نظرسنجی: خب چه طور بود؟؟؟
خوب بود
بد نبود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز

یک روز یک سوسک خودش را در آیینه می بینه مگه: وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااای سوسکSmileSmileSmileSmileSmile
یک روز از یک بچه می پرسند بابات چیکاره است روش نمی شه بگه ملاست می گه کمربند مشکی قرآن داره.HeartHeartHeart
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
آگهی
(10-06-2012، 14:27)يلدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محمد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پرسپوليس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused

:29dz::am4:استقلال

په نه په لابد استقلال
معلوم پرسپولیسی هستم
Smile

495495495495495res2res2res2res2res2res2res2res2res2:ag54:p317
پرسپولیسHeartHeart
ایرانسل در آینده ای نزدیک:

مشترک گرامی چه خبر؟ مامان بابا خوبن؟

بچه کوچولو چه طوره؟ الهی ایرانسل قربونش بره

مشترک گرامی یه طرح دارم پاییزه یه سیم کارت بخر، دوتا ببر

یکی میارم در خونتون یکی می دم به عموتون یکی هم واسه عمتون !

مشترک گرامی کاری باری نداری فعلا ؟ قربونت ایرانسل !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 29 :heart:
پاسخ
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 29
(10-06-2012، 18:45)لی لی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غضنفر می ره سربازی وقتی کارت پایان خدمتشو می دن می گه :ای بابا من که از اینا چهارتا دارمBig Grin

خوب که چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(10-06-2012، 15:35)mohamad432 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه نفر باسنگ میزنه توسر دختره میگه دیدی مختو زدم
مجلس عزاداری بوده چراغ هارو خاموش کردن همه لخت شدن سینه بزنن بعد مداحه گفت چراغ رو روشن کنید یکی گفت جون مادرت نه شورتمو دزدیدن

دستت طلا قشنگ بودTongueTongueTongueTongueTongue
یک روز یک مرده میره یک پلیس را می کشه زنگ می زنه 110 می گه: دیدین 109 تاتون کردم.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmileSmile
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad342
از يکي ميپرسن فرق کچل با هواپیما می دونی چیه؟ میگه بابا ما سرمون ميشه کچل که اصلا فرق نداره هواپیما هم نکته انحرافی است
دو تا تنبل دراز كشيده بودند يكيشون داشته خميازه ميكشيده اون يكي ميگه داداش تا دهنت بازه لطفا اين اصغر ما رو هم صدا كن
اخيرا کشف کردند که حرف مورد علاقه ي دختر هاي ايراني در زبان فارسي ( پ ) و ( خ ) مي باشد، مثلا : دوست دارند که ( پول ) ( خرج ) کنند. ( پسر ) ( خر ) کنند. ( پدر ) ( خام ) کنند. ( پرايد ) ( خرد ) کنند. ( پاسپورت ) بگيرند برن ( خارج) . ( پر رو ) و ( خوشگل ) باشند و ... ادامه دارد
توصيه دخترانه : اگه يه موقع مورد حمله يک پسر قرار گرفتی شلوار اونو بکش پايين دامن خودتو بده بالا ! فکر بد نکن! آخه اينجوری تو ميتونی بدوی ولی اون نميتونه
يه برره ای میمیره ، شب اول قبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲تاشون سوال می کردن .... ۶۰ تاشون حالیش می کردن
حالا با لطیفه های من حال کن اگه زیاده یکیشو حتما بخون
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 29
پاسخ
 سپاس شده توسط ZUSE
(08-06-2012، 23:51)موشموشک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا این لطیفا ها مثل یه روز یه مرده می خوره به نرده بی مزه ست مسخره ها یه چیستان هرکی جواب بده خیلی باهوشه دوتا دوست باهم از جایی حرکت می کنند تا پیاده روی کنند یکی 1 ساعته پیاده روی می کنه یکی 2 ساعته چطوری میشه نکته هردو باهم حرکت می کنند ببینم کی جواب درست رو میده یا اینکه به من بگید این یعنی چه هریمایخن سریش تایزن تریش پایخن حالا اگه بفهمین. فرست جواب دادن تا آخر خرداده بعد جواب می دم:[/color]:er3:Confusediv:p317:491::498:[/color]

یکی یک ساعت دستش بوده یکی دو ساعتBig Grin
پاسخ
ki esteghlalieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartBlush
bathtimebathtimebathtimebathtime2i8d:tnp:2mo52mo52mo52mo5inrvinrvinrvinrv4xv4xv4xv4xv4xv4xv4xv4xvgrou:29dz:290:306::L28:1899991:84:237123:183::vil::rum::rum::rum::rum::nea::rum:ng2cofute:89::ozer::301::nooz:fol:301:735ggreres2res2res2res2res2res2res2:p318::p318::p318::p318::p325:p332p336p336p336p336p336:499::499::499:501501501501udoudoudoudoudoConfusediv:Confusediv:384384384384384384384384384899899899899Confused5B:Confused5B:pe5::
ajab shahrie
پاسخ
 سپاس شده توسط amir7
آگهی
یه بار یه نفر تو یه مسلبقه تلفنی شرکت میکنه مجری ازش میپرسه (ددت) چیست؟
یارو میگه دیار دختران ترشیده

لازم به ذکر است (ددت) یک سم حشرات است
سایه ام عاشق سایه ات شده می خواستم ببینم می تونیم همسایه شویم !!؟

.
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu*
یارو میره با خرش جنگ میگه این جنگ نیست این برادر کشیه

به یکی میگن مشکل 5+1 چه جوری حل میشه میگه 5+1میکنیم میشه 6

مادر شوهره با پسرش نقشه میکشن  که روی عروسه رو کم کنن فردای اون روز مادر شوهره شروع به جارو کردنه خانه میکنه که پسرش میگه مادر جان شما چرا خونه رو جارو میکنی لطفا بده من جارو کنم عروسه که از رو نمیره به شوهرش میگه خیلی خوب حالا که این طور شدیک روز تو خونه رو جارو کن روز بعدش مادرت

خاطرات یک فرد ما خانواده ی فقیری بودیم مادرم قادر به زائیدن من نبود به همین دلیل خاله ام مرا زائید
(12-06-2012، 14:33)milad.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2012، 8:57)ALI_K نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2012، 23:51)موشموشک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا این لطیفا ها مثل یه روز یه مرده می خوره به نرده بی مزه ست مسخره ها یه چیستان هرکی جواب بده خیلی باهوشه دوتا دوست باهم از جایی حرکت می کنند تا پیاده روی کنند یکی 1 ساعته پیاده روی می کنه یکی 2 ساعته چطوری میشه نکته هردو باهم حرکت می کنند ببینم کی جواب درست رو میده یا اینکه به من بگید این یعنی چه هریمایخن سریش تایزن تریش پایخن حالا اگه بفهمین. فرست جواب دادن تا آخر خرداده بعد جواب می دم:[/color]:er3:Confusediv:p317:491::498:[/color]

من فردا جواب ها رو بهت میگمSleepySleepySleepy
الان میخوام درس بخونم وقت ندارمTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
جواب سوال اولت اینه نفر اول یه ساعت رو دستش بسته نفر دوم دو تا ساعت رو دستش بسته

(12-06-2012، 14:33)milad.s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2012، 8:57)ALI_K نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فردا جواب ها رو بهت میگمSleepySleepySleepy
الان میخوام درس بخونم وقت ندارمTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin
جواب سوال اولت اینه نفر اول یه ساعت رو دستش بسته نفر دوم دو تا ساعت رو دستش بسته

سایه ام عاشق سایه ات شده می خواستم ببینم می تونیم همسایه شویم !!؟

.
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، Roza.rad93
یک روز یارو می ره سوپر مارکت مگه آقا بستنی 200 تون چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر می تونی جواب بده؟
یک تبر دو سر چند سر دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
 سپاس شده توسط Roza.rad93
سه نفر ميخواستن حکم بازي کنن، يه نفر کم میارن.
يکيشون ميره دم پنجره ميبينه غضنفر پايين واستاده و دستش هم تو جيبشه!
ميگه: آهاي غضنفر بازي ميکني؟
ميگه نه دارم مي خارونمش!!!
سه نفر ميخواستن حکم بازي کنن، يه نفر کم میارن.
يکيشون ميره دم پنجره ميبينه غضنفر پايين واستاده و دستش هم تو جيبشه!
ميگه: آهاي غضنفر بازي ميکني؟
ميگه نه دارم مي خارونمش!!!
حکایت جالبیست فراموش شدگان فراموش کنندگان را فراموش نمیکنند
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، Roza.rad93

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لطیفه._.بیاتوضرر نمیکنی
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  جوک های خنده دار جدید
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  عکس های خفن خنده دار جدید
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  *فال باحال*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان