امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اينيستا: براي من، مسي تنها گزينه توپ طلاست!

اينيستا: براي من، مسي تنها گزينه توپ طلاست! 1

به گزارش "ورزش سه"، مسی که چهار بار پیاپی بین سال های 2009 تا 2012 برنده توپ طلا شد، ‏برای به دست آوردن توپ طلای 2014 باید با مانوئل نویر و کریس رونالدو رقابت کند.‏
هرچند بسیاری معتقدند که رونالدو مانند سال گذشته برنده این جایزه خواهد شد اما اینیستا معتقد است که ‏تنها یک نفر شایسته بردن این جایزه است. ‏
او به مارکا گفت:" از نظر من، تنها کاندیدایی که وجود دارد، لئو مسی است. هرکسی نظر خودش را دارد ‏و می تواند نظرش را بیان کند. برنده توپ طلا را بردن جام مشخص نمی کند؛ بلکه این رای افرادی که ‏فکر می کنند یک نفر شایستگی بردن این جایزه را دارد، برنده را تعیین می کند. به نظر من، لئو بهترین ‏است؛ امروز و همیشه."‏
اینیستا همچنین معتقد است که بارسا با داشتن مسی، نیمار و سوارز، صاحب بهترین خط حمله دنیاست:" ‏فکر می کنم بازیکنانی که ما داریم، بهترین های دنیا هستند. وقتی در مورد لئو، نیمار و لوئیز صحبت می ‏کنید، نمی توانید نکته ای منفی بیان کنید."‏
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اينيستا: براي من، مسي تنها گزينه توپ طلاست! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، خیس خاطره
آگهی
مسی تو 2014 چی کار کرده اخه     تیمش کاری کرده    گل هاش بشترینه  اخه چی میگین    فقط با شانس و با لطف دی ماریا نایب قهرمان جهان شد ارژانتین
پاسخ
ایــــــــــــــــــــــــــل
گوه خورده....فقط کیریس
پاسخ
 سپاس شده توسط خیس خاطره
(31-12-2014، 11:17)MOHAMMADCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسی تو 2014 چی کار کرده اخه     تیمش کاری کرده    گل هاش بشترینه  اخه چی میگین    فقط با شانس و با لطف دی ماریا نایب قهرمان جهان شد ارژانتین

ژاوی:رونالدو در جام جهانی خوب کار نکرد وسالی که جام جهانی در آن باشد، با جام جهانی تعریف می‌شود."
اينيستا: براي من، مسي تنها گزينه توپ طلاست! 1
پاسخ
(31-12-2014، 11:21)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 11:17)MOHAMMADCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژاوی:رونالدو در جام جهانی خوب کار نکرد وسالی که جام جهانی در آن باشد، با جام جهانی تعریف می‌شود."
رونالدو با وجود ادمای کم عقلی مث نانی فقط میتونه به زور بیاد نو جام جهانی     تو داری بازیکنای پرتغال رو با ارژانتین مقایسه میکنی نخبه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یحیی به دنبال انتقام تنها شکست لیگ نوزدهم
  سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو
  تخریب بیرانوند تنها در ۴۸ ساعت! جای تاسف داره.
  متهم شماره یک بارسلونا؛ تنها در راه خانه! (عکس)
  اعلام آمادگی تنها ۲ فدراسیون برای برگزاری اردوهای پارالمپیکی
  تنها برد فیروزجا در روز دوم سوپرتورنمنت ۱۵۰ هزار دلاری
  باتیستا: در ایران تنها و ناراحتم/ پول نرسد مجبورم اینجا عمل کنم
  تن دادن به چرخه انتخابی تنها راه ماندن بنا و محمدی
  دستور غیررسمی وزارت ورزش تنها مشکل مذاکره پرسپولیس با بشار
  فلپس: مبارزه برای زندگی مهم‌تر از کسب مدال طلاست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان