امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جملات خاص و پر مخاطب شبکه های اجتماعی 1تا6

هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده. اگر «شما» نویسنده این آثار هستید، لطفا عصبانی نشوید. لبخند بزنید و به خواننده هایی فکر کنید که با خواندن نوشته هایتان لبخند می زنند و در دل تحسین تان می کنند.

1- تا دانشمندان راه درمان سرطان را پیدا می کنند، کاش لااقل اسمش را عوض کنند. لامصب اسمش هم سرطان است.

2- زنگ زدم به یک نفر آهنگ پیشوازش محسن چاوشی است. همینطور که شما منتظرید گوشی را بردارد می شنوید: بگو چه مرگته که... بازم پر از حرفی؟!

3- دقایقی قبل برای اولین بار فرم لاتاری گرین کارت آمریکا رو پر کردم. همچین غم غربت گیر کرده بیخ گلوم دارم خفه می شم. اَه! تایپ با این کیبورد فارسی چقدر سخته!

4- شایِر: کسی که به اشتراک می گذارد/ مَکمونت: کسی که اسمش در نظری ذکر شده باشد/ مُستَتِس: کسی که مطلبی را درج می کند/ مَچاچِته: گفتگوی شخصی

5- یادت باشه هیستوری رو پاک کنی، یادت باشه هیستوری رو پاک کنی، یادت باشه هیستوری رو پاک کنی، یادت باشه هیستوری رو... «زمزمه های هنگام استفاده از لپ تاپ همسر»

6- اسم دبستان دخترانه را گذاشته اند «کاشف الغطا» یعنی بچه طفل معصوم باید تا پنجم ابتدایی درس بخونه تا بتونه اسم مدرسه شون رو درست بنویسه، ایشالا به سلامتی فوق لیسانس هم که گرفت، معنی اسم مدرسه اش رو می فهمه.

7- طرف توی تبلیغ تلویزیونی می گه: «اگه پشمک حاج عبدالله نبود، نمی دونم می تونستم به سوالات سخت پدر خانمم جواب بدم یا نه»! واقعا زندگی که بخواد با تکیه بر پشمک حاج عبدالله تشکیل بشه، به درد همون پشمک حاج عبدالله می خوره!

8- دیدید بعضیا چقدر محکم روی دکمه اینتر کیبورد می کوبن؟ داشتم فکر می کردم این دکمه قاعدتا زودتر از بقیه دکمه های کیبورد پیر می شه و تبدیل می شه به «پیرینتر»!

9- من به شما قول میدم که اینا حتی اگه توافق کنن هم بیان بگن: با هم به توافق رسیدیم ولی همچنان اختلافات مهمی بین طرفین وجود داره!

10- یکی از مارک ها گوشی 3 سیم کارته بیرون داده! یه روز خوب میاد که کم کم خشاب هفتایی میذارن روی موبایل!

11- بنا به گفته مسئولان نه تنها پارازیت نداریم بلکه همون پارازیتی هم که نداریم - هم - سرطان زا نیست!

12- شرایط اقتصادی جوری شده که: ندای درونم رو فرستادم تو یه شرکتی منشی شده! کودک درونم رو گذاشتم سر چهار راه فال می فروشه! خودمم که با پراید مسافرکشی می کنم! اون روی سگمم توی یه باغ نگهبانی میده!

13- ازدواج یعنی از دست دادن توجه تعداد کثیری از افراد و به دست آوردن بی توجهی یک فرد!

14- تو خیابون یه تصادف شده بود. همه جمع شده بودن... منم برای اینکه صحنه رو از نزدیک ببینم از اون ور داد زدم گفتم: «برید کنار، برید کنار من خواهرشم.» وقتی رسیدم سر صحنه دیدم اونی که توی خیابون افتاده یه الاغه!

15- رفیقم می خواسته کادوی تولدش طرف رو غافلگیر کنه، برای همین اول شماره پاش رو پرسیده بعد روسری خریده!

16- یارو داره باهام صحبت می کنه، میگه: «اسمم میناست.» اسم پروفایلش نازنینه، آی دیش آیداست، ایمیلش هم المیرا68. سازمان سیا تو شناسایی این مشکل پیدا کرده! اونوخ تو جزییات زده: از دروغ بیزارم!

17- دیروز تاریخچه گوگل رو تو خودش سرچ کردم، بیچاره ذوق مرگ شد. گفت: «بالاخره یکی منو به خاطر خودم خواست!»

18- رژیم گرفتن فقط روز اولش سخته چون روزِ دومی نداره معمولا!

19- با تمام بدی هاش، این امتحانات پایان ترم یه مزیتی داره اونم اینه آدم با رشته تحصیلیش یه کم آشنا میشه!

20- یکی از روشنفکرانه ترین سرگرمی های دوران بچگیم نصف کردن ویفر از مرکز کرم دارش بود!

21- بعد از مدت ها تحقیق متوجه شدم که گل کلم تو ترشی حکم پسته تو آجیل رو داره! اما نمی دونم چرا به اندازه پسته خوشحال نیست! شاید چون جاش راحت نیست!

22- اصولا دعوت مهمون برای ما محکم میزبانی بازی های المپیک رو داره... کل زیرساخت های خونمون دچار پیشرفت های چشمگیری میشه!

23- آقا مورد داشتیم دختره قفل گوشیشو گذاشته رو حالت شناسایی چهره... رفته حموم اومده دیگه گوشیش باز نشده... الانم دو هفته است داره آرایشای مختلفو امتحان می کنه شاید باز شه!

24- این فیلم خارجیا رو دیدین؟ بچه هه که خوابش می بره مادرش میاد آروم یه پتو می کشه روش، یه بوس کوچولوش می کنه میره. حالا من که خوابم می برد مادرم یه لحاف کرسیه 200 کیلویو از ارتفاع 2 متری زاااارتتت مینداخت روم، پشت بندشم بابام که مثلا حواسش نبود پامو لگد می کرد. بعد که من مثل جن زده ها می پریدم، دوتایی با هم می خندیدن، می گفتن: پدرسوخته الکی خودشو به خواب زده بود!

- از شنیدن کلمه «عزیزم» از زبون خانم ها ذوق نکنین. اونا نسبت به عطسه گربه، پارس سگ و باد معده نوزاد هم همین واکنش رو نشون میدن

2- وقتی با خودم میگم کاش می شد به گذشته برگشت، سریع بعدش یاد شبای امتحان می افتم و می گم غلط کردم!

3- همین که هواپیماهای ما جای مشخصی سقوط می کنن و مثل سایر کشورها گم نمی شن، سندی بر توانمندی و قدرت متخصصین داخلی ماست

4- طوری شده که دیگه باید بگیم:

من معذرت می خوام، غلط کردم که شما اشتباه کردی

5- دارو دارم برای شب امتحان؛

سه بسته خاک

هر هشت ساعت می ریزی رو سرت

6- اینقدری که این کشورهای آسیایی جنوب شرقی امسال هواپیما گم کردن من معداد پاک کن گم نکردم

7- شانس یه بار در خونه رو میزنه ولی بدشانسی با پیژامه میشینه تو خونه میگه خب امشب شام چی داریم؟

8- خدایا نه اراده رژیم گرفتن دارم و نه حال ورزش کردن. یا خودت یه جوری لاغرم کنیا دوستام رو اونقدر چاق کن که بترکن

9- دانش آموزای الان چه می فهمن سختی چیه؟ ما پدرمون در می اومد اینقدر دفتر خط کشی می کردیم. یه خطه، دو خطه، یه طرفه، دو طرفه! الان بچه دفتر می خره توش از قبل مشقاشم نوشتن

10- وجدانا اگه تو ورودی منجیل و رودبار این همه پنکه نصب نکرده بودن، اینقدر باد نمیومد

11- واقعا یه سریا فکر می کنن آبی که از شیر دستشویی میاد با آبی که از شیر آشپزخونه شون میاد بیرون فرق داره

12- پنج ساعت یه بند پای نت بودم هیچیم نشد...

تا کتابمو باز کردم گشنم شد

کلیه هام به کار افتاد

خوابم گرفت

حالت تهوع گرفتم

کم مونده بود سرطان بگیرم که دیگه کتابمو بستم.

والا! از سلامتیم که واجب تر نیست!

13- پسر: بابا واسم دوچرخه می خری؟ پدر: اگه پسر خوبی باشی، زیاد شیطونی نکنی، انقدر با کامپیوتر بازی نکنی، معدلت 20 شه و به حرفم گوش کنی می خرم. پسر: می خوای تحریما رو هم وردارم؟

14- به قول آقام:

به اندازه پولی که داری زن بگیر

15- یه خنده هایی رو صاحب خنده یادش نیست اما تو خوب یادته

16- مردم دارن از گرسنگی می میرن، نصف برنامه های تلویزیون شده آشپزی. خب چهارتا برنامه آموزش اختلاس پخش کنین ملت فنون اختلاس رو یاد بگیرن شیکم هفت جدشون رو سیر کنن

17- یه مسواک خریدم سی و هشت هزار تومان

حالا سوالم اینه که دندونام برای مسواک ضرر نداشته باشه یه وخت؟

18- یه جوری گند گوشی بازی رو درآوردن که باید مثل دادگاه، دم در مهمونی ها گوشی ها رو جمع کنن

19- دوستای بابام اومده بودن خونمون همزمان با رسیدن اونا بابام که رفته بود شیرینی بخره رسید اما شیرینی فروشی بسته بوده و اون شیرینی نخریده بود. مهمونا با خودشون شیرینی آورده بودن گذاشته بودن رو اپن آشپزخونه. مامانمم رفت شیرینیا رو چید تو شیرینی خوری آورد تعارف کرد به مهمونا حالا هی میگه تو رو خدا ببخشیدا ما هیچ وقت از این شیرینی آشغالیا نمی خریدیم نمی دونم چی شده علی آقا از این شیرینیا خریده؛ شرمندم!

20- کاش من سه تا بودم. یکی رو می فرستادم دانشگاه، یکی می رفت سر کار، خودمم می موندم خونه عشق و حال می کردم

21- به بعضیا هم باس بگی من روغنم و تو آب. خودتو بکشی هم با هم قاطی نمی شیم

22- درسته پول شخصیت نمیاره

ولی بی پولی گند میزنه تو شخصیت آدم

23- مورد داشتیم پسره تو صف نونوایی از دختره پرسیده چند نفر جلوی شما هستند؟ دختره گفته دوتا خواهر بزرگتر از خودم هستند ولی من برای ازدواج مشکلی ندارم، ما تو خانواده مون اصلا از این رسم ها نداریم!

میگن نونواهه رفته نشسته تو دستگاه همزمن خمیر، سه روزه داره می چرخه دستگاهو خاموش می کنن جیغ می زنه

24- روی سند ازدواج پنج میلیون وام می دن

روی سندگاوداری 100 میلیون

همین؛ فقط گفتم در جریان باشید

25- یارو از کوبا تا فلوریدا شنا کرده که پیغام صلح و دوستی به مردم بده

اونوقت من کنترل ازم دوره سه ساعته دارم برنامه آشپزی می بینم

آقا یکی زنگ بزنه صدا و سیما بگه فیلم کانال پنج رو تو کانال سه پخش کنن

ایشالا تو عروسیتون جبران میکنم

26- هیچ وقت وارد گذشته هیچ آدمی نشو و زیر و روش نکن حتی عزیرترینت؛

زیباترین باغچه را هم که بیل بزنی، حداقل یه کرم توش پیدا می کنی!

27- خارجیا تو توالت با روزنامه و تبلت سرشونو گرم می کنن ما با مورچه ها؛ هی دورشون آب میریزیم بعد نجاتشون میدیم.
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، ♥ فرشته 87♥ ، باران20 ، PįŋK ĞįŘł ، خوشتیپ انجمن ، SaYe 124 ، ❤уαѕαмιη❤ ، TurK WolF ، lackyguy ، Archangelg!le
آگهی
خیلی خندیدم25r3025r3025r3025r3025r3025r30

3پاس
 Thomas Anders

Heart  

جملات خاص و پر مخاطب شبکه های اجتماعی 1تا6 1
پاسخ
Big GrinBig GrinBig Grin

جملات خاص و پر مخاطب شبکه های اجتماعی 1تا6 1[img]file:///C:/Users/admin/Desktop/z5edslx8zhrfad9re7b4.png[/img]
پاسخ
- من دیگه پول ندارم شارژ بگیرم و به دوستام زنگ بزنم. بهشون گفتم اگه دیدین کسی زنگ نمی زنه بدونین منم

2- چه حس خوبیه دیدن این جمله is typing ...

3- تنها کسی که از مغزش استفاده می کنه مداده

4- واقعیت های زندگی:

وکیل ها امیدوارن تو دردسر بیفتی

دکترا امیدوارن مریض بشی

پلیسا امیدوارن یه جرمی بکنی

معلما امیدوارن تو یه احمق به دنیا اومده باشی

صاحبخونه ها امیدوارن تو هیچ وقت خونه نخری

دندانپزشکا امیدوارن دندونات فاسد بشن

مکانیکا امیدوارن ماشینت خراب بشه

موسسات کفن و دفن امیدوارن بمیری...

فقط دزدا واست یه زندگی خوب و پربار و موفق و با برکت آرزو می کنن

5- آیا می دانستید در زمان هخامنشیان چاپارهای اسب سواری بودند که سرعت شان از سرعت اینترنت الان بیشتر بود؟

6- قدیما اگه باباها از دست بچه شون ناراحت می شدن می گفتن کاری نکن از ارث محرومت کنم ها
دیشب با بابام دعوام شده، میگه کاری نکن که پسورد اینترنت خونه رو عوض کنم

7- امسال خیلی جدی تصمیم گرفتم زن بگیرم. همه فامیل دارن برام دنبال زن می گردن که یه وقت نرم دختر خودشون رو بگیرم، بدبختش کنم

8- یارو میره مهمونی ناهار به کرفس میدن، شام اسفناج، فرداش صبحانه هم بهش نون و سبزی میدن
میگه: ناهار چیزی درست نکنید خودم میرم میچرم

9- یکی از بزرگترین زجرهای بچگی این بود که باید می رفتیم جنسی که اشتباه خریده بودیم رو پس می دادیم

10- طول و عرض پشه کلا نیم سانت در نیم سانت هم نمی شه ولی وقتی می کشیش تا شعاع 15 سانتیمتر خون می پشه رو دیوار. احتمالا بعد اینکه خونارو می خوره اونا رو Zip می کنه

11- معلم به دانش آموزاش می گه بچه ها شما دلتون پاکه، دعا کنین بارون بیاد. یکی از شاگردا می گه ما اگه دلمون پاک بود شما تا حالا صد دفعه تو راه مدرسه مرده بودی

12- چگونه یک کصافط شویم

قسمت اول:

وقتی میری دستشویی توی دمپایی آب بریز و دمپایی رو یه جوری از پات در بیار که شخص بعدی به سختی بتونه بپوشتش و وقتی فهمید خیسه نابود بشه

قسمت دوم:

وقتی کسی خونه نیست صدای تلویزیون رو تا آخر ببر بالا و بعد خاموشش کن تا وقتی یکی تلویزیون رو روشن کرد از ترس منهم شه

قسمت سوم:

وقتی موهاتون رو بعد از حمام سشوار می کشید، سشوار رو تو حالت روشن از برق بکشید تا نفر بعدی وقتی بزنه برق سکته ناقص بزنه

قسمت چهارم: وقتی خواستی از حمام بیای بیرون شیر آب رو تو حالت دوش ببیند تا نفر بعدی وقتی شیر رو باز کنه آب سرد بریزه رو سر و شونش!

13- یکی از ویژگی های آشپزی من اینه که حتی اگه ماست و خیار هم درست کنم دستم می سوزه

14- تنها عایدی ما از ثروتی که روش ایستادیم، آلودگی هواشه

15- یه مرضی هست که آدم پاهاشو میچسبونه به بخاری یا شوفاژ تا بسوزه بعد یهو بکشه کنار تا خوب بشه بعد دوباره بچسبونه

16- خطرناک تر از کسایی که تظاهر به روشنفکری می کنن، کسایی ان که فکر می کنن خیلی روانشناسن

17- به خانومه می گن شوهرت سکته ناقص کرده. می گه خاک بر سر هیچ کاری رو نمی تونه کامل انجام بده

18- اینکه میوه های کشورهای استوایی رو میارن یه کشور دیگه اصن خوب نیس
ما یه چی تو مایه های آناناس خریده بودیم فقط مثل بز نگاش می کردیم، دفترچه راهنما هم نداشت!

19- سر جلسه امتحان یه خانم بغل دستم نشسته بود

داشتم بهش توضیح میدادم چه جوری تقلب کنه. اونم فقط گوش میداد

امتحان که شروع شد پا شد ورقه ها رو پخش کرد

20- بزرگترین اشتباه کسی که خرش از پل گذشته اینه که فکر می کنه دیگه پلی جلوش نیست

21- به سوسکه میگن آرزوت چیه؟ میگه: یه بار با زن ها بشینیم مشکلاتمون رو حل کنیم. تا کی جیغ؟ تا کی دمپایی؟

22- تو مترو یارو پرسید صادقیه می خوام برم. گفتم باید خطت رو عوض کنی. اونم از تو کیفش سه تا سیم کارت درآورد گفت ایرانسل بهتره یا همراه اول؟

هیچی دیگه شونزده نفر از مسافرا خودشونو پرت کردن پایین، پنج مورد هم سقط جنین داشتیم

23- آقا بالاخره ما نفهمیدیم روبوسی دوتاست یا سه تا، تکلیف ما رو مشخص کنین. شرایط سختیه مخصوصا زمانی که آدم می خواد یه بوس دیگه هم بکنه طرف مقابل میره عقب قیافه آدم شبیه مورچه خوار می شه

24- برا بچه دوستم آدامس موزی خریدم بهش دادم

برگشته میگه: من تریدنت می خورم

کوفت بخوری!

والا ما بچه بودیم لاستیک می جوییدیم

25- به غضنفر میگن با بالش جمله بساز، میگه: یه گنجشک دیدم با تفنگ زدم به بالش

میگن: نه با این بالش، اون یکی بالش

میگه: با تفنگ زدم به اون بالش

میگن: اصلا بالش رو بی خیال شو؛ با تشتک جمله بساز

میگه: تو شک داری زدم به بالش؟

میگن: نمی خواد اصلا با پتو جمله بساز

میگه: په تو شک داری زدم به بالش

میگن: آقا غلط کردیم اصلا با تخت جمله بساز

میگه: خیالت تخت، زدم به بالش!

26- تلخ ترین جمله بازی های دوران کودکی: «تو نخودی باش»

لامصب قدرت تخریبش معادل بمب اتم هیروشیما بود.
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، ❤уαѕαмιη❤
مزخرفDodgyDodgyDodgy
میگی نیسم قلبت خورده ترک crying 
پاسخ
(27-01-2015، 18:33)22@22@22@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مزخرفDodgyDodgyDodgy
اصولاً خودتی+توهینExclamation
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
آگهی
- احمقانه ترین حرکت ضد بشری اینه که می آیید گل پسر معتادتون رو دوماد می کنید که سر براه شه

2- دوست واقعی کسیه که وقتی زمین خوردی دستت رو بگیره و بلندت کنه. البته بعد از اینکه خنده ش تموم شد.

3- یادتون میاد؟

نوک مداد قرمزای سوسمارنشان رو که زبون می زدی خوش رنگ تر می شد

4- تا حالا به رهبر ارکستر دقت کردین؟ پشتش رو به همه می کنه و کارش رو انجام می ده. یه وقتایی تو زندگی باید پشتت رو به همه بکنی و کاری که درسته رو انجام بدی و ساز زندگیت رو بزنی. مطمئن باش آخرش همه به احترامت بلند می شن.

5- با هر کی مثل خودش رفتار می کنی اعصابش می ریزه به هم. این نشون می ده که هیچ کس نمی تونه خودشو تحمل کنه.

6- معلوم نیست امتحانه یا جام حذفی. هر کیو می بینم داره حذف می کنه.

7- همیشه می خوام شام مثل خارجی ها چندتا دونه لوبیا سبز و هویج پخته بخورم، ولی معمولا یه نون بربری با یه دیس کتلت و یه دیس سالاد با سس فراوون و یه پارچ دوغ می خورم. بعدش هم یه بشقاب میوه با یه لیوان چایی و شیرینی و یه بشقاب تخمه می خورم. در ضمن یادتون نره قبل از خواب حتما یه لیوان شیر هم بخورین که واسه پوکی استخوان خوبه.

8- قدر کسی یا چیزی که دارین رو بدونین، قبل از اینکه بقیه قدرشونو بدونن.

9- حالا انگار تو عکسای ادیت شده ش چیه (!) که زیر عکساش می نویسه Noedit

10- با این وضعی که می بینم، باید ترم دیگه برم پیش آموزش و بگم «همون همیشگی!»

11- طرف بعد امتحان همچین میاد بیرون سیگار می کشه که انگار شرکتش ورشکست شده

12- آش رشته تنها جایی بود که گیاهان موفق شدن بدون کمک گوشت و خودشون به تنهایی طعم مطبوعی تولید کنن، بقیه تجربه هاشون به شکست مطلق منجر شد.

13- دقت کردین زن و شوهرا وقتی با هم خوبن به هم می گن دیوونه، غلط کردی، بیشعور، خل و چل

ولی وقتی با هم بد میشن:

شما خودت فرمودی

نخیر آقای محترم

هر طور میلتونه خانم

14- شام چی درست کنم چیست؟!

اولین جمله مامانا، در حین جمع کردن سفره ناهار

15- ملت سال به سال میرن آمریکا ویزاشون باطل نشه، ما هم سه ماه یک بار با خطه ایرانسل زنگ میزنیم خطمون نسوزه

خدایا دلخوشیمو ازم نگیر

16- بعدها به بچه هام می گم شما یادتون نمیاد... یه زمانی خوشگلی خدادادی بود

17- به مامانم میگم:

چرا همش تو خونه دمپایی پات می کنی؟

میگه: یه کابوی هیچ وقت از اسلحش دور نمی مونه

18- اینترنت اینجا اگه به جای پشتیبانی فنی یه صدای ضبط شده می ذاشت که بگه «به درک که اینترنتت مشکل داره» همون کاربرد کارمندا رو داشت. هزینه ش هم کمتر بود.

19- اگه تو خیابون یه آشنا دیدی که داره از روبرو میاد و سرش تو موبایلشه...

بدون اون تو رو زودتر دیده و خودشو زده به اون رااااااه

20- جدیدا وقتی با دوستام می رم بیرون حس می کنم اومدم ماموریت عکاسی برای خبرگزاری اینستاگرام

21- از یارو می پرسن تو از زنت می ترسی؟

میگه چرا باید بترسم؟

لباسا رو شستم

اتومو کردم، غذامو پختم

ظرفامو شستم

شیشه ها رو تمیز کردم

زیر بچه رو هم عوض کردم

اونی که کاراش مونده باید بترسه

22- یکی به این ملت اطلاع رسانی کنه، تو که وایرلس نداری چرا مهمون دعوت می کنی؟

23- یه مطلبی برام فرستاده بودن نوشته بود ایرانی نیستی اگه کپی نکنی!

منم کپی نکردم

در نتیجه: من الان یه خارجی محسوب می شم

اوه مای گاد. من ایران را دوست داشت. من کِیلی فارسی بلد نیست

24- دقت کردین وقتی می ری زیر بارون دهنت رو مثل کروکودیل بازی می کنی که یه قطره بره توش، نمی ره. حالا داری با یکی حرف می زنی، یه قطره از دهن یارو می پره بیرون صاف می ره تو دهن تو

25- کسی که با عینک دودی تو خونه عکس می گیره چیزی واسه از دست دادن نداره!

26- کسی که اولین بار سوپ رو به عنوان غذا به رسمیت شناخت، هیچ تصوری از گشنگی نداشته.
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
 سپاس شده توسط خوشتیپ انجمن
مرسی: ))

باحال بودヽ(^。^)丿
╥﹏╥

پاسخ
عااااالی بودن ولی خعلی طولانی نفسم بریدSmile
Heart
جملات خاص و پر مخاطب شبکه های اجتماعی 1تا6 1
پاسخ
- خواب دیدم رفتیم پاساژ، خانمم هی می خره و من هی کارت می کشم. از خواب پریدم دو سه بار موجودی گرفتم. آخرش بانک گفت: داداش به خدا خواب دیدی. تو اصلا زن نداری بگیر بکپ!

2- پسره هشت سالشه کامنت گذاشته: آیفون 6 رو دوست ندارم هنگ میکنه. من هم سن اون بودم بابام یه پاک کن واسم خرید بوی توت فرنگی میداد از هیجان و خوشحالی خوردمش

3- فلشم جا مونده بود تو ماشین بابام با ماشین رفته بود بیرون. اومد خونه زنگ زد گفتم کیه؟ گفت منم ام جی، درو وا کن زاخار!

4- یه سریا هم میرن توالت فک میکنن مسابقات قوی ترین مردان جهانه. از بس که شیر آبو سفت می بندن

5- من آدم غایب جوابی هستم. دو سه هفته بعد از اینکه طرف یه چیزی بارم کرد، جوابش رو تو حموم به خودم می دهم.

6- عزیزم حق با شماست. بیل گیتس و زاکربرگ بعد از ترک تحصیل به موفقیت و ثروت رسیدن ولی دقت کن که اونا از هاروارد ترک تحصیل کردن نه از پیام نور فلان جا. شما به درست ادامه بده.

7- اولین ضربه زندگیم رو وقتی خوردم که اومدم خونه دیدم مادربزرگم داره با ادکلنی که داییم از انگلیس آورده پشه می کشه!

8- می ترسم چند سال دیگه در این چیپسا رو باز کنیم و فقط بوش بیاد بیرون و دیگر هیچ

9- تاثیری که مشت تو تعمیر کامپیوتر داره، قوی ترین نرم افزار نداره

10- انقد دوس دارم بشینم سر سفره با غذام بازی کنم بعد ازم بپرسن چی شده؟ بگم هیچی و برم تو اتاقم. لامصب خیلی باکلاسه. ولی نمیشه. گشنمه. می فهمی؟ کشنه

11- اگر افسردگی دارین، در حال زندگی در گذشته این. اگر استرس دارین، در حال زندنگی در آینده این. اگر آرامش دارین، در حال زندگی در زمان حال هستین.

12- کاش خدا واسه یه سری از آدما دکمه سایلنت می ذاشت

13- دلم واسه نسل های بعدی می سوزه. با یه مشت پدربزرگ دماغ عملی ابرو برداشته چیکار می کنن؟

14- یه روز بالاخره باید یه همایشی برگزار بشه که توش فرق روشنفکری و بی غیرتی رو بفهمیم

15- آتلیه مفت گیر آوردی، چرا می گی مدلی؟

16- اگه همون روز که معلم گفت آن مرد آمد، همه یکصدا گفته بودیم به درک، حالا مجبور نبودیم 140 واحد پاس کنیم.

17- اسکار بهترین فیلمنامه تقدیم می شود به: «مسیجت رو همین الان دیدم.»

18- منطق حکم می کنه خاطراتی که براتون قشنگه رو به فک و فامیل نگین

19- ما همون نسلی هستیم که وقتی مردیم هم باید از اون دنیا زنگ بزنیم به مامان مون بگیم رسیدیم.

20- دو سوم زمین آبه، بقیه اش فاصله ست

21- یه مرضی هست به نام «الان داره چیکار می کنه؟» این باعث می شه هیچ وقت نتونی فراموشش کنی

22- آدم وقت هایی که تنهایی غذا می خوره، بیشتر از وقت هایی که تنهایی می خوابه یا تنها تلویزیون می بینه احساس تنهایی می کنه

23- خوشحالم پولدار نشدم. آخه کی می تونه کله سحر شیر و چایی و آب پرتقال رو با هم بخوره؟

24- ته تغاری رو جدی بگیرید. قدرتی داره که پدر خانواده نداره!

25- یادش بخیر. یه زمانی فقط وقتی موبایل مون زنگ می خورد می رفتیم سراغش

26- مکالمه تلفنی که توش بیشتر از دو بار بگن «خب دیگه چه خبر؟» باید قطع شه. هیچ راندمانی نداره فقط هزینه اضافه س

27- اعتماد به نفس آدم با پول توی جیبش رابطه مستقیم داره

28- به نظرتون پورشه مو بفروشم مازراتی بخرم بهتره یا اینکه کلا زر نزنم بهتره؟

29- دوست دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم می کرد می گفت پاشو ببین چه برفی اومده

30- یکی نون خوشگلی شو می خوره یکی نون بازوشو، یکی هم نون عقل و هوشش رو. من برم فعلا نون و ماستم رو بخورم.

31- متاسفانه این روزایی که به بدترین شکل ممکن می گذره جوانی نام داره

32- می دونی آدم از چی می سوزه؟ از چیز داغ. تا اکتشافات بعدی خدانگهدار

33- مامان ما «میل ندارم» براش تعریف نشده. اصرار داره بپرسه چی خوردی که حالا شام نمی خوری

34- گوریل انگوری با اون هیکلش خودش رو جا می داد رو ماشین بیگ بیگلی، اون وقت من نمی تونم خودمو تو دل یه نفر جا کنم

35- دوتا چیز هست هیچ وقت درست نمیشه

یکی فوتبال

یکی بقیه چیزا

36- دیگه یه جوری شده که آدم فک می کنه این خوشبختی هم فقط مال خارجی هاس

37- من واقعا تنبل نیستم، فقط از هیچ کاری نکردن خیلی لذت می برم

38- یکی از کاربردهای وایبر این بود که قیافه تک تک مزاحم تلفنیامو که سیو کرده بودم دیدم...
لامصبا بعضیاشون مراحم بودن!

39- اگر یخچالا اهل تلافی بودن، وقتی خواب بودیم هر نیم ساعت میومدن بیدارمون می کردن می پرسیدن: جدید چه خبر؟

خوشبختانه اون بزرگواران از اهالی گذشت هستن
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
  شبکه اینترنتی صدرا تیوی | sadra tv
Heart جملات ناب و سنگین
Thumbs Up ✦✧جملات انيشتين ✦✧
  کدتاندبرگ جدید برای بازگشایی شبکه های فاکس در ماهواره ترکست
  جملات فاز سنگین و تیکه دار1
  بیشتر بیننده ی کدوم شبکه اید
Tongue جملات زیبای انگلیسی
  طنز های اجتماعی
  چند سال از عمر ما در شبکه‌های اجتماعی هدر می‌رود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان