امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

凸اس ام اس عرفانیــ 凸

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
凸اس ام اس عرفانیــ 凸 1

برای سخن اغاز کودک نجوا کرد :خدایا با من حرف بزن مرغ دریایی اواز خواند و کودک نشنید سپس کودک فریاد زد :خدایا با من حرف بزن رعد در اسمان پیچید اما کودک گوش نداد کودک نگاهی به اطرافش کرد گفت خدایا پس بگذار ببینمت ستاره ای درخشید ولی کودک توجه ای نکرد کودک فریاد کرد خدایا اااااااا به من معجزه ای نشان بده ویک زندگی متولد شد اما کودک نفهمید کودک با ناامیدی گریست خدایا با من در ارتباط باش بگذار بدانم اینجایی بنابراین خدا پایین امد و کودک را لمس کرد ولی کودک پروانه را کنار زد و رفـــــــــــت...

کاش می دانستید گریه ی نوزاد،بعد از بدنیا آمدن بخاطر نفس کشیدن نیست. بخاطر آخرین حرف خدا با اوست: گاهی تنها میشوی

یـا رب اگــر نـگذری از جـرم و گـناهم چـه کنم؟ نـــدهی گــر بـه در خـویش پـناهم چـه کنم؟ گـر بــرانی و نـخوانـی و کــنی نـومیدم بـه کـه روی آرم و حـاجت ز کـه خـواهم ، چـه کنم؟ گر بــبخشی گنهم شـرم مــرا آب کــند ور نـه بـخشی تـو بـدین روی سـیاهم چــه کنم؟ نــتوانم کـنم انـکار گــنه ، یـک ز هــزار کـه تــو بـودی بـه هـمه حـال گـواهـم ، چـه کنم؟ بـار الـها کـرمی ، مــرحـمتی ، امدادی کـاروان رفـته و مـن مـانده ز راهـم چـه کنم؟

ادعای عشق به خدا از کسی که سجاده دلتنگ حضور اوست پذیرفتنی نیست نماز نجوای عاشقانه با محبوب است

شخصی گفت الله اکبر بعد گفت لا اله الا الله و باز گفت سبحان الله و بحمد سبحان الله العظیم. این شخص اکنون ۷۰۰۰۰هزار نیکی را بدست آورد و این شخص خود شما هستید مبارکتان باد..

ابراهیم‌ وار زندگی کن و در عصر خویش معمار کعبة ایمان خویش باش.

سه چیز را با احتیاط بردار : قدم ، قلم ، قسم ! سه چیز را پاک نگه دار : جسم ، لباس ،خیال ! از سه چیز کار بگیر : عقل ، همت ، صبر ! از سه چیز خود را دور نگهدار: افسوس ، فریاد ، نفرین ! سه چیز را آلوده نکن : قلب ، زبان ، چشم ! اما سه چیز را هیچ گاه فراموش نکن : خدا ، مرگ و دوست ….

روحم آزرده مرا وسوسه بیهوده مکن...دگر این لحظه تن پاک من آلوده مکن...یاریم کن که رود از یادم غم دیرینه ی این خاطره ها...شوق پرواز سراپای مرا میکشد تا پس این پنجره ها...پیش رویم بگشا پنجره ای تا از آن پنجره پرواز کنم...روحم از قید تن آزاد شود,هستی دیگری آغاز کنم

به شیطون میگن چیکار میکنی؟ میگه سه روز در هفته تو امریکا و اروپا درس میدم ....! میگن خوب چهار روز بقیش کجایی؟ میگه میام ایران خودم کلاس دارم، دارم ادامه تحصیل میدم!!!!!!

یک شبی مجنون نمازش راشکست...بی وضو درکوچه لیلی نشست...گفت:یارب ازچه خارم کرده ای؟؟؟ برصلیب عشق دارم کرده ای!! مرد این بازیچه دیگرنیستم...این تو ولیلای تو،من نیستم... خسته ام زین عشق مجنون نکن...منکه مجنونم تومجنونم نکن... گفت:ای دیوانه لیلایت منم،بررگت پنهان و پیدایت منم... سالهاباجور لیلاساختی...من کنارت بودم و نشناختی...

شیطان با خوشحالی از مأموریت بازگشت،دستیارانش ازاو سؤال کردند:چه سودی از فریب دادن آدمها می بری؟گفت: اگر امامشان آمد من و شما همگی نابود می شویم من آنها را غافل میکنم،تا آمدن امام زمانشان را دیرتر میکنم.،دستیارانش باز پرسیدند:پرونده اعمالشان در این هفته چگونه بود؟ شیطان درجوابشان گفت: مگر صدای گریه امامشان را نمی شنوی؟!

الهى تا آموختن را آموختم ، آموخته را جمله بسوختم … اندوخته را برانداختم و انداخته را بیندوختم ! نیست را بفروختم تا هست را بیفروختم ! .

عجب دوره ایست جمله ى این مکان مجهز ب دوربین مدار بسته است بیشتر اثر میگذارد تا عالم محضر خداست…!

کلافه ام از حس ناسپاس بودنم! وقتی که دیدم پسرى معلول، خطاب به آفریدگارش گفت: خدایا شکرت مرا در مقامی خلق کرده ای که هر کس مرا می بیند تو را شکر می کند.

خدای من بهشتی دارد نزدیک. زیبا. بزرگ وبه گمانم دوزخی دارد کوچک .بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا…
پاسخ
 سپاس شده توسط ~Bad girl~ ، ^Åmir^
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان