امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مخصــوص عــاشقــای رپ(نسخه2)

سلام
اینجا مخصوص کسایی که آهنگ رپ خیلی گوش میدن و متن شون رو حفظ هستن...!
من شعر رپ میگم نفر بعدی با اخرین کلمه ش,یه شعر رپ دیگه میگه..!
فقط رپ باشه

از گفتن ورس هایی ک توش کلمات غیرمجاز هست خودداری شود...درضورت مشاهده اخظار دریافت خواهید کرد...
خوشتون اومد سپــــــــاس منتظره...

دوباره کنار آب زیرِ ستاره هایم/خوشحال از اینکه تو بهترین سه ماه سالیم
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط eNorto ، MORTEZA RM ، spent † ، سوگولی ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ღSηow Princessღ ، تیک تاک13 ، S H A Y A N ، First Star ، mª®®ÿª ، eɴιɢмαтιc ، ش ش ش شیطونک 16 ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، ✘v!☻lent girl✘ ، Navisa. ، Brooklyn Baby ، *یسنا جون* ، || Mιѕѕ α.η.т || ، !...rana ، Mona Jooon ، بردیا2014 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، رونیتا ، mbi//- ، ArAz*SaNaYi ، BAILANDO ، Mahish ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، ~~SARA:HIVA~~ ، Archangelg!le ، alireza-7 ، aref900 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Meteorite ، mahdiyeh79 ، along boy ، lovely m ، Mαяѕє ، alibali2000 ، Moji Viper ، نفس♥♥♥ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، tyjtfhdhr ، عشق دومین ، kian007 ، ×ИамеLеsS× ، ♥zed bazi♥ ، D E N I Z ، Titiw ، ★~Ѕдула~★ ، چمان ، ɪᴄᴇ ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، Roxanna ، Faust ، Apathetic ، "تنها" ، مائده جون ، Narcissus ، Barana2√× ، فسقلی81 ، دریای بی موج ، zahra/123 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، عاشق دل شکسته ، Ֆℋ£¥∂α ، Asal__DA ، oprah vinfrey ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، Spell † ، آرالیا ، Interstellar ، عاشق الکترونیک ، ✘Nina✘ ، オスイン ، گریس ، عشق بوگاتی ، ᖇᗩᖺᗩ ، setareh80 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، roya206 ، *!hasti!* ، amin7350 ، کاترینا جون ، Gdanial ، GDaal ، کیمیانا ، یه دختر ، سروشا ، mariii ، Nυмв ، mja2020 ، ḲℑℳℐÅ ، ویداااااااااااااااا ، مینا1180 ، Armila. ، ★ASAL-GIRL★ ، ÆҐÆŠĦ ، **zeinab** ، mina.sh1381 ، 8zahra1 ، mehdi cr7 ، bOoOoOy ، تنها10 ، sania. ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، Rashina ، amintuni ، M.007 ، Dragon_FM ، عسل شیطون ، mahali ، mahsa1394 ، طوفان18 ، mahsa-s ، мoвιɴα т ، melan ، عاشق رومن رینز ، mahya . m ، esteglal12 ، درسا گلی ، ♥پانی♥ ، an idiot ، Lady_Monster ، man bieber ، عاغامحمدپارسا:الکی ، elmira.a ، serpent ، ّFATEMEH F.A ، Cigarettes.at.daybreak ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، ×ThundeRBolT× ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، shayan.18 ، مبینا1379 ، FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Medusa ، sober ، ηἔ∂Δ
آگهی
هَپی (:
اینجانب افتخار این را دارم که با بیشترین ارسال در تاپیک قبلی جزو پیشکسوتان این تاپیک باشم |||:

مرد مست تک لیلا
لیلا مست مجنون ها
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، ღSηow Princessღ ، S H A Y A N ، First Star ، !...rana ، رونیتا ، **DeViL** ، Brooklyn Baby ، Meteorite ، Titiw ، دریای بی موج ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، Interstellar ، ویداااااااااااااااا ، ×ИамеLеsS× ، Rashina ، мoвιɴα т ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، مبینا1379 ، sober
آخه بدبخت فک کردی تو هستی کی نفهمیدیم 
مسلمونی یا که مسیحی...
 سپاس شده توسط دریای بی موج ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، مبینا1379 ، sober
یه روز خوب میاد که ما همو نکشیم
به هم نگاه بد نکنیم
 سپاس شده توسط دریای بی موج ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، sober
می بوسمت دوباره من/یه جایی  لب دیوار
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، مبینا1379
رات نمیدیم رات نمیدیم نه
دوره کره ول بودیم خوره لم بودیم اگه هم تو سلولیم ....
 سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، مبینا1379
آگهی
میدونم دلت از همه و هر طرف ترک خورد ....ب هرکی تونستی حال دادیو در عوض رکب خوردی

مخصــوص عــاشقــای رپ(نسخه2) 1

سپاس شده توسط MANIA15 ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، امیرحسین آی آر آی ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator
یکی پیدا نمیشه تو رو واسه خودت بخواد
اگه حرفی زد یه وقت تا آخرش باهات بیاد
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، MANIA15 ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator
دنیای من فرق داره با دنیای تو از عقب چون میخوای بکنی توش من کردم ولی نرفت توش...
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، ویداااااااااااااااا ، elmira.a ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator
شب رسیدش منم و خودم و خدات یه کام از ته نشینش بدن شله رو دو پام
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، صالح02 ، m.m.m ، نفس♥♥♥ ، کیمیا زد بازی ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، aliandroid2 ، mja2020 ، میلاد صادقی ، ویداااااااااااااااا ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music مخصــوص عــاشقــای رپ(نسخه3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان