امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامک زیبای ادبی

» زندگی تلخ ترین خواب من است ، خسته ام خسته از این خواب بلند

» آموخته ام كه خدا عشق است و عشق تنها خداست ، آموخته ام كه وقتی نا امید میشوم خدا با تمام عظمتش عاشقانه انتظار میكشد دوباره به رحمت او امیدوار شوم ، آموخته ام اگر تا كنون به آنچه خواستم نرسیدم خدا برایم بهترش را در نظر گرفته آموخته ام كه زندگی دشوار است ولی من از او سخت ترم…

» هر وقت کسی پشت سرت حرف می زنه بدون اون دو قدم از تو عقب تره و تو دو قدم از اون جلوتر

» زندگی پر از دو رنگی هاست ، کاش یک رنگ بیشتر نباشیم حتی اگر آن یک رنگ سیاه باشد …

» مرا گاه کوچک می‌بینی و گاه بزرگ ، اما نه کوچکم و نه بزرگ ، خودت هستی که دور می‌شوی و نزدیک !

» احمق بودن از اونجا شروع می شه که میگی این یکی با بقیه فرق داره !!!

» همه فکر میکنند ، چون گرفتارند به خدا نمی رسند اما چون به خدا نمی رسند گرفتارند.

» مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آنهاست !

» برایت از طلا تختی ، مسیری رو به خوشبختی ، برایت صبر ایوبی ، حیاتی مملو از خوبی ، برایت شاد بودن را فقط آزاد بودن را ، رفاقت را,صداقت را ، اگر خواهی محبت را دعا کردم

» در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تو را میبوسند ، طناب دار تو را میبافند ، مردمی که صادقانه به تو دروغ میگویند ، خالصانه خیانت می کنند در این شهر هر چه تنها تر باشی پیروز تری !!!

» سه نوع گل داریم ، یکی تو خونه ، یکی تو گلخونه ، یکی که داره اس ام اس میخونه

» یک نفر آمد صدایم کرد و رفت با صدایش آشنایم کرد و رفت نوبت تلخ رفاقت که رسید ناگهان تنها رهایم کرد و رفت

» درویشم و درویش تر از خود ندیدم ، همرنگ دلم عاشق و درویش ندیدم ، عمریست که من عابر این راه غریبم ، جز سایه خود همسفری بیش ندیدم

» آدمهای ساده را دوست دارم ، همان ها که بدی هیچ کس را باور ندارند ، همان ها که برای همه لبخند دارند ، همان ها که همیشه هستند ، برای همه هستند ، آدمهای ساده را باید مثل یک تابلوی نقاشی ساعتها تماشا کرد ، عمرشان کوتاه است ، چون هر کسی از راه می رسد یا از انها سوء استفاده می کند یا زمینشان میزند یا درس ساده نبودن بهشان می دهد ، آدم های ساده را دوست دارم ، بوی ناب آدم می دهند

» زنده باد آن کس که گاهی یادی از ما میکند ، از خجالت ما را غرق دریا میکند ، حال ما میپرسد و از مهربونی های خود این دل رنجور ما را پر از عطر گلها میکند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک زیبای ادبی 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان