ارسطو کمتر از من محتاط بود. نویسندگان باستان و قرون وسطا اطلاعات جامعی درباره تک‌شاخ‌ها و سمندرها داشتند. با وجود آن که هیچکدامشان حتا یک مورد از آنها را هم ندیده بودند، یک نفر هم احساس نکرد لازم است از ادعاهای جزمی درباره‌ی آنها دست بردارد.

برچه اساس عنوان میکنید معتبر و گذشته از ان چطور از این سخن مهدی را نتیجه گرفتید؟
در بسیاری از عقاید اسلامی اهل بیت صرفا شامل چند نفر محدود چون حسنو حسین و علی میشود و اصلا به باقی باقیات هم نمیرسد !
چرا اصلا محمد بطور واضح هیچ گاه سخنی از منجی به زبان نیاورد تا کسی دچار شک و تفرقه نشود؟؟
میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ 7
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0
داداش گلم ما مسلمونا از پس هم بر میایم، لطفأ شما دخالت نکن. اگرم میخوای مسلمون شی برو سایتای مذهبی بحث کن جواباتم میدن.
حرصم میخوری تازه،
ممنون
SmileSmile
پاسخ
اینکه بعضی ها با خودشون رو درواسی دارند
یا خودشون رو گول بزنند به ما مربوط نمیشه
ما وظیمون اینه که کسی که داره اشتباه میره رو کمکش کنیم
دقت کنید !
کمـــــــــــک . . .
نجات دادن انسان ها هم جزئی از این قضیست که ان شالله اتفاق خواهد افتاد
زندگی معنی دیگه ای پیدا میکنه
ترستون این نباشه که امام زمانتون سرباز نداره
تسرتون این باه که سرباز امام زمان نباشید

پ.ن : ماهی های قرمز همیشه خوشگل و سرگرم کننده کننده بودن Rolleyes

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
(18-01-2015، 20:33)اونی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش گلم ما مسلمونا از پس هم بر میایم، لطفأ شما دخالت نکن. اگرم میخوای مسلمون شی برو سایتای مذهبی بحث کن جواباتم میدن.
حرصم میخوری تازه،
ممنون
SmileSmile
بیجاست بی خرد
همین سخنان شما به تنهایی دال بر حق بودن حرفهای من است!اگر یک دلیل منطقی،فقط یک دلیل برای اثبات ادعایتان داشتید با افتخار ارائه میکردید و دست به دامان یاوه سرایی نمیشدید
شمایی که بدون ارائه دلیل منطقی و با لفاظی های احمقانه سعی در توجیح عقاید چرندتان دارید
هر کم سوادی میداند که رد کردن یک ادعا با دلایل منطقی انجام میشود و نه با لفاظی های احساسی و خسمانه ی شما بیسوادان Wink

(18-01-2015، 20:56)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه بعضی ها با خودشون رو درواسی دارند
یا خودشون رو گول بزنند به ما مربوط نمیشه
ما وظیمون اینه که کسی که داره اشتباه میره رو کمکش کنیم
دقت کنید !
کمـــــــــــک . . .
نجات دادن انسان ها هم جزئی از این قضیست که ان شالله اتفاق خواهد افتاد
زندگی معنی دیگه ای پیدا میکنه
ترستون این نباشه که امام زمانتون سرباز نداره
تسرتون این باه که سرباز امام زمان نباشید

پ.ن : ماهی های قرمز همیشه خوشگل و سرگرم کننده کننده بودن Rolleyes
مغالطه ی مسموم کردن سرچشمه
میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟ 7
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0
کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نه، شما خودتونو به خواب زدین و وقتی من میبینم صحبت های منطقی دیگرانو قبول نمیکنید خودمو خسته و عصبی نمیکنم.
شما اگر دنبال پاسخ بودید به سایت های مذهبی مراجعه میکردید.
فکر میکنم الان کمی عصبی هستید، توهین هایی که بهم شد رو به حساب عصبانیتتون میذارم و امیدوارم آرامش لازم رو به دست بیارید.
موفق باشید.
SmileSmile
پاسخ
آگهی
نقل قول: چرا اصلا محمد بطور واضح هیچ گاه سخنی از منجی به زبان نیاورد تا کسی دچار شک و تفرقه نشود؟؟
در اين زمينه جابر حديثى از پيامبر اسلام (ص) نقل نموده كه به روشنى مطلب را ثابت مى‏كند. وى مى‏گويد: 

وقتى كه آيه: «يا ايها الذين آمنوا اطيعوا الله و اطيعوا الرسول و اولى الامرمنكم»( نساء/ 59) نازل شد، عرض كردم يا رسول الله، خدا و پيامبر را مى‏شناسيم و از آنان اطاعت مى‏كنيم ولى «اولى الامر» چه كسانى هستند كه خداوند اطاعت آنان را در رديف اطاعت خود و اطاعت تو ذكر نموده است؟ 

حضرت فرمود: اولى الامر جانشينان من و پيشوايان بعد از من هستند، اول آنان على بن ابى طالب، بعد از او حسن (ع)، آنگاه حسين (ع)، بعد از او على بن الحسين (ع)، و بعد از او محمد بن على (ع) است كه در تورات معروف به «باقر» است و تو او را خواهى ديد (تا زمان او زنده خواهى ماند)، وقتى او را ديدى سلام مرا به او برسان بعد از او صادق، جعفر بن محمد (ع)، آنگاه موسى بن‏جعفر، سپس على بن موسى، بعد از او محمد بن على (ع)، بعد از او على بن محمد، پس از او حسن بن على (ع)، و بعد از او فرزندش كه همنام و هم كنية من خواهد بود، مى‏باشد. او است كسى كه شرق و غرب جهان به دست او فتح خواهد شد، او از ديدگان غايب مى‏شود، غيبتى طولانى كه به علت طولانى بودنش (گروهى از) مردم در امامت او شك مى‏كنند، مگر آنانكه خداوند دلهايشان را با ايمان پاكيزه گردانده است(تفسير صافى/ 1/ 366)
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط {h.S}
دوست عزیز

نمیدونم قصدت از بحث چیه ؟؟؟

فقط خواستم اشاره کنم هیچوقت سعی نکن با بچه حزب اللهی در بیوفتی و روشون رو کم کنی

البته میتونی با من کلکل کنی ولی با بچه حزب اللهی ها نه ( خیلی دوست دارم از اونا باشم Smile‌ )

تجربه ثابت کردی حزب اللهی جماعت قانع میشه اما روش کم نمیشه

اگه میخوای که این دوستان رو قانع کنی سعی کن بدون توهین صحبت کنی ( از در رفاقت وارد شو )

و الا کلکل چیزی جز محرومیت برات نداره ( انتظار داشتم از محرومیتت یه تجربه ای کسب کرده باشی که . . . )‌

حالا هم اگه میخوای فحش بدی به من بده نه به بچه های حزب اللهی

در ضمن نمیخوام اون نظر قبلیم رو توضیح بدم چون نمیخوام به شعورتون توهین کنم Smile

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
کی گفته براشون مبعوث نشد پیامبر؟

تو هر قومی خداوند پیامبر فرستاد

ولی همشون فقط از بنی اسراییل بودن

کل پیامبرا به غیر حضرت محمد از بنی اسراییل بوده...

آدم حوا حتی نسل ما رو هم تشکیل نمیده

قوم سام و حام از ادم و حوا هستن

ما حاصل ترکیب با این افرادیم

خدا برای هر قومی اندازه درکش پیامبر مبعوث کرد

از یه طرف تو امازون پس چرا کسی نبوده؟؟

اتفاقا بوده

حتی از خودشون...

ولی اسمی ازشون بیرون درز نکرد...

چرا...

چون شرط غلطی که بین بنی اسراییل بود این بود که فقط باید از بین ما باشه

بودا خودش یه پیامبر بود

کنفسیوس پیامبر بود

ولی شدن چی؟

شدن بت...

همین الان تو هند امیر خسرو دهلوی رو کردن خدا...

چون مشهوره و اشعارش قشنگه...

این از عیب خدا نیست...

ضمنا

همه پیامبرا جهانی نبودن

خیلیاشون در سطح خانوادشون مامور بودن وظیفه انجام بدن....

گفتید ادم و حوا

خودشون نیاز به تبیین عقلی و وجود دارن...

خیل خب

شما عقلتون به میمون میرسه پس؟

پس عقل از کجا اومده؟

انسان حاصل تکامل چیه...
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، {h.S}
313نفر
بهترین ها هستند
ولی امام زمان هنگام خروج از مکه 10000سرباز داره
شاید اگه جز 313تا نشدیم
جز 10000تا بشیم
من بهتون قول میدم جز 10000تا هستم
البته با توجه به حدیث امام صادق که می فذمایند هر کس چهل صباح دعای عهد را بخواند جز یاران حضرت قائم میشود
و اگر امام زمان پس از مرگش ظهور کند
او زنده خواهد شد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science بیست سخن از امام رضا (ع)
  نظر امام علی راجع به عمر ابن خطاب
  بیست سخن از امام حسن (ع)
  بیست سخن از امام صادق (ع)
Star بیست سخن از امام حسین (ع)
Star2 بیست سخن از امام علی (ع)
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
  ما مسلمونا به شدت بی فرهنگیم اگه بخوایم درست شیم مثل غرب باید اینجوری شیم
  مناجات با امام زمان (عج)
  اگر کسی نتواند خمس بدهد، چه باید بکند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان