امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شرایط خلبانی درسپاه وارتش

[size=large][font=Times New Roman]اشتباه های خیلی زیادی داشت. فقط همینو میگم که کسی میتونه از سد دکترای بیمارستان بعثت بگذره که هیچ مشکلی نداشته باشه هیچ.. که تو این حالت اگه دندونات پر کرده که هیچ یه خرابی جزئی هم داشته باشه بنا به تشخیص پزشک معتمد نیروی هوایی رد میشی... در ضمن دوره تئوری تو دانشگاه ستاری تهران حدود 9 ماهه نه 4 تا 6 سال. بعدش تازه میبرنت گردان پرواز اونجا استاد پرواز تازه تشخیص میده که بدرد خلبانی میخوری اصلا یا نه بعد از اون پرواز با هواپیما های سبک و قدیمی و تازه بعدش پرواز با سیمولاتور که همون شبیه سازه که حدودا 10 سال طول میکشه که به پرواز با هواپیما های سنگین برسی.. هر 6 ماه از خلبان تست مدیکال گرفته میشه نه همیشه 1 ساعت قبل از پرواز... حقوق یه خلبان هم بر حسب درجه ای که داره هستش نه هواپیمایی که سوار میشه... گفتی خلبانا چه نیازی دارن به تفنگ.... گاهی میشه خلبان تو مرز جغرافیایی دشمن مجبور به ایجکت میشه و برای محافظت از خودش مجبور به استفاده ی تفنگه. کلا تخییلات ذهنیتو نوشتی .. دندون اگه پر کرده باشه تو فشار حدود 6،7 جی به بالا باعث سکته ادم میشه نه موقع تیکاف Huh
 سپاس شده توسط SABER ، laife
آگهی
انگلیسی باید در حد لاتیگارد بلد باشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرایط خلبانی درسپاه وارتش 3
ماکه سررشته ای نداریم ولی ظاهرابعضیادلشون نمیخواداهل فن بیادپاسخ سوالای ماروبدن من سعی میکنم انتقال بدم بازم
خوب برای خودمم سوال شده بودبرای همین بنده خدای اهل فنی روکه این پست رونوشته نصف شبی آوردم جواب بده چون خودم قدنخودتواین مورداطلاعات ندارم سوال جوابش کردم دیگه خلاصه نکردم کل سوال جواب ماتومسنجراوو:

سخنی بابعضیا:
لطفاعقایدشخصیتونودخالت ندین خیلی ممنون میشم واقعاRolleyes

*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:04 PM)
سلام
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:05 PM)
ببین یه نفرتوفلشخوریه پستی زده بودی شرایط خلبانی درسپاه وارتش
pboy 27: (11:05 PM)
خب؟
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:05 PM)
یه چیزی گفته من نتونستم جوابشوبدم نمیدونم درسته یاغلط بگم؟
pboy 27: (11:06 PM)
یادم نیست ولی خوب بگوفقط پست های خودمم بگو
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:06 PM)
باشه صبرکن
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:08 PM)
نوشته مدیر: این مطلب فاقد منبع معتبر می باشد...

البته این مال قبل ازتاسیس دانشکده ی خلبانی امساله ولی فکرکنم هنوزهم بااین شرایط بپذیرن

ارتش:
داشتن دیپلم نظری
3یا4ویاشایدهم6سال(بستگی به خودتون داره)دردانشکده ی خلبانی
4ماه تا1سال کارآموزی بادستگاه های شبیه ساز
2ماه پروازآزمایشی باجنگنده های قدیمی ویاشفق آموزشی
اونوقت یه تست مانورویه تست کتبی ازتون میگیرن واز44بهتون امتیازمیدن
35به بالاخلبان رسمی ارتش میشین
35تا37خلبان گشتی
37تا39بمب افکن سبک وجنگنده های تک منظوره
39تا40بمب افکن های سنگین وجنگنده های چندمنظوره
40به بالاجنگنده های رادارگریز
30تا35هلیکوپتر
30به پایین سال بعدانشاالله

شرایط پذیرش دردانشکده ی خلبانی:
قدبالای185
دندون پرکرده ازجنس پلاتین نداشته باشین(لامینت اشکالی نداره)اگه هم داشته باشین مایش یه دندونپزشکه والبته دندون خراب هم نداشته باشین
یه آزمایش خون ازتون میگیرن که توش غلظت پلاکت ویک سری چیزهاچک میشه که مطمئن بشن باسرعت بالای جت خدایی نکرده سکته نمیکنین
اضافه وزن حتی 1کیلوهم نداشته باشین
اضافه وزن یعنی وزن شما5کیلوویابیشترازدورقم آخرقدشماباشد

مذایای خلبانی:
حقوق:
گشت
این پست تو
صبرکن کامل کنم
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:09 PM)
مذایای خلبانی:
حقوق:
گشت:5میلیون درماه
جنگنده وبمب افکن سبک7میلیون درماه
جنگنده چندمنظوره وبمب افکن سنگین 10میلیون درماه
رادارگریز10 میلیون درماه
هلیکوپتر:6میلیون درماه

احتمال شهادت درجنگ:
به ترتیب:
23%
45%
40%
6%
67%

واماشرایط درپایگاه هابسیارسخت است
موبایل هاقبل وبعدورودکنترل میشن وازورودهرگونه دوربین به پایگاه جلوگیری میشه
یونیفورم بایدحتماتنتون باشه
خوابگاه هاش تنفرآوره جزهوانیروزوقلعه مرغی ومهرآباد
هرماه آزمایش دخانیات والکل میگیرن
قبل ازهرپروازخلبان1ساعت چکاومیشه
مانورهابسیاردقیق وحساسه واشتباه درمانوراخطاروتکرار=بازداشتگاه
پروازسخته وباراول که دیوارصوتیومیشکونین انگاردومشت رفتن یه جاییتون وبرای چندلحظه کنترل هواپیماروازدست میدین
یه لحظه اشتباه=مرگ
سخت ترین قسمت خلبانی هم فرودشه
سپاه هم همینه باچندتفاوت:
ازرادارگریزخبری نیست
شرایط پایگاه سخت تره
حقوق بیشتره
ویه کم آزمون هاش ساده تره ولی به دردنمیخوره
درموردسپاه بیش ازاین اطلاعات ندارم چون بدون نگاه کردن به سپاه وهوانیروزارتشوانتخاب کردم
pboy 27: (11:09 PM)
امان ازاین صابر
چی؟
میخوام کپی کنم چیزی نگو
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:10 PM)
[size=large][font=Times New Roman]اشتباه های خیلی زیادی داشت. فقط همینو میگم که کسی میتونه از سد دکترای بیمارستان بعثت بگذره که هیچ مشکلی نداشته باشه هیچ.. که تو این حالت اگه دندونات پر کرده که هیچ یه خرابی جزئی هم داشته باشه بنا به تشخیص پزشک معتمد نیروی هوایی رد میشی... در ضمن دوره تئوری تو دانشگاه ستاری تهران حدود 9 ماهه نه 4 تا 6 سال. بعدش تازه میبرنت گردان پرواز اونجا استاد پرواز تازه تشخیص میده که بدرد خلبانی میخوری اصلا یا نه بعد از اون پرواز با هواپیما های سبک و قدیمی و تازه بعدش پرواز با سیمولاتور که همون شبیه سازه که حدودا 10 سال طول میکشه که به پرواز با هواپیما های سنگین برسی.. هر 6 ماه از خلبان تست مدیکال گرفته میشه نه همیشه 1 ساعت قبل از پرواز... حقوق یه خلبان هم بر حسب درجه ای که داره هستش نه هواپیمایی که سوار میشه... گفتی خلبانا چه نیازی دارن به تفنگ.... گاهی میشه خلبان تو مرز جغرافیایی دشمن مجبور به ایجکت میشه و برای محافظت از خودش مجبور به استفاده ی تفنگه. کلا تخییلات ذهنیتو نوشتی .. دندون اگه پر کرده باشه تو فشار حدود 6،7 جی به بالا باعث سکته ادم میشه نه موقع تیکاف H
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:10 PM)
این پست اون طرف
pboy 27: (11:10 PM)
نه مهم نیس چیزی ندارم بگم
pboy 27: (11:10 PM)
خب بگم؟
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:11 PM)
صبرکن
اینم پستت که گفتی خلبانالازم نیست تیراندازی بلدباشن
اینم یه عکس ازمراسم صبحگاهی دانشگاه ستاری تهران
این کارهرروزهفته ی مابود
یه روزایی توهفته هم میبردنمون تفنگ بازی البته بیشترتوآموزش می بردن ولی یهومیزدبه سرشون صبحگاه می بردن
نمیدونم خلباناچه نیازی دارن تیراندازی بلدباشن
حالابگو
pboy 27: (11:11 PM)
ازاول میگم
pboy 27: (11:12 PM)
ازاول میگم
pboy 27: (11:12 PM)
کپی میکنی دیگه؟
*´¨¯¨`*·~-.Nazgul.-~*´¨¯¨`*: (11:12 PM)
یس بگو
pboy 27: (11:13 PM)
خب دوست عزیزاول این که زمانی که یک دندون باعث ردشدن میشدگذشت زمان ماهم اینطوربودولی الان دیگه نه روش های زیادی هست که بشه ازاین مشکل گذشت دراولین فرصت تحقیق میکنم تاکاملااون روش هاروبراتون بگم الان اطلاعی ندارم
pboy 27: (11:16 PM)
دوم این که بنده نگفتم دوره تئوری شش سال هست چهارسال تمام شماتحصیل میکنی یاتئوری یاعملی واین شش سال روبرای این گفتم که بعضی هایک یادوسال مردودمیشن سال سوم اخراج هست ونه ماهه هیچ کس خلبان نشده که شمای نوعی دومیش باشی سه سال (دوسال وچندماه) کامل شمابایددروس هندسه فیزیک بخشی ازریاضیات زبان های خارجی وخیلی دروس دیگروبخونیدوامتحان بدیدونه ماهه هیچ کس نمیتونه این دروسو
pboy 27: (11:16 PM)
پاس کنه
pboy 27: (11:17 PM)
اساتیددانشگاه خلبانی هستندکه شماروتاییدمیکنندکه میتونیدخلبان بشیدیاخیرتاییداساتیدخودتون ملاک هست وبعدامتحاناتی که ازتون گرفته میشه
pboy 27: (11:18 PM)
گردان پروازکه من نفهمیدم منظورتون دقیقاچی هست گردان یه شاخه بندی ارتشی هست گردان
pboy 27: (11:18 PM)
پرواز شاید منظورتون جایی باشه که باهوا
pboy 27: (11:19 PM)
هواپیمای آموزشی تمرین میکنیدکه اونجابه شمامیگن کارآموزمحلشم اسم خاصی نداره فرودگاه هست
pboy 27: (11:19 PM)
هواپیمای سبک وقدیمی هم مال زمان امام خمینیه الان هواپیماهایی مخصوص این کارهست بهش میگن هواپیمای آموزشی
pboy 27: (11:21 PM)
درضمن هواپیماهای سنگین مثل آنتونوو یا هرکولس زودترمراحل کارآموزیشون تموم میشه نیازبه آموزش خیلی کمتری داره برعکس حرف شما
pboy 27: (11:23 PM)
اینودیگه هرجایی بریدبگردیدنوشته
pboy 27: (11:24 PM)
تلفظ دقیق اون سیمولیتورهست اگه بخوادده سال طول بکشه باعقل جوردرنمیادشمابایدسی سال توراتش خدمت کنیداین روبعیدمیدونم قبول نداشته باشید
سن کنکورخلبانی بیست ساله وچهارسال تحصیل شمامیشه بیست وچهارسالتون تازه ماحداقل سن روحساب میکنیم حداکثرسن کنکوربیست وشش ساله
خوب حالاشماده سالم باسیمولیتورتمرین کنی میشه سی وچهارسالت وسی سال خدمت درارتش که برای نیروی هوایی بعدبیست سال ازکارافتادگی ملاکه شمامیشه شصت وچهارسالت یه خلبان شصت وچهارساله به چه دردمیخوره؟
تازه ده سالم برگردیم عقب معمولاخلبان هانرسیده به پنجاه سالگی تقریباپروازومیذارن کنارودفتری خدمت میکنن تابازنشست بشن پروازمیکنن ولی خیلی کم
تازه اگه بیست وشش سالوحساب کنیم شش سالم بهش اضافه کنیم میشه هفتادسال یک خلبان هفتادساله؟باعقل من که جوردرنمیاد
pboy 27: (11:25 PM)
تست مدیکال یاهمون تست پزشکی هم درست هرشش ماه یا نیم سال یک بارگرفته میشه
pboy 27: (11:26 PM)
امایک ساعت قبل ازپروازشماکاملادراختیارپزشکاهستیدتست کامل ازتون نمیگیرن مثل هرشش ماه یک بارولی یه چکاوسریع میشیدکه مباداچیزی مانع پروازتون بشه یک دل دردکوچیک هم قابل قبول نیست البته امیدوارم متوجه بشیدکه منظورم ازدل دردمشکل کوچیک بود
pboy 27: (11:29 PM)
حقوق خلبان هابراساس درجه و هواپیمای تخصصی انتخاب میشه مستقیماخیرولی برای مثال شماهواپیمای تخصصیتون تایگرهست وساعات پروازتون جدا از اون اِن ساعت پرواز درج شده چهارساعت بوده حالااگه شمابایه هواپیمای نسبتاقدیمی پروازکنیدیاپروازباهاش ارزش کمتری داشته باشه هرساعت پروازبااون هواپیمابرای مثال چهارصدهزارتومن به حقوق معمولی هرخلبان ارتش اضافه میشه که اون حقوق ثابت فقط به درجه بستگی داره امااگه شمابایه هواپیمای سطح بالاکه پروازباهاش مشکل ترباشه مثل شفق ویاتامکت پروازکنیداونوقت اون مقدارچهارصدهزارتومان اضافه ترمیشه برای همین من اون حرف روزدم توضیح کاملش اینه
pboy 27: (11:30 PM)
من یادم نبودهمچین حرفی روجدی زده باشم بله گفتم اماازروی طنزوشوخی بوده اون زمان افرادخواننده اون پست هادوستان صمیمی من بودن صرفاجهت مزاح بوده وگرنه منظورجدی نداشتم ایناروتوگوش ماخوندن همشوازبریم
pboy 27: (11:32 PM)
تخیلات ذهنی ویامشاهدات شخصی هرکدوم دوست داریدقضاوت کنیداماازشمامیخوام بحث کنیدونه کل کل من دسترسی به انجمن شماندارم اگه علاقه مندیدازطریق همین دوستم آدرس یاهوتون روبدیدتابحث کنیم اگه دوست دارید
pboy 27: (11:33 PM)
لحظه کنده شدن اززمین که جزئی ازتیکاف هست فشاری معادل همون شش تاهفت جی روبه بدن واردمیکنه که اول پلاتین داخل دندون روخوردمیکنه وبعدش شماازدردهست که سکته میکنی حرفتون رورد نمیکنم ولی چون توضیح ندادم سوتفاهم شده
(13-01-2012، 7:59)p_boy22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله چون اگه دندونتون خراب باشه ویاباپلاتین پرباشه وقتی که داریدتیکاف میکنیددندوناتون خردمیشه
اکه من قدم 180 یعنی قبول نمیکنن؟
سلام
ببخشیدمن ثبت نام کردم ولی معدلم یازده هست به نظرشماگیرمیدن؟
آگهی
به دلیل توهین ویرایش شد
عشق یعنی زندگی را با ختن چند صباحی را با هر الاغی ساختنTongue Angel[/font]
تاپیک به دلیل نامفهوم بودن وپراکنده بودن بسته شد
مطالب عامیانه این تاپیک به زودی به صورت یک مقاله علمی دراختیارکاربران قرارخواهدگرفت
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان