امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه دوست دختر پیدا كنیم؟(طنز)

چگونه دوست دختر پیدا كنیم؟

اصلا نگران نباشید چون دخترها زیاد شدن و در حال ترش شدن هستن!!!پس نیازی نیست كه ما پسرهای گل دنبال اونها راه بیفتیم(ولی باید حتما راه بیفتیم) حالا ما در اینجا فرض می كنیم كه اونها ناز می كنن اگه زشت بودی چه كار باید كنی؟؟؟هیچ می دونی یا نه؟؟؟؟پس بخون خوب این كه كاری نداره كه…ابروهات رو بگیر…كرم سفید كننده بزن…دماغت رو عمل كن…
خلاصه هر چی داشتی بزن
حالا بگذریم اینا رو كه زدی می ری پیشه دختره چشمات رو ببند و بهش بگوووووو می خوام یه رابطه دوستانه با شما برقرار كنم(منظورم رابطه سالمه)البته اصلا انتظار نداشته باشین كه همون اول بگه باشه عزیزم بیا با هم دوست بشیم.
البته اونجا باید شماره تیلیفونت رو بدی…آخه اگه ندی نمیشه….شماره رو كه دادی بعد برو….اون خودش بعد از 1 هفته حالا بستگی به دخترش داره…بهت بابت اون حرفت می زنگه….و حالا باید اینجا خودت یه جوری طرف رو راضی كنی….اینجاش 
دیگه به من ربطی نداره…آخه هر كس یه جوریه…
اگه نشد فقط كار رو به خون و خونریزی نكش….آخه به من ربطی نداره…شتر دیدی ندیدی….من بی تقصیرم.
رئال الوچه نیست بهش نمک 
بزنی،بازیچه نیس بهش کلک بزنی
رئال مقدسه باید جلوش زانو بزنی
پاسخ
 سپاس شده توسط ARSHIA CLASH ، saba 3 ، ''HeisEnbErg'' ، @پوریا@ ، alone hasti ، ترنج 15 ، Thyme ، امیر حسین 222 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ارباب خون خوار ، آرتـان ، mr.destiny ، Sina 007 ، جوجه کوچول موچولو ، Jєιяαη ، ☆carlet$☆ ، طهورا84 ، امیر0012
آگهی
دخترااا دارن میترشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
شما ها بی لیاقتین.اه اه اه حالم بهم خوردAngryAngryAngryAngryAngryAngry.پسرو چه به ابرو گرفتنو کرم زدن مگه دخترین.اهااااااااااای دختراBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinWinkBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، Jєιяαη ، فاطمه خانومم ، ☆carlet$☆ ، sama00
چرت بودDodgy
 چگونه دوست دختر پیدا كنیم؟(طنز) 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Jєιяαη ، sama00
(07-01-2015، 13:39)baharjon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترااا دارن میترشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
شما ها بی لیاقتین.اه اه اه حالم بهم خوردAngryAngryAngryAngryAngryAngry.پسرو چه به ابرو گرفتنو کرم زدن مگه دخترین.اهااااااااااای دختراBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinWinkBig Grin

سلامخانما ...!!!پسرا دارن میتوشن واسه همین میخوان بپوشوننش بندازن گردن دخترا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، Thyme ، roya15 ، Jєιяαη ، sama00
عجب .. !
پاسخ
 سپاس شده توسط Jєιяαη
یعنی چی میترشنAngryAngryAngry

پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، Jєιяαη ، ☆carlet$☆
آگهی
یکی از پسرا بامن دوست شه ترشیدم  واقعی میگم هرکی باهام دوس شه جلوش زانومیزنم فقط الان  ازاد بگین . هرکی دوس شه نوکر شم من خرشم چرک زیر نااخنشم
پاسخ
 سپاس شده توسط Jєιяαη
(13-09-2015، 13:52)*******sasy********** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از پسرا بامن دوست شه ترشیدم  واقعی میگم هرکی باهام دوس شه جلوش زانومیزنم فقط الان  ازاد بگین . هرکی دوس شه نوکر شم من خرشم چرک زیر نااخنشم

فازت؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Jєιяαη
Angry Angry ترشیدن؟  Angry Angry
Heart I'm a sentimental girl Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Jєιяαη
واقعا دخترا دارن میترشن دبه گزاشتن همشون
بغض یعنی خنده های ساختگی
شکنجت بکننو تو مبادا آخ بگی
همه منتظرن یه جایی قاف بدی
بکوبنت زمین فردا نتونی راه بری
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روش مخ زدن دختر های پایین شهر.وسط شهر. بالا ی شهر
Big Grin شما اگر جای این دختر بودید چه میکردید؟؟؟(به شدت طنز!!!)
  یه فحش خوب واسه معلم عربی پیدا کردم:)) طنز-_-
  ضد دختر و پسر
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
  |خودکشی یه دختر|
  24ساعت از زندگی یک دختر ایرانی (طنز)
  نظر دانشجویان دختر در مورد سوسک
Star پروردگارا دوست دخترم را..........!!!
  چگونه یک بیشعور شویم(ته خنده)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان