نظرسنجی: خب چه طور بود؟؟؟
خوب بود
بد نبود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز

ایول این جک خیلی جک قشنگی است اما چون تایپی است زیاد قشنگ شاید بنظر نرسه اما خیلی باحاله
40 کار که دختر ها نمی تونند انجام بدند

1- چیزی در مورد ماشین فهمیدن ، البته به جز رنگش
2- درک مضمون اصلی یک فیلم هنری
3- 24 ساعت رو بدون فرستادن sms زندگی کردن
4- بلند کردن چیزی
5- پرتاب کردن
6- پارک کردن
7- خواندن نقشه
8- دزدی کردن از بانک
9- آرام و ساکت جایی نشستن
10- بیلیارد بازی کردن
11- پول شام رو حساب کردن
12- مشاجره کردن بدون داد کشیدن
13- مواخذه شدن بدون گریه کردن
14- رد شدن از جلوی مغازه کفش فروشی
15- نظر ندادن در مورد لباس یک غریبه
16- کمتر از بیست دقیقه داخل یک دستشویی بودن
17- دنده ماشین را با انگشت عوض کردن
18- راه انداختن درست یک ویدئو
19- تماشای یک فیلم جنگی
20- انتخاب سریع یک فیلم
21- ایستاده جیش کردن
22- ندیدن فیلم هندی
23- غیبت نکردن
24- فحش ناموسی دادن
25- نرقصیدن موقع شنیدن یک آهنگ شاد
26- آرایش نکردن
27- لاک نزدن
28- صحبت نکردن وقتی که باید ساکت باشن
29- سیگار برگ و یا چپق کشیدن
30- درک کردن شوهر وقتی اعصابش خورده
31- گریه کردن بدون آبریزش بینی
32- غذا پختن بدون تماشای تلویزیون
33- تماشای اخبار و خوندن روزنامه
34- نق نزدن
35- لگد زدن
36- از سن بیست و پنج سالگی رد شدن
37- اخ تف کردن
39- خواستگاری رفتن
40- از همه مهمتر موارد بالا رو قبول کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH ، FARID.SHOMPET ، EMINEM2 ، bardia001 ، mehrasa2012 ، خدای فوتبال 6 ، noora91 ، saas
آگهی
یه روزی یه مرده نشسته بوده و داشته روزنامه اش رو می خونده که زنش یهو ماهی تابه رو می کوبه تو سرش!
مرده می گه: برا چی این کار رو کردی؟
زنش جواب می ده: به خاطر این زدمت که تو جیب شلوارت یه تکه کاغذ پیدا کردم که توش اسم جنى (یه دختر) نوشته شده بود…
مرده می گه: وقتی هفته پیش برای تماشای مسابقه اسب دوانی رفته بودم اسبی که روش شرط بندی کردم اسمش جنی بود.
زنش معذرت خواهی می کنه و می ره به کارای خونه برسه.
سه روز بعد، مرد داشت تلویزین تماشا می کرد که زنش این بار با یه قابلمه ی بزرگتر می کوبه تو سرش به طوری که مرده تقریبا بیهوش می شه.
مرد وقتی به خودش میاد می پرسه این بار برای چی منو زدی؟
زنش جواب می ده: آخه اسبت زنگ زده بود!
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، houman ، miryam ، mehrasa2012 ، ERFAN.1 ، خدای فوتبال 6 ، LOVE8 ، saas
روزی ماشین بزرگیاز وسط خیابان می گذشت چشم رانندهبه یک ماشین ژیان می افتد که جلوی ان نوشته بود (( میازار موری که دانه کش است.)) راننده ی ماشین بزرگ دلش به حال ان میسوزد و اجازه می دهد تا او رد بشود . و قتی که ژِیان رد میشود، پشت شیشه ی عقبش نوشته بود (( فلفل نبین چه ریزه ، بشکن ببین چه تیزه. ))
Heartهمیشه خداه فقطخداHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، raha8919 ، mehrasa2012 ، خدای فوتبال 6 ، LOVE8
طرف باباش میمیره بش میگن بابات چطور مرد.میگه روی نور گیر خوابیده بود نور گیر خراب شد افتاد روی کولر کولر خراب میشه میفته روی مبل مبل هم خراب میشه دیدیم داره خونه خرابمون میکنه با تفنگ زدیمش

امید وارم خوشتون بیادHeartBlushAngel
فشردن دکمه سپاس نشانه شخصیت شماست!
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، bardia001 ، pink devil ، raha8919 ، miryam ، mehrasa2012 ، noora91
یک روز یه انگلیسیه 1 تومان پیدا می کنه...

بعد بلند داد میزنه : one تو منه.one تو منه.one تو منه...
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، gamer ، ROOZBEH ، خانوم گل ، miryam ، FARID.SHOMPET
یه روز یه ترکه
اسمش ستار خان بود، شاید هم باقر خان.. ؛
خیلی شجاع بود، خیلی نترس.. ؛
یکه و تنها از پس ارتش حکومت مرکزی براومد
جونش رو گذاشت کف دستش و سرباز راه مشروطیت و آزادی شد،
فداکاری کرد، برای ایران، برای من و تو
برای اینکه ما یه روزی تو این مملکت آزاد زندگی کنیم.

یه روز یه رشتیه
اسمش میرزا کوچک خان بود، میرزا کوچک خان جنگلی؛
برای مهار کردن گاو وحشی قدرت مطلقه تلاش کرد،
برای اینکه کسی تو این مملکت ادعای خدایی نکنه؛
اونقدر جنگید تا جونش رو فدای سرزمینش کرد.

یه روز یه لره بود،
کریم خان زند
ساده زیست ، نیك سیرت و عدالت پرور بود و تا ممكن می شد از شدت عمل احتراز می كرد.

یه روز یه قزوینیه
علامه دهخدا
از لحاظ اخلاقی بسیار منحصر بوده و دیوان پارسی بسیار خوبی برای ما بر جا نهاده است

یه روز ما همه با هم بودیم.. ،

و

تا اینکه یه عده رمز دوستی ما رو کشف کردند
و قفل دوستی ما رو شکستند .. ؛
حالا دیگه ما برای هم جوک می سازیم،
به همدیگه می خندیم،؟!!!
و اینجوری شادیم !!!!.. ؛
این از فرهنگ ایرونی به دور است. آخه این نسل جدید نسل قابل اطمینان و متفاوتی هستند پس با هم بخندیم نه به همدیگه....
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، pink devil ، raha8919 ، miryam ، mehrasa2012 ، mohsensbs ، fcbarcelona 2 ، FARID.SHOMPET
آگهی
این مورد واقعا برام اتفاق افتاده:

سر کوچه مون داشتیم از میروسلاو کلوزه حرف می زدیم یه پیرمرد بی سوادی هم نشسته بود یهو گفت:میر اسلام چی چی؟؟؟همون سید محله خودمون؟؟؟
دیگه حالا نخند کی بخند...
ولو شده بودیم رو زمین

یکی از رفقا تعریف می کرد که یه پیرمرد دیگه در مورد میخاییل گورباچف می گفت:
- آخه میر خلیل گورباچف تو چرا؟؟تو که سید اولاد پیغمبری تو چرا رفتی کمونیست شدی؟؟؟؟
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ali1112 ، miryam ، mehrasa2012 ، FARID.SHOMPET
دانشمندان عرب بعد از بیست سال تحقیق روی نوعی مار فهمیدن شلنگه!
--- داشت غرق میشد بلند بلند فریاد میزده کمک کمک من شنا بلد نیستم.
--- میرسه میگه مرض. منم فوتبال بلد نیستم باید داد بزنم؟Dodgy
پنج فحش عمده ----ا.
1_از جلو چشام خفه شو.Angry
2_فکر کردی خودت خری.Dodgy
3_صداتو واسه من داد نزن.Confused
4_کسی با تو زر نزد.Undecided
5_ وقتی با من حرف می زنی دهنت رو ببند.Sad
یه دور هلی کوپتر میره وسط جمعیت. یه نفر میگه برید کنار میخوام زنده بگیرمش
پاسخ
 سپاس شده توسط ali1112 ، raha8919 ، mehrasa2012 ، خدای فوتبال 6 ، fcbarcelona 2 ، LOVE8 ، FARID.SHOMPET
یه روز یه ماشینی با پلاک تهران ص از چراغ قرمز رد میشه پلیس --- میره پشت سرش میگه ماشین تهران صلی الله علیه و سلم بزن کنار
غضنفر میره ماشینشو بیمه بدنه کنه، آخر سر که کارش تموم میشه بیمه ای بهش میگه ایشالا هیچوقت از بیمه تون استفاده نکنین. غضنفر هم برمیگرده میگه ایشالا شما هم از این پول خیر نبینین !
غضنفر ميره ثبت احوال ميگه يه شناسنامه واسه بچه ام ميخوام ! ميگن اسمش چيه ؟ ميگه "شورلت" ميگن اينكه اسم ماشينه يه اسم بزار كه به نام پدر و مادر بياد . ميگه خب به اسم ما مياد ديگه من "بيوك" آقا هستم . همسرم هم "خاور" خانوم !!!

غضنفر زنگ می‌زنه ۱۱۰ میگه: گاز، کلاچ، ترمز، فرمون، ترمزدستی و دنده ماشین منو دزدیدند، پلیسه میگه: ببخشید، شما *** ** هستید؟ یارو میگه: آره، چطور مگه؟ پلیسه میگه: هیچی، پاشو برو جلو بشین

غضنفر میره امامزاده میبینه یه دختری میگه خدایا یه شوهر خوب به من بده . غضنفر خودشو میندازه تو بغل دختره میگه خدایا هل نده .Undecided
صرف فعل به غضنفر میگن کردم -کردی-کرد چه صیغه ایه؟میگه اون که دیگه صیغه نیست خرابه

یه روز یه غضنفر میره ساندویچی میگه آقا یه ساندویچ کالباس بده ولی برام خیارشور نذار.از قضا یارو ساندویچی هم ترک بوده میگه:ببخشید خیارشور ندارم میخوای گوجه نذارم؟
یا ابالفضل چیست؟ نوعی کلام محلی غضنفرا, که هنگام رانندگی سر پیچهای خطرناک و جاده های لغزنده به جای ترمز استفاده میشود.
يه روز يه غضنفر که پاش چلاق بوده ميره مشهد که از امام رضا شفا بگيره ،داشته با خودش نجوا ميکرده که ؛ای امام رضا شفام بده ،ديگه نميتونم از خجالت زن و بچه م سرمو بالا کنم،کارمو دارم از دست ميدم و.يکباره يه زنی مياد پيشش مي ایسته شروع ميکنه اونم به نجواکردن که ؛ای امام رضا بچه م نميشه ،شوهرم ميخواد طلاقم بده ،شفام بده،مادر شوهرم. که يه دفعه غضنفر عصبانی ميشه ميگه آبجی حواس امام رضا رو پرت نکن اينجا ارتپديه زنان زايمان اون طرفه !!!

غضنفر زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم. فروشنده ميگه . به نام .... ؟ غضنفر ميگه . آخ آخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا ميخواستم

:cool:AngelRolleyesShySadSleepyHeartSmileBig GrinTongue
غضنفر کولرش خراب میشه، به بچه‌هاش می گه: مگه نگفتم 4 نفری جلو کولر نشینید
خبرنگار:برای محرم امسال چه برنامه هایی دارید؟_غضنفر:ما امسال 10تا علم اضافه کردیم /15تا پرچم/150تا زنجیر/12تا قمه و40تا زنجیرزن جدید در مجموع انشاءالله دیگه مادر یزید سرویس است!

غضنفر سرش رو می کنه داخل حجرالاسود بوس کنه ، سرش گیر می کنه

میگه گلط کردم دیگه گناه نمی کنم ، خدایا منو نخور!!!

غضنفر به تاكسی میگه آقا چند میگیری منو برسونی به راه آهن؟ راننده میگه 1000 تومن غضنفر میپرسه واسه چمدونام چند میگیری؟راننده میگه هیچی. غضنفر میگه پس چمدونام رو ببر من هم اومدم.

پنج تا داداش پولاشونو رو هم میذارند تاکسی می خرند بعد از چند وقت ورشکست می شند اگه گفتی چرا ؟ آخه پنج تایی با هم می رفتن مسافرکشی.

معلم کلاس اول از ساسان کوچولو می پرسه ..اگه تو 10 تا شکلات داشته باشی 2 تاشو بدی به سمیرا..3 تاشو بدی به مریم و یه دونه هم بدی به شراره اونوقت چی خواهی داشت؟؟؟ ساسان میگه .خوب معلومه 3 تا دوست دختر جدید

غضنفر با دوست دخترش میرن پارك غضنفر میگه :عزیزم اگه این درخت كاج زبون داشت الان به ما چی میگفت ؟ دختره میگه اگه زبون داشت میگفت احمق من زردآلوام نه كاج ...

مادر : پسرم ، من دارم می رم خرید یه وقت به كبریت دست نزنی ها پسر : نه مامان جون من خودم فندك دارم

دو تا خجالتی با هم ازدواج می کنند بچه شون آب می شه
غضنفر میره آزمایشگاه داد میزنه میگه چرا جواب خون شهدا رو نمیدین؟
سه نفر دیر به قطار میرسن ، دنبالش میدون ، دو تاشون سوار میشن ، سومی نمی رسه ، شروع میکنه به خندیدن . میگن چرا میخندی ؟ میگه : آخه اونا واسه بدرقم اومده بودن

غضنفر با ماشینش تو برفا گیر می کنه زنجیر نداشته سینه می زنه!
یه روز غضنفر رو به جرم دزدی می برن دادگاه قاضی میگه خجالت بکش این دفعه چهارمته که میای دادگاه. غضنفر به قاضی میگه تو خجالت بکش که هر روز اینجایی !

به غضنفر خبر میدن که بابا شدی میگه به زنم نگید میخوام غافلگیرش کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، ali1112 ، mehrasa2012 ، ERFAN.1 ، fcbarcelona 2 ، saas ، FARID.SHOMPET
به غضنفر میگن اگه کل دنیارو بهت بدن چیکار میکنی؟میگه:میفروشمش میرم خارجBlush
Heartنمی گویم بی گناهم،اما،تک گناهم و
تنها گناهم،دوست داشتن تو بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH ، FARID.SHOMPET ، ali1112

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لطیفه._.بیاتوضرر نمیکنی
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  جوک های خنده دار جدید
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  عکس های خفن خنده دار جدید
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  *فال باحال*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان