امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیدن این تاپیک برای همه ی فلشخوریا واجبه!

(16-01-2015، 17:58)دختر جنگل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-01-2015، 17:54)Modern Thinking نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-01-2015، 17:48)دختر جنگل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب وقتی یه چیزی بی کیفیته یا تکراری چیکار کنیم؟؟؟نویسنده رو تشویق کنیم؟؟؟
.
.
بعد دقیقا کسی که میاد واسه یه عکس یه تایپک میزنه دقیقا چه انرژی مصرف میکنه؟؟؟
.
.
همیچین میگی وقت صرف میکنه انگار دو روز میشینه پاش!!

حداقلش یه سپاسو که میتونی بدی1

ببین عزیزم سپاس برای تایپکی که ارزش خوندن و نگاه کردن داشته باشه نه اینکه فی سَبیل الله سپاس بدی وقتی یه موضوعی بی کیفیته و هیچ ارزشی نداره چرا باید سپاس بدیم؟؟؟
داری آمپول میزنی میترسی؟!؟!؟!؟

از سپاس دادن هم میترسی؟؟؟؟؟

اکثر مدیرا 12 13 سالشونه هنوز بزرگ نشدن

با دنیای مجازی بزرگ شدن فقط خخخخخخخ
[/quote]

چرا چرت میگی من کی گفتم از سپاس دادن میترسم؟؟؟؟

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]
دیدن این تاپیک برای همه ی فلشخوریا واجبه! 3

پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking
آگهی
راست ميگه . باهات كاملا موافقم . يه سپاس چيزي و از ما كم نميكنه.SleepySleepySleepy
6gd:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، ★♕NIGHT STAR♕★
حرف دل منو زدی عالی بود.....اتفاقا به خاطر همین بحث من حتی یک بارم رغبت نکردم که یه دونه پست بذارم چون میدونم فایده ای که نداره هیچ بلکه باید طعنه ی دیگرانو هم بشنوم... Shy
و از این میسوزم که خیلی از اونایی هم که میان میگن بی کیفیت مدیر نیستند و احتمالا آرزوی مدیر شدن به دلشون مونده اینطوری میان خودشونو خالی میکنند -_____-
پاسخ
خب معلومه که باید مدیرا بیکیفیت بودن میگن

ولی وقتی ما میگیم بهتون لطف میکنیم که اگه تکراریِ ویرایش کنید

اگه تک عکس بهش عکس اضافه کنید
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ✘Nina✘
(16-01-2015، 21:18)Amir-al نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف دل منو زدی عالی بود.....اتفاقا به خاطر همین بحث من حتی یک بارم رغبت نکردم که یه دونه پست بذارم چون میدونم فایده ای که نداره هیچ بلکه باید طعنه ی دیگرانو هم بشنوم... Shy
و از این میسوزم که خیلی از اونایی هم که میان میگن بی کیفیت مدیر نیستند و احتمالا آرزوی مدیر شدن به دلشون مونده اینطوری میان خودشونو خالی میکنند -_____-

کسی آرزوی چیزی نداره... خواهش بحثو عوض نکن...موضاعات بی کیفیت و تک عکس و تکراری فقط سرعت خودتونو پایین میاره...خواهشا قوانین رو بخونید بعد حرف بزنید...
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(16-01-2015، 21:40)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-01-2015، 21:18)Amir-al نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی آرزوی چیزی نداره... خواهش بحثو عوض نکن...موضاعات بی کیفیت و تک عکس و تکراری فقط سرعت خودتونو پایین میاره...خواهشا قوانین رو بخونید بعد حرف بزنید...
اول اینکه من لازم نمیدونم واسه کامنت گذاشتنم از کسی اجازه بگیرم دوما نمیگم کسی کار بدی میکنه میاد میگه تکراریه اما یه نفر نه پنجاه نفر Undecided سر به هر پستی میزنم یه نفر اومده نوشته تکراری یا بی کیفیته کلی سیاه لشکر اسپمر هم با اعتماد به سقف بالاشون اومدند باز نوشتند تکراری و بی کیفیته این سرعتو پایین نمیاره دیگه؟!؟! Undecided
من که واسم مهم نیست هر کار دلتون خواست بکنید من پا به هر سایت و انجمنی بذارم یه پست هم نمیذارم به خصوص اینجا چون واقعا ارزششو نداره -_____-
خواستید برچسب مغرور بودن بهم بزنید واسم مهم نیس ولی خواشا کسی ریپلای نکنه حوصله کل کل بیخودی ندارم .....
پاسخ
آگهی
(16-01-2015، 21:52)Amir-al نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-01-2015، 21:40)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول اینکه من لازم نمیدونم واسه کامنت گذاشتنم از کسی اجازه بگیرم دوما نمیگم کسی کار بدی میکنه میاد میگه تکراریه اما یه نفر نه پنجاه نفر Undecided سر به هر پستی میزنم یه نفر اومده نوشته تکراری یا بی کیفیته کلی سیاه لشکر اسپمر هم با اعتماد به سقف بالاشون اومدند باز نوشتند تکراری و بی کیفیته این سرعتو پایین نمیاره دیگه؟!؟! Undecided
من که واسم مهم نیست هر کار دلتون خواست بکنید من پا به هر سایت و انجمنی بذارم یه پست هم نمیذارم به خصوص اینجا چون واقعا ارزششو نداره -_____-
حوصله کل کل ندارم خواستید برچسب مغرور بودن بهم بزنید واسم مهم نیتس ولی خواشا کسی ریپلای نکنه حوصله کل کل بیخودی ندارم -_____-
من نگفتم اجازه بگیر خب باید موضوع رو سرچ کنی تا تکراری نباشه...
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
BlushBlushBlushBlushBlush
.:.اینــ نقآشیـِ رو یکیـ برآم کشیدِه کـِ خیلیـ دوسَم دآره .:.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن این تاپیک برای همه ی فلشخوریا واجبه! 3
.naser
.:http://WwW.Do3t.CoM:.
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، Modern Thinking
درست میفرمایید
پاسخ
ما میگیم بی کیفیت چون انجمنو سنگین نکننSleepySleepySleepySleepySleepy
اینطوری الا ن بود الان شما میخواین ورود بشین باید دوروز وایسینExclamationExclamationExclamationExclamation
تنها بودن قدرت می خواهد و من قدرتمندم،
این قدرت را کسی به من داد که روزی میگفت:
تنهایت نمیگذارم…

باران را دوست دارم
چون رفتن را بلد نیست..!
.
.
.
فقط می آید..
.
.
.
.

در رندگی مهم نیست به کجا می رویم،
مهم آن است که با چه کسی سفر میکنید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.

از دیروز هر چه می نوشتم
عاشقانه بود
از امروز
هر چه بنویسم
صادقانه است
عاشقانه
دوستت دارم

ﻣﺮﺍ ﻣﺤﮑـــــﻢ ﺗﺮ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺧﻮﺩ ﺑﮕﯿﺮ …
ﻣﻦ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺗــــﻮ ﺭﺍ …
ﺑﻪ ﺩﺳـﺖ ﺧﺎﻃـﺮﺍﺕ ” ﻟﻌﻨﺘﯽ ” ﺑﺴـﭙـﺎﺭﻡ
پاسخ
 سپاس شده توسط اوا2014سابق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:))
  تصاویری که با دیدن آن باید بگوییم "اللهم عجل لولیک الفرج"
  برای دیدن اسم عشقتون کلیک کنید
  با دیدن این عکس دیگه احساس تنهایی نمی کنی!
  تاپیک جامع فال روزانه
Rainbow زندگی بی روح x_x من ..^_x........تاپیک جدید.
  یه تاپیک نصف شبی
  تاپیک حل مشکلات در وبلاگ نویسی
  با دیدن این عکس های بسیار زیبا احساساتی می شوید
  از غذاها محلی پاریس دیدن کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان