امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن

سیلاااااااااامقابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1.... چطورین دختر خانومای گل واقا پسرای.... دیگه تصمیم گرفتم برای پسران لقب نزارمقابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1

من الان چند تا توصیه براتون دارم که چطوری حال پسرا رو بگیرید.این کارهایی که من توصیه میکنم صد در صد تضمینیه و تا ابد هم گارانتی داره.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]

توی یک پارتی با دوستتون رو به روی یه پسر بشینید و دوتایی چند دقیقه به موهاش زل بزنید.بعد با دوستتون در گوش هم پچ پچ کنید همینطور که دارید موهای پسره رو با انگشت نشون میدید بزنید زیر خنده.

به خدا همچین اعصابش خورد میشه که نگو![url=http://bahar20.sub.ir/]
وقتی با دست پسرتون دارید قدم میزنید شروع کنید به تعریف کردن از تیپ و قیافه فلان هنرپیشه مرد.لا به لای صحبتاتون حالیش کنید که چقدر هیکلش افتضاحه و مدل موهاش مال عهد جان علیشاه خانه!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی با دوست پسرتون دارید قدم میزنید مسیر قدم زدنتون رو به سمت گرونترین پاساژ در دسترس کج کنید.و اونجا تا میتونید از جیب پسره خرج کنید.
باور کیند شب که میرسه خونه ۵،۶ تا قرص اعصاب میخوره!

در صورت داشتن یک برادر غیرتی،اون رو تحریک کنید که یه مدتی دنبالتون بیاد.بعد توی خیابون از یه پسر بخت برگشته ساعت بپرسید و طوری رفتار کنید که انگار مدتهاست اون رو میشناسید!مطمئن باشید وقتی از بیمارستان مرخض میشه دیگه نمیشه شناختش!

در چت روم برای یک پسر داستان رفتن به خونه یکی از دوست پسراتون رو تعریف کنید و بعد وقتی ازتون خواست عکستون رو بهش بدید بهش بگید نه!من به هر کسی عکسم رو نمیدم.

شاید این خیلی مسخره باشه ولی امتحان کردم دیدم خیلی خفن اعصاب طرف خورد میشه!!قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1
فعلا اینا رو داشته باشید تا بعد.

راستی میدونستید وقتی از دخترا میپرسن چرا به دوست پسراتون میگید بی اف چی جواب میدن؟
میگم:آخه مخفف بدبخت فلک زده اس!!قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1
فعلا تا بعد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط nazi.exo ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، D E N I Z ، Parisa 78 ، ຖēŞค๑໓ ، dark heart ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ♥ فرشته 87♥ ، Shervin_ST ، آرمین 2afm ، MAHSA~ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، clara ، کسی پشت سرم اب نریخت ، .. ReZa .. ، طوفان18 ، ☻☺نسا☺☻☺☻ ، Mr.Unnamed ، adminSurd Girl # ، طناز79
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 25r30
ازشون استفاده میکنم ممنوننننننننن :4chs: 735
قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1  قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1
پاسخ
ببین خانوم خنگه هر چی باشه همه دنیا میدونن عقل پسرا بیشتر از دختراس.پسر بودن نعمته که شما هنوز داغی نمیفهمی.اینده نشونت میده
پاسخ
نه بابا دیگه در این حد اسکل نیستن
حرفه ای شدن
ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پاسخ
 سپاس شده توسط MAHSA~
هه باحال بود Big Grin
اولش خوب بود...
دوستم داشت...
عاشقم بود...اگ قهر میکردم میمرد...
قرار بود مال هم بشیم تا...
تا زمانی که تو پیدات شد هه دوست اجتماعی...
کم کم ازم دورش کردی...
دیگه حواسش بهم نبود...
یه روز گفت میرم...
گفتم کجا؟؟؟؟
گفت از پیش تو...بعدش دیگه هیچی نگفت...
فهمیدم نباید بمونم رفتم....
گذشت....
یه روز با دوست اجتماعیش یعنی تو دیدمش
نه سوختم...
نه باختم...

تو آشغالی رو داری میخوری که من تف کردم...
اما بدون اونکه نفسش رو ول کرد روزی نفس مصنوعیشو هم ول میکنه...
دلت رو صابون نزن...آهای لعنتی...
تنت که بوی دیگری بگیرد..
تا آخر عمر بر من حرام میشوی!!!!!!!!!

پاسخ
(01-06-2015، 1:15)vector نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین خانوم خنگه هر چی باشه همه دنیا میدونن عقل پسرا بیشتر از دختراس.پسر بودن نعمته که شما هنوز داغی نمیفهمی.اینده نشونت میده

اولا توهین نکن
دوماکی گفته پسرا عقلشون بیشتره
سوما اینو نگی چی بگی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
آگهی
(06-06-2015، 11:15)زهرا رسولی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2015، 1:15)vector نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا توهین نکن
سوما اینو نگی چی بگی

اگه دوس دختر من لباس بخواد یا هر چیز دیگه بخواد میخرم.اما اگه با یه پسر دیگه ببینمش موهاشو میگیرم محکم سرشو میزنم بخ دیوارررررررررررررر.........بلهههههههههههه......................
پاسخ
(06-06-2015، 11:19)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-06-2015، 11:15)زهرا رسولی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا توهین نکن
سوما اینو نگی چی بگی

اگه دوس دختر من لباس بخواد یا هر چیز دیگه بخواد میخرم.اما اگه با یه پسر دیگه ببینمش موهاشو میگیرم محکم سرشو میزنم بخ دیوارررررررررررررر.........بلهههههههههههه......................

اولاخب بخر کی بخیله دوماشما اعصاب نداری معلومه از این پسرایی هستی که اصلا اجازه ی توضیح دادن نمی ده سوما این فقط یک شوخی بود زیاد مغزتو درگیر نکن یک وقت میپوکی

پاسخ

اولا مشخصه شما تو دنیا و عالم خودتی درضمن نعمت خان شما که یخی میشه بگی کدوم سایت علمی عقل تو و امثال تورو تایید میکنه ؟

پیشگوییم بلدی ؟

اساس این تفکر که کدوم جنس برتری داره غلطه چراکه همه ی ما انسانیم و از دید خداوند همه یک سانند 

باهوش بودن به نوع جنس سن و یا چیزای دیگه نیست باهوش بودن به خود آدم هاست چرا که خداوند آدم ها رو خلیفه ی خودش در زمین آفریده و از روح خودش در ما دمیده ما نمیتونیم بگیم که کدممون باهوشتر یا قوی تر یا سریع تره

مغز یک انسان چون روح خدا در اون دمیده است آنقدر قدرت داره که بگیم همهی آدم ها باهوشن 

مثلا اگه من به درجه ای از عرفان و تقوا و خود باوری دینی برسم تازه می تونم بگم که کمی از قدرت ذهن و ارده ی خودم رو استفاده کردم 

ذهن همهی آدمها به نوعی باهوش خلق شده و در طی استفاده از اون و اساس شکل گیری تفکرات و تمرین های که آدم ها باهوش میشن 

مثلا اگه یه کسی رو از بچگی هر کاری خواست بکنه کمکش کنی با اون کسی که خودش با مسائل کوچیک بچگی دست و پنجه نرم میکنه بخوای مقایسه کنی

در آینده ای نچندان دور میبینی که فرد دوم باهوش تر خلاق تر از فرد اول هستش این تو سایت روان شناسی بود 

اما نظر خودم حتی باهوشترین پسرا گول خنگ ترین دخترارو خوردن . همیشه برای فریب دادن مردا از زنا استفاده شده . از تعداد دانشجوهای دختر و پسرم میفهمی که دخترا باهوشترن .اون دانشمندا هم به لطف خانوما به یه جایی رسیدن . مثلا بتهوون . جبران خلیل . شهریار و زندگی هر مردی رو که بخونی میفهمی به خاطر معشوقش معروف شده.

قابل توجه دخترانی که دوست پسر یا همون bf دارن 1[img]file:///C:/Users/admin/Desktop/z5edslx8zhrfad9re7b4.png[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘
(01-06-2015، 1:42)ℙ@я☤ᾔ@ℨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا دیگه در این حد اسکل نیستن
حرفه ای شدن

اینو خوب اومدی Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star پروردگارا دوست دخترم را..........!!!
  نامه عجیب پسر به دوست دخترش
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!
Wink جک خفن+18نیای از دستت رفته ااا گفته باشم!ملت یه جوری واسه امتحانا دارن درس میخونن ک
Heart خدایا دوست دارم
  تفاوت های جالب زن و دوست دختر ( فقط بخندید )
  اونایی که به نویسنده گی علاقه دارن میتونن تو این وبلاگ عضو شن .
Big Grin تا حالا توجه کردی ؟!
  چه اسم هاي رو براي دختر و پسر دوست داريد
  کسی هست که بدونه این چیه؟+جواب کاربران دوست داشتنی(طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان