امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایــن پستــــ بــہ روز میــشــوב⇨ツβεąųtγ & Fαšħıøи Sąℓσŋツ⇨اینجا פּـاسـہ בـפֿـتراس

(23-08-2014، 21:13)عاطی جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 21:59)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 21:53)عاطی جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بین خودت اون لاکرو امتحان کردی؟

هنوز نه... ولی امتحان میکنم
اون عکسا رو کسی که خودش این لاک رو امتحان کرده بود از ناخنای خودش گرفته بود مرحله به مرحله...
پس فک کنم واقعا خوب بشه : )))

من امتحان کردم گند زد تو ناخنمSad
جدیییی؟ ینی چجوری شد؟
پاسخ
آگهی
مرسی و تشکر
:||:
[img=0x17]<a href=[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایــن پستــــ بــہ روز میــشــوב⇨ツβεąųtγ & Fαšħıøи Sąℓσŋツ⇨اینجا פּـاسـہ בـפֿـتراس 3 [url=http://8pic.ir/viewer.php?file=83kznna7l6n6fvvysl97.png][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв
تتو خیلی باحال بود امتحان میکنم مرررررررررررررررررسی
ایــن پستــــ بــہ روز میــشــوב⇨ツβεąųtγ & Fαšħıøи Sąℓσŋツ⇨اینجا פּـاسـہ בـפֿـتراس 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв
تتو های دخترونه

ایــن پستــــ بــہ روز میــشــوב⇨ツβεąųtγ & Fαšħıøи Sąℓσŋツ⇨اینجا פּـاسـہ בـפֿـتراس 3

پاسخ
 سپاس شده توسط NeginNg ، آیلی جوون
فوقالعاده بود عزیزم اون ناخون خودت بود؟RolleyesRolleyes
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв
(30-08-2014، 19:42)elena joon. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فوقالعاده بود عزیزم اون ناخون خودت بود؟RolleyesRolleyes

نه متاسفانهBig Grin
پاسخ
آگهی
جیییییغ ^.^

خِیلی قَشَنگ بودشــ(:

منم اون لاکَرو امتحان کَردَمـ وَلی چیزی جُز خرآب کردَنـِ لِبـآسَمـ عایِدَمــ نَشُد :|||

دیوونه این شدم :

http://eleanorbusing.com/wp-content/uploads/2013/02/tattoos220213-2.jpg
پاسخ
مسیییییی

پاسخ
دوستــآن لاک رو باید با دقت انجامـ بدبد درست میشه :|

تازهـ به نظر من رنگش بد بود.. پیش زمینه رو یه رنگ روشن مثل سفید یا هر رنگ دیگه روشن بزنید..

نگـــآر مرســی ^_^ اون تتو عالــی میشه ^_^

البته یه شکل دیگش
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв

LIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKE

پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاید اینجا با هم چند تا سلامتی بریم .........
  هر کی ی حرف دلی داره میتونه اینجا راحت حرفشو بزنه(البته بدون فوش)
  درخواستی ها هر چی خواستید بکید با کمک دوستان اینجا میزاریم
  تمام عکس های درمورد خواهر را در اینجا قرار دهید
  حرفای دلتون رو اینجا بنویسید..
  تمام عکس نوشته های اینگلیسی خود را در اینجا قرار دهید
  حقیقتش اینه که حواسم اینجا نیست !
  دخترونه(اینجا همه چی درهمه)ویرایشش کردم
  چقد جرات داری در اینجا شیرجه بزنی؟ (عکس)
  اگه جرئت داری بیا اینجا و بگو......

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان