امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دختر دوست پسر چرا؟

(18-05-2021، 12:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2021، 12:43)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا هزار علت گذاشته بر بودنش ولی اماما چی؟اونا هم یه انسانای معولی مثه خودمون فقط یه حرفایی میزدن ولی معجزه نمیتونستن بکنن
اگه هم هستن الان چرا معجزه نمیکنن؟؟

درضمن اقا مهدی من میدونم زرتشتم چون رگ و ریشم از خودشون یه چیزای به جا گذاشتن ولی اماما و پیامبرا چی؟
بگید بینم!
ببین پسر جان اگه خدا و قران رو قبول داری پس بابد معجزه رو هم قبول داشته باشی چون تو قران اومده. حرفات باهم جور نیست .

من خدا و قران و قبول دارم اما پیامبر رو نه امام رو نه حالا تو میخوای داشته باشو رو اصول اون راه برو میخوای نداشته باشو راه نرو به منچه؟؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست دختر دوست پسر چرا؟ 7
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
آگهی
(18-05-2021، 13:06)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2021، 12:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین پسر جان اگه خدا و قران رو قبول داری پس بابد معجزه رو هم قبول داشته باشی چون تو قران اومده. حرفات باهم جور نیست .

من خدا و قران و قبول دارم اما پیامبر رو نه امام رو نه حالا تو میخوای داشته باشو رو اصول اون راه برو میخوای نداشته باشو راه نرو به منچه؟؟!
افرین به توچه.
همچین چیزایی رو تو عموم میگی جوابم میشنوی پس عقایدتو برای خودت نگه دار تا بقیم عقایدشونو بهت نگن
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، shahid
(18-05-2021، 13:19)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2021، 13:18)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من مگی بی منطق؟ کم اوردی جنجال نکن.
بقیه تورو تگ کردن که اومدی انشا نوشتی؟

من کم نیوردم داداش من دارم بهت میگم اگ میخوای صبتم کنی با لطافت نه بلانسبت مثه حیوون
من خودم اومدم نوشتم نه تورو تگ کردم ن کس دیگ ک شما همتون ب من گیر دادید
والا نه کتکت زدم نه بهت فحش دادم که میگی با لطافت نبوده.
بعدشم نگاه کن پسر گلم شما اومدی تو جواب کس دیگه انشا نوشتی . و اینکه شما اصلا ابدا و هرگز نباید انتظار داشته باشی که کسی در مقابل همچون توهین و بزرگی که داره کل عقاید مردمو هدف قرار میده و شاید ۴ تا بچه همسن و سال خودت بخونن و اونا هم از راهشون منحرف بشن که صد البته گناه انحراف اونا به گردن تو میشه. اینجا میگی امام و پیامبری نیست و نمیدونم از کجا معلوم فلان نباشن واقعا خیلی زشته.
این چیزی هم که نهی کردن چیز بدی نیست حتی خود کشور های اروپایی هم میخوان جلوشو بگیرن ولی نمیتونن چون جامعشون مثل الان ایران بهش عادت کرده و فاسد شده و بجز یه تغییر بزرگ یک هیاهوی عظیم نمیشه تغییرش داد و اصلاح کرد جامعه رو. عواملی کخ باعث جدایی طلاق و تنهایی و فرزندان تک سرپرست و بد سرپرست و بی سرپرست میشه.
حالا هم خودت گفتی من راه خودم تو هم راه خودت.
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، βάરãɲ
(25-10-2016، 21:04)sayda 8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2016، 19:37)Pedram Joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان شما اینجوری میگین یعنی هیچ پسری عاشق نمیشه و هدف همه پسرا *** هست؟
از یه بچه 13 ساله نظر نخواین دوستان تحت تاثیر کتاب دینیشونن

الان شما اینجوری میگین یعنی هیچ پسری عاشق نمیشه و هدف همه پسرا *** هست؟
از یه بچه 13 ساله نظر نخواین دوستان تحت تاثیر کتاب دینیشونن
خخخخ من تحت تاثیر نیستم من از یه خانواده بسیار ازاد هستم ولی چادرو انتخاب کردم بعدشم اقای محترم فک میکنی خیلی میدونی .... من منکر ای نیستم که پسر عاشق میشه ... ولی عشقای تو دروره بلوغتون گذراس اینو من نمیگم روانشناسا میگن حرفای منو روانشناسا قران و........  تاییید میکگنندد بعدشم مثل تو داره دین مونو به گند میکشه........اگه پسر عاشق میشه بره خاستگاری دختره ولی اینم بگم که یه پسر بیشتر از 4 تا زن نمیتونه داشته باشه اگه بخواد تو دوران بلوغ فکرو ش کنی یعنی باید هزار تا دخترو بدبخت کنه

وایسا اینو بد گفتی!!!!!
مگ نباید اشنا شن؟
باید قبل ازدواح رابطه دوستی داشته باشن تا شناخت پیدا کنن وگرنه زندگی که ب گه کشیده میشه
در ضمن پسر میتونه هزارتا زن داشته باشه همونطور که حضرت محمد 15 تا زن داشت

(18-05-2021، 13:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2021، 13:19)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کم نیوردم داداش من دارم بهت میگم اگ میخوای صبتم کنی با لطافت نه بلانسبت مثه حیوون
من خودم اومدم نوشتم نه تورو تگ کردم ن کس دیگ ک شما همتون ب من گیر دادید
بعدشم نگاه کن پسر گلم شما اومدی تو جواب کس دیگه انشا نوشتی . و اینکه شما اصلا ابدا و هرگز نباید انتظار داشته باشی که کسی در مقابل همچون توهین و بزرگی که داره کل عقاید مردمو هدف قرار میده و شاید ۴ تا بچه همسن و سال خودت بخونن و اونا هم از راهشون منحرف بشن که صد البته گناه انحراف اونا به گردن تو میشه. اینجا میگی امام و پیامبری نیست و نمیدونم از کجا معلوم فلان نباشن واقعا خیلی زشته.
این چیزی هم که نهی کردن چیز بدی نیست حتی خود کشور های اروپایی هم میخوان جلوشو بگیرن ولی نمیتونن چون جامعشون مثل الان ایران بهش عادت کرده و فاسد شده و بجز یه تغییر بزرگ یک هیاهوی عظیم نمیشه تغییرش داد و اصلاح کرد جامعه رو. عواملی کخ باعث جدایی طلاق و تنهایی و فرزندان تک سرپرست و بد سرپرست و بی سرپرست میشه.

داداش دانشگاه که میری اونجا دختر ک هس فردا عاشق نمیشی؟نمیری باهاش رابطه برقرار کنی ک بشناسیش؟هان؟
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دوست دختر دوست پسر چرا؟ 7
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، βάરãɲ
(18-05-2021، 13:31)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2016، 21:04)sayda 8 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ من تحت تاثیر نیستم من از یه خانواده بسیار ازاد هستم ولی چادرو انتخاب کردم بعدشم اقای محترم فک میکنی خیلی میدونی .... من منکر ای نیستم که پسر عاشق میشه ... ولی عشقای تو دروره بلوغتون گذراس اینو من نمیگم روانشناسا میگن حرفای منو روانشناسا قران و........  تاییید میکگنندد بعدشم مثل تو داره دین مونو به گند میکشه........اگه پسر عاشق میشه بره خاستگاری دختره ولی اینم بگم که یه پسر بیشتر از 4 تا زن نمیتونه داشته باشه اگه بخواد تو دوران بلوغ فکرو ش کنی یعنی باید هزار تا دخترو بدبخت کنه

وایسا اینو بد گفتی!!!!!
مگ نباید اشنا شن؟
باید قبل ازدواح رابطه دوستی داشته باشن تا شناخت پیدا کنن وگرنه زندگی که ب گه کشیده میشه
در ضمن پسر میتونه هزارتا زن داشته باشه همونطور که حضرت محمد 15 تا زن داشت

(18-05-2021، 13:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش دانشگاه که میری اونجا دختر ک هس فردا عاشق نمیشی؟نمیری باهاش رابطه برقرار کنی ک بشناسیش؟هان؟

ببین عزیز یه چیزیه به اسم محرمیت که بعد ازینکه میری خواستگاری با پدر و مادرت میخونن و تا دختر و پسر بیشتر باهم اشنا بشن . و این کلی با دوست دختر پسر فرق داره این به تنزل جامعه منجر نمیشه و یه جورایی احترام به خانواده و خودتون و طرفتون . این باعث سلامت جامعه میشه اون باعث فساد . خدا نگفته که رابطه نداشته باشن گفته رابطه در چهارچوب اخلاقیات باید باشه. و خودشم راه حلشو داده. و پیامبر که ۱۵ تا زن داشته(بیشتر داشته) حکمتی داشته‌ ذهن انسان تونایی درک حکمت های الهی رو به طور کامل نداره پس زیاد خودتو درگیر کاراشون نکن. یکی از دلایل همسران پیامبر این بوده که با همسر شهدای اسلام ازدواج میکرده و به بقیه مرد ها هم توصیه میکرده ازدواج کنن تا خانواده شهدا بی سرپرست نمونن و نمیشه که خودش بگه یه کاریو بکنید و خودش بهش عمل نکنه.
و اگر در مورد عایشه منظورته که اونم حکمت فراتر از درک منو و توعه میشه گفت لازمه قضا الهی بوده که به واسطه اون ابوکر که خودشو داماد پیامبر میخونده بشه خلیفه اول. و یه جورایی برای سیاست و استحکام اسلام نو پا لازم بوده
پاسخ
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، شـــقآیــق ، βάરãɲ
کاری به بحث تاپیک ندارم
ینی خودمو در حدی نمیبینم که بخوام این حرفارو بزنم
ولی وقتی میگین خدارو قبول داریم اما پیامبراشو نه ینی اینکه میترسین که خدا واقعا وجود داشته باشه وگرنه خدارو هم قبول نداشتید
لااقل رو عقایدتون پایبند باشید و الکی نگید ((((:
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق ، shghyegh ، βάરãɲ
آگهی
این بحث مضخرفم تموم کنین ._.
بیکاریناTelegh_46
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق
واقعا نمیدونم چی بگم.............

اصلا حوصلتون میشه سر این چیز مسخره دعوا و بحث کنید؟
اقا هر کی عقاید خودش.وسلام نامه تمام.
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
هرکی به خودش ربط داره
انگار اون بی اف جی اف داشته باشه بجاش
یقه شما رو تو روز قیامت میگیرن؟
به گناهای شما اضافه میشه؟
شما کار بدی نکردی
هر کسی به خودش مربوطه میخواد چی کار کنه
تو فقط میتونی بگی که نادرسته درسته ولی بایدی در کار نیست که بگیم باید جی اف بی اف نداشته باشی
ما در حد نصیحت میتونیم به اون فرد کمک کنیم وسلام نامه تمام
نآشِنآسَم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
جالبہ خدا رو قبول داری پیامبر رو ن؟ پس اول بگو ببینم قرآن از کجا اومدہ دوم اگہ اون دنیایی وجود دارہ معادی ھست کہ تقاص و جواب گناہ ھا رو بدیم یکی میگہ من نمیدونستم این کارم گناھہ نگفتہ بودی پس خدا از کجا باید بھمون بگہ و بھانہ رو ازمون بگیرہ؟
حالا شما شاید بگی خوب پیامبرا درست امامان معصوم چطور؟ جوابش اینہ کہ ھر پیامبری بعد خودش یک وصی دارہ کہ دین نابود نشہ یا تحریف نشہ و ھمون راہ و روش پیامبر رو ادامہ بدن پس آیا اینا خرافاتہ؟
در باب عقلت ک خیلی میفھمی جواب خیلی سادہ این سوال رو بدہ:
صفر بتوان صفر چند میشہ؟
یا بگو ببینم موبایلت خراب شدہ خودت درستش نمیکنی؟ خوبہ تو ھم عقل داری اونی ھم کہ موبایلتو تعمیر میکنہ یکیہ عین تو شایدم از تو علم و عقلش کمتر باشہ چیشد سر این مسئلہ فقط باید یک تعمیرات موبایل باید درستش کنہ و عقل و علمت از اون کمترہ ولی دین و زندگی سالم رو خودت خودت با عقل و علمت حالیت میشہ؟
داداش قصد بی احترامی رو نداشتما این سوال و نظرت محترمہ اما الان چہ دلیلی برای قبول نکردنش داری؟
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان