امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الله چطور ایشان را به دوزخ می افکند؟

بعضیا این وسط خیلی چرت میگن
باعرض پوزش!
پاسخ
آگهی
دختری که باید تو جامعه اخوندا مرد باشه که گریه نمیکنه ! من واقعیتو گفتم
دختدی که چادر سرش و دستش زیر چادر انگشت قلب دوس پسر جدیدش دستشه
اون دنیا جواب بده .. یا نه واستا امام زمان بیاد بعد جواب بده !
الله چطور ایشان را به دوزخ می افکند؟ 10
پاسخ
 سپاس شده توسط ×LUC i FER×
اقای لوسیفر

من پسر خوشگلیم

برام کاری نداره این کارا....

خدا
به نیابت از اون بنده طلب حلالیت میکنه
دقت کن

به نیابت

شرک جهنم داره
ولی بالاخره میبخشه

مگه نگفتم بهشت 7 طبقس

من بحث توهین رو پیش نکشیدم
اصلا برام مهم نیست کسی بهم توهین بکنه

تو مدرسه مذهبیا حالشون از من به هم میخره

چون میدونن من کثافت کاری هاشون رو میدونم...

لوسیفر چن سالته؟:cool:
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
(28-12-2014، 1:14)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 1:06)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:57)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:50)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من خدارو قبول دارم نه چیز دیگه ای

شما اعرابی؟
باشه عاقا...
شما هرجور غلط یا اشتباهی رو میخواین قبول داشته باشینُ بنویسین
طرز گویش و نگارش خیلی مهمه، حالا هرچقد میخوای دربارش بحث کن

این عیب نیست! ی موضوع الکیه برای بحث راه انداختن

وقتی چندین ماه توی تنهاییه خودتُ خدا، یکم وقت برای فکر کردن ب این چیزا از راه علمی گذاشتی،،
ب نتیجه ی نسبتاً درستی رسیدی بعد بیا دربارش بحث کنُ بحث راه بنداز
من اعراب نیستم.. هدف از زدن ان مثال این بود که وقتی واژه ای غریب وارد یک زبانی میشود عموما آن زبانی که وازه غریب واردش شده باید بر اساس دستور خود آن واژه را تغییر دهد نه این که اون واژه ی بیگانه را بپذیرد! دراینصورت ان زبان مورد حمله ی گویش بیگانه قرار میگیرد.. اما همین اعراب اینقدری هوای زبان خود را دارند ک واژه ی غریبه را مطابق دستور خود تغییر دهند .. شما هلکاپتر رو هلیکوپتر میخونی؟ کِمپیوتر رو کامپیوتر نمیخونی عایا؟
دیدی؟ من علمی بحث میکنم! شما اما مرا تبعید میکنید به خلوتی تا با پچ پچ کردن با خودم به حقانیت اللهتان پی ببرم ... Smile اصلاح کن خودت را بانو.. وگرنه پس فردا استکباری ها میگویند مسلمانان بلد نیستند منطقی بحث کنن

چرت نگو باباBig Grin
انیشتن اسمه کچلWinkBig Grin

ببین با کیا داریم بحث میکنیم، همش حرف خودشونو میزنن، گوش هایشان را دوخته اند و دهن هایشان را باز (:

بانو؟
هَن؟!

چی میگین خستم کردین بابا
مثلا پست ـه : )
شبتون خوش
احمدی نجاد هم اسم است.. سلنا هم اسم است اما درستش سلیناست .. خومینی هم اسم است اما کمینی تلفظ میشود
دلم بحالت میسوزه بانو یه حس ترحمی نسبت به دخدرا دارم وگرنه بهت میگفتم بی سواده کودنSmile

چرا بحثارو قاطی میکنی، اونجا اشتباه نوشته بود، اینی ک من میگم درستهBig Grin
البته با اینکه حرفت کاملا اشتباسWinkBig Grin

ولی هیچ چیز مثل تلفظ درست نمیشه، ک متأسفانه خیلیا از درکش گریزانند(:

درضمن، من پسرم بیسواد (male) Wink

اگر به این واقفی..زین پس به کامپیوتر چی میگی پس ؟؟می گیـــــــــــــــ کِمپیوتِرررر ...
جدی؟پروفت را ندیدم.. به رفتارت نمیخورد جانم.. رفتارت دخترانه بود..خیلی دخترانه بود.فکر کن ببین چرا چنین اشتباهی کردم.. رفتار را اصلاح کن.. پس احتمالا سنتان پایین است دوست عزیز
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
(28-12-2014، 1:24)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به اندازه کافی اسباب طرب ما رو فراهم کردید

دیگه لطفا پای امام زمان رو وسط نکشید

قبلا گفتم

به اسم دین کثافت کاری کردن
کاری نداره

گفتم یاداوری بکنم
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
(28-12-2014، 1:22)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

×LUC i FER×

شما به این اقای مثلا محترم گفتی چن بار به حوری فک کردی؟
حالا ایشون که میگه شهوت پرست ... من میگم .. از نظر من پسرا هیچکدوم ارزش گاه کردن نداره چه برسه به فکر کردن .. یادم میوفته تو کلاسمون چقد دخترا خودشون و واسه پسرایی که تو لاین بهشون پیام میدن ذوق مرگ میشن و من فقط بهشون میخندم و میگم : اینا کجای کارن .. هع ! واسه پسرا ارزش قائل شدن ..

عین آدم زندگیتونو بکنین نسبت ب چیزی یا کسی ک اطلاعات کافی ندارین نظر ندید، ب کسیَم توهین نکنین!

(28-12-2014، 1:25)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 1:14)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 1:06)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:57)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 0:50)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اعراب نیستم.. هدف از زدن ان مثال این بود که وقتی واژه ای غریب وارد یک زبانی میشود عموما آن زبانی که وازه غریب واردش شده باید بر اساس دستور خود آن واژه را تغییر دهد نه این که اون واژه ی بیگانه را بپذیرد! دراینصورت ان زبان مورد حمله ی گویش بیگانه قرار میگیرد.. اما همین اعراب اینقدری هوای زبان خود را دارند ک واژه ی غریبه را مطابق دستور خود تغییر دهند .. شما هلکاپتر رو هلیکوپتر میخونی؟ کِمپیوتر رو کامپیوتر نمیخونی عایا؟
دیدی؟ من علمی بحث میکنم! شما اما مرا تبعید میکنید به خلوتی تا با پچ پچ کردن با خودم به حقانیت اللهتان پی ببرم ... Smile اصلاح کن خودت را بانو.. وگرنه پس فردا استکباری ها میگویند مسلمانان بلد نیستند منطقی بحث کنن

چرت نگو باباBig Grin
انیشتن اسمه کچلWinkBig Grin

ببین با کیا داریم بحث میکنیم، همش حرف خودشونو میزنن، گوش هایشان را دوخته اند و دهن هایشان را باز (:

بانو؟
هَن؟!

چی میگین خستم کردین بابا
مثلا پست ـه : )
شبتون خوش
احمدی نجاد هم اسم است.. سلنا هم اسم است اما درستش سلیناست .. خومینی هم اسم است اما کمینی تلفظ میشود
دلم بحالت میسوزه بانو یه حس ترحمی نسبت به دخدرا دارم وگرنه بهت میگفتم بی سواده کودنSmile

چرا بحثارو قاطی میکنی، اونجا اشتباه نوشته بود، اینی ک من میگم درستهBig Grin
البته با اینکه حرفت کاملا اشتباسWinkBig Grin

ولی هیچ چیز مثل تلفظ درست نمیشه، ک متأسفانه خیلیا از درکش گریزانند(:

درضمن، من پسرم بیسواد (male) Wink

اگر به این واقفی..زین پس به کامپیوتر چی میگی پس ؟؟می گیـــــــــــــــ کِمپیوتِرررر ...
جدی؟پروفت را ندیدم.. به رفتارت نمیخورد جانم.. رفتارت دخترانه بود..خیلی دخترانه بود.فکر کن ببین چرا چنین اشتباهی کردم.. رفتار را اصلاح کن.. پس احتمالا سنتان پایین است دوست عزیز

عجبا!

جدیداً اگه آدم بخنده دختر شده!

استثنا زیاده! آدم باید زبان خودشو زبانای دیگرو درست بشناسهُ آشنایی باهاشون داشته باشه
تو طرز گویشم خیلی دقت کنه

منظورموداشتباه نگیر

نزدیک 16سال سن
پاسخ
آگهی
نقل قول: چی میگه؟!

2دقیقه اومدیم تو ی موضو خُلمون کردین (:

بیخیال!
Smile

(28-12-2014، 1:22)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

×LUC i FER×

حالا ایشون که میگه شهوت پرست ... من میگم .. از نظر من پسرا هیچکدوم ارزش گاه کردن نداره چه برسه به فکر کردن .. یادم میوفته تو کلاسمون چقد دخترا خودشون و واسه پسرایی که تو لاین بهشون پیام میدن ذوق مرگ میشن و من فقط بهشون میخندم و میگم : اینا کجای کارن .. هع ! واسه پسرا ارزش قائل شدن ..

درکت میکنم میس اِلون!
نورون های مغز شما عملکردی ورای سیر طبیعی خود دارد! دوستانتان برانگیختگی غریزیشان را در برخورد با توجه جنس مخالف به خود پی میگیرندو شما هماوایی با آنان را پیش نمیگیرید..
امیدوارم برداشتی غیر از انچه در سر دارم از این متن نکنید..بنگر من این یک امتیاز برای انسان محسوب میشود..

(28-12-2014، 1:24)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، sevda0
(28-12-2014، 1:38)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال!
Smile

×LUC i FER×

درکت میکنم میس اِلون!
نورون های مغز شما عملکردی ورای سیر طبیعی خود دارد! دوستانتان برانگیختگی غریزیشان را در برخورد با توجه جنس مخالف به خود پی میگیرندو شما هماوایی با آنان را پیش نمیگیرید..
امیدوارم برداشتی غیر از انچه در سر دارم از این متن نکنید..بنگر من این یک امتیاز برای انسان محسوب میشود..

اگه بحث نظر دادن باشه، با توجه ب طرز فکری (میس الون) و مثل ایشون فکر کردن، من فکر میکنم ک ایشون ل*ز باشن

اگه جوابش (میس الون) اینجوری باشه، جواب منم با توجه ب خودش اینه!

بیخیال بحث بابا حال درگیری دارین...
بریم بگیریم بخوابیم نصفه شبه!
پاسخ
نقل قول: اقای لوسیفر

من پسر خوشگلیم

خدا
دقت کن

به نیابت

شرک جهنم داره
ولی بالاخره میبخشه

مگه نگفتم بهشت 7 طبقس
خدا گفت نایب میشود؟

من پسر خوشگلیم

خوشگل ... خوشگلییم . .
نه . . . این واژه مردانه نیست
هیچ گاه تمایلی نداشتم حتی برای امتحان به خود بگویم خوشگل..
البته نگر من است و استنبات از کلمات نسبیست..
اما بنگر من واژه ی خوشگل در شان یک مرد نیست . .چنان که مرد را با قدرت میشناسیم و خشگلی که بیشتر انتساب به زن دارد تا مرد با ظرافت زنانه عجین شده ...!
دست اخر این رو هم عنوان کنم که این متن همین الان از ذهنم گذشت و هیچ قصدو غرض خاصی نبود.. اداب بحث ایجاب نمیکند با ذکر این نکات انحرافی ان ر منحرف کنم .پس ادامه نمیدهم

نقل قول: عجبا!

استثنا زیاده! آدم باید زبان خودشو زبانای دیگرو درست بشناسهُ آشنایی باهاشون داشته باشه

منظورموداشتباه نگیر

نزدیک 16سال سن
نه عزیز استفاده از واژه هایی چون عایا ، کچل و.. باعث این اشتباه شد ..

(28-12-2014، 1:48)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-12-2014، 1:38)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال!
Smile

×LUC i FER×

درکت میکنم میس اِلون!

اگه بحث نظر دادن باشه، با توجه ب طرز فکری (میس الون) و مثل ایشون فکر کردن، من فکر میکنم ک ایشون ل*ز باشن

به کسی وصله نچسبانید
جاش اینجا نیست تبار شناسی اخلاق جنسی را هم بعدا راجبش بحث میکنیم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪
(28-12-2014، 1:56)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پسر خوشگلیم

خدا
دقت کن

به نیابت

شرک جهنم داره
ولی بالاخره میبخشه

مگه نگفتم بهشت 7 طبقس
خدا گفت نایب میشود؟

من پسر خوشگلیم

خوشگل ... خوشگلییم . .
نه . . . این واژه مردانه نیست
هیچ گاه تمایلی نداشتم حتی برای امتحان به خود بگویم خوشگل..
البته نگر من است و استنبات از کلمات نسبیست..
اما بنگر من واژه ی خوشگل در شان یک مرد نیست . .چنان که مرد را با قدرت میشناسیم و خشگلی که بیشتر انتساب به زن دارد تا مرد با ظرافت زنانه عجین شده ...!
دست اخر این رو هم عنوان کنم که این متن همین الان از ذهنم گذشت و هیچ قصدو غرض خاصی نبود.. اداب بحث ایجاب نمیکند با ذکر این نکات انحرافی ان ر منحرف کنم .پس ادامه نمیدهم

نقل قول: عجبا!

منظورموداشتباه نگیر

نزدیک 16سال سن
نه عزیز استفاده از واژه هایی چون عایا ، کچل و.. باعث این اشتباه شد ..

(28-12-2014، 1:48)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال!
Smile

×LUC i FER×

درکت میکنم میس اِلون!

به کسی وصله نچسبانید
جاش اینجا نیست تبار شناسی اخلاق جنسی را هم بعدا راجبش بحث میکنیم

Okay !

بحث خیلی مذهبی شد خودمونم نفهمیدیم چی گفتیم

شب همتون خوش
تا بعدِ امتحانِ بعدی فعلاً
پاسخ
 سپاس شده توسط ×LUC i FER×

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظر آیت الله وحید خراسانی در خصوص مقام معظم رهبری
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
Star آیت الله نوری همدانی: گرانی مشکل جدی مردم است
Star آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال دارای مفاسد و باطل است
Star آیت‌الله یزدی: مخالف شادی مردم نیستیم/ د‌ر برخی کنسرت‌ها رقاصی را رواج می‌دهند‌
  مخوای بدونی چطور احضار کنی؟؟.........البته امتحان نکنی بهره
  آیت‌الله نوری‌همدانی: نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند/ لزوم فعالیت مسجد در شبانه
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از انتشار اهانت به اهل سنت
Star آیت‌الله نوری همدانی: ریشه‌های تربیتی را با تربیت اسلامی آمیخته کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان