امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میدونی من کیم؟ بگم؟‎

[rtl]یــه بـار هـم مـاشـیـن و بـرداشـتـیـم و بــا بـچـه هـا رفـتـیـم بـیـرون….[/rtl]
[rtl]حـالا صـدای ضـبـط تـا آخـر زیـاد هـمـه هـم داشـتـیـم مـی رقـصـیـدیـم تـو مـاشـیـن,خـلاصـه یـهـو یــه افـسـرِ جـلـومـون رو گـرفـت گـفـت بـزن بـغـل…[/rtl]
[rtl]مـنـم به بـچـه هـا گـفـتـم ادای ایـن بـچـه بـاحـالا و بـا مـعـرفـتـها رو در بـیـاریـن بـیـخیال شـه جـریـمـه نـکـنـه [/rtl]
[rtl]خـلاصـه پـلـیـسـه گـفـت ایـن چـه وضـع رانـنـدگـیـه؟ [/rtl]
[rtl]مـاشـیـن بـایـد بـخـوابـه پـارکیـنـگ!!![/rtl]
[rtl]یــهـو مـنـم کـف و تـف قـاطـی کـردم گـفـتـم مـیـدونـی مـن کـیـم؟؟؟ [/rtl]
[rtl]اصـلا حـواسـت هـسـت بـا کـی داری حـرف مـیزنـی؟[/rtl]
[rtl]بـگـم کـیـم ؟؟؟[/rtl]
[rtl]بــــــگـــــم؟؟؟[/rtl]
[rtl]رفیـقام هـم اومـدن جـلـو دهـنـمـو گـرفـتـن گـفـتـن بـیـخـیـال نـگـو بـهـش گـنـاه داره اخــراج مـیـشه….[/rtl]
[rtl]افـسـره هـم رنـگشـو بــاخـت و آب دهـن قـورت داد گـفـت: نـه نـمـیـدونـم, بـبـخـشـیـد شـمـا کـی هــسـتـیـن؟؟؟[/rtl]
[rtl]مـنـم بـا یـه صـدای خـسـتـه بـش گـفـتـم: [/rtl]
[rtl]مــن یــه پــرنــدم ,آرزو دارم تـــو بــاغــم بــاشــی…مــن یــه خــونــه ی سـرد و تــاریــکــم…[/rtl]
[rtl](بـچـه هـا هـم دس مـیـزدن)[/rtl]
[rtl]هـیـچـی دیـگ هـمـگـی دور هــم بـا افـسـره کـلـی خـنـدیـدیـم و گـفـت بـاهـاتـون کـلـی حـال کـردم بـچـه هـای بـاحـالـی هـسـتـیـن[/rtl]
[rtl]آخـر سـر هـم ۵۰ تـومـن جـریـمـه شـدیـم و مـاشـیـن هـم رفـت پـارکـیـنـگ و بــانـدهـاش هـم بـاز کـرد و خــودمـون هـم بـردن تست اعـتـیـاد دادیـم و هــمـه چــی بـه خـیـر و خـوشـی تـمـوم شـد!!!![/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط atarri ، سعاد جون ، نفیسn ، 77baran ، melika1377 ، D.I.Z.E.R.E ، ☺t@k selooli☺ ، S.MohaMMaD.M ، نفس پارسافر ، MAHSA~ ، ارش خان ، mahali ، +K!nd~G!Яl+ ، ▲ℐяυηℐє ҡι∂ƨ▲ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، adminSurd Girl # ، nanali ، ♥ Im a wushu girl ♥ ، serpent ، Mahshid80 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، پری استار ، TARA-BOZORG ، **zeinab** ، ''HeisEnbErg'' ، sajedehh ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، sama00 ، Doory ، رها جوووون.لپتاپ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
25r3025r30ممنون عالی بود باداداشم حسابی خندیدیم کاش میشد 1000000000000000000000000000000بار سپاس میدادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونی من کیم؟ بگم؟‎ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa
به خیر خوشیی تموم شد ؟ از این بدترم هس ؟؟؟
ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم تو به من . من به اون . اون به اون
پاسخ
خدا شفاتون بده پس Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونی من کیم؟ بگم؟‎ 1
پاسخ
منتقل شد
پاسخ
خوبه ک همه چی ب خیر و خوشی تموم شد خدار و شکر خخخخخخخ
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
پاسخ
آگهی
(04-06-2015، 18:34)mahali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکرارییییییییییییییییییییییی
ولی ممنون

اگـه تـکـراریـه لـینـک بـدیـد -_-
پاسخ
چه باحال بود 40
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان