امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چِـطـور بآ ßFF یآ یـکـی از دوستآن صـᓄـیـᓄـیتون בر ᓅـلشـפֿـور آشنآ شُـבیـב .. ؟!

من چون تازه عضو شدم دوست صمیمی ندارم ولی همتونو دوست دارمkhosh[
code][/code]
سلامتی پسری که با دوست دخترش قرار میزاره حرف دلش رو رو کاغذ مینویسه تا بهش بده سوار ماشین میشن دختره میگه من اول حرفمو میگم دیگه نمیتونم به رابطه با تو ادامه ادامه بدم پسره بغض میکنه برگه رو به دختره میده پیاده میشه تو همون لحظه یه ماشین وسط جاده به پسره میزنه دختره دادو بیداد کنان پیاده میشه تواون لحظه برگه رو باز میکنه میبینه پسره نوشته عزیزم اگه یه روز ترکم کنی میمیرم دیگه افسوس فایده ای نداره انشاالله هیچ جدایی بین عشقهای واقعی نباشهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв
آگهی
هه ..!‌(:

دوست صمیمی ؟! ما همون دوست عادیم نداریم چه برسه به صمیمی ..!

تا نری سراغشون اصلن تو رو یادشون نمیاد..!(:

بعد میگن چرا پ . خ رو بستی :| چرا ناراحتی :| چرا و چرا و ..

انتظارم دارن تُ بشون بگی ..!

تشکر از مهتاب و آهنگ ، که حداقل ی سراغی ازم گرفتن (:

ولی خوب ، اونام دیگه از من خسته شدن -ــ-

...
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Wєιяɗ ، eɴιɢмαтιc ، ρѕуcнσραтн ، Nυмв ، Brooklyn Baby ، Titiw
خب ..خب ..مَنمـ بگمـ D: !!

اولین نفری کهـ باش آشنا شَدمـ نگار بود { دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( |:* nUmb ) }

یه دختر متفاوت باحال .. خودش اول بهمـ پ.خ داد .. یه جورایی مثه خودمهـ کلا باش حال میکـُنَمـ ..!!

و از زمانی بیشتر بش عادت کردمـ که تو {تاپیک نفر قبلی آ ..میومد ..و خل و چل بازی هامون تو تابستون } ^__^

الانمـ که مرد زندگیمهـ D: ^_^

ــــــــــ

بعدی ماهان ^_^ ..

چون اسمشـ مآهآن بود و تو پروفایلشـ نوشته بود مآهآن اسمـ دختر ..یه جورایی دوسش داشتمـ ..

من کلا شب و روزمـ تو فلش تو تاپیک های نفر قبلی آ..بود با ماهان همـ همون روز اشنا شدمـ ..حرف زدیمـ همون جآ ..کلی همـ خوش گُذشت .:||||||

الان همـ ..بگمـ یه چیزُ ..بهترین ابجی دُنیاست ..یه نمه همـ خل و چل.. ^_^ ..(شوخی کردمـ )

وَ..وَ اینکه برامـ ارزش دارهـ ..خیلی زیاد همـ..قابل توجه خودشـ..!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=97693
ـــــــــ

بعدی فریمآ شیربرنج ._. !!  .. باهاش تو گ.آ ساعت 12 شب تو ماه رمضون آشنا شُدمـ تا صب بیدار میموندمـ اکثراََ .. و بهترین جا واسه سرگرمی فلش بود واسمـ..

وارد لیست دوستامـ شد .. الان شدهـ یکی از بهترین آ..واسمـ.. پ.خ های طولانیشـ همـ خیلی دوست میدارمـ .. شوخی های باحالشـ..اصن روحیه میدهـ به آدمـ ..

مخصوصا فُش هایی که هیچ وقت نفهمیدمـ معنیش چیه ._______. !!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
FᗩR!Mᗩ
___

ویرایشـ شُد .. چند نفر اضافه گفُتمـ .. !
پاسخ
 سپاس شده توسط Spell † ، Interstellar ، Nυмв ، ρѕуcнσραтн ، Titiw ، Brooklyn Baby
بی اف اف؟:|||||||
چن تا رفیق دارم ولی بیشتر جنبه طنز دارن برام:>>>(شوخی)
سوگند:ک عشقمه خیلی وقت بود دنبالش بودم اخر سر ی شب ساعت دو شب با علی و ارشام و سوگند تو گفت گو بودیم سوگند گفت پفیلا میخوام منم همین پفیلا رو گرفتم کلی بش نخ دادم بالاخره باش دوس شدم 
با مهرزاد ک طی یک فوش فوش کشی دوس شدم:|
با اهورا: ی روز تو گفت گو اومده بود بعدا برا من سوال پیش اومد ک این پسره دخترنما پسره یا دختر
خلاصع کلی چرتو پرت گفتیم اخر سر انداختمش تو لیست دوستام
رضا: با این رفیقون همیشه در گیرم ولی هنو با هم دوستیم بچه باحالیه:|
نورا :این موجود دوپا رو خیلی وقته میشناسم دقیقا هم نمیدونم از کجا میشناسمش:||||| خودشم هم نمیدونه:|
مرضیه:از راه نورا با دوس شدم:|
احمد رضا:خیلی وقته باش دوستم اینم مثل نوراس دقیق نمیدونم چجوری باش اینقد فاو شدم:|
محمد :قبل از بنفش شدنش کلی با هم صحبت کرده بودیم فهمیدم هم رشتیه هم پایه مث خودم 
سحر:بم اخطار داد با نوینسدگیم مخالفت کردم منم ب خاطر اینکه دیگه از این بلاها سرم نیارع باش دوس شدم:>>>(شوخی بچه بحالی میشه بعضی اوقات
سینا:اینم مث محمد بچه پایه ایه
مهتاب:با مهتاب یهویی دوس شدم:|
پاسخ
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт ، Brooklyn Baby ، Titiw ، Navisa. ، ρѕуcнσραтн ، мoвιɴα т
M!sSy-nap اولیش...
2سال پیش فک کنم
قسمت بازی خوراک مرغ!!خواستم عضو شم...با ایمیلش عضو شدم..
کم کم شد رفیقم♥
اوووووو خیلیا اومدن رفتن..ولی پارمیدا موندنیه Wink

parmida.a پاری جون خودم...^_^
گفت وگو بودم..آواتارشو یادمه^_^ یه لب اسمارتیسی!!!
انقد مهربون بود همون موقع شد مامانم
^_^

دیگه نفهمیدم چگونه شد که اینجوری شد!!:ا
یه دوره توسط بابا فری محروم شدم...اومدم مواجه شدم با چهره های جدید!!!ولیییییی مامان پآری من خیلی عشقه Heart
تنها کسی بود ک منو یادش نرفت
با جنبه ترین مهربون ترین و درکل باشعور ترین فردی که تو فلشخور دیدم..

ƝeGaЯ
خاله ژونم بود
یادش بخیر همش راجب مخاطب خآصم باهاش حرف میزدم!گزارش میدادم
نگاریم خیلی گل بود....♥

چند نفر دیگه هم از بچه های قدیمی بودن ..ولی خب مهم نیستم براشون !
چِـطـور بآ ßFF یآ یـکـی از دوستآن  صـᓄـیـᓄـیتون בر ᓅـلشـפֿـور آشنآ شُـבیـב .. ؟! 5

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

چِـطـور بآ ßFF یآ یـکـی از دوستآن  صـᓄـیـᓄـیتون בر ᓅـلشـפֿـور آشنآ شُـבیـב .. ؟! 5
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ρѕуcнσραтн

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان