امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمانفکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟ 1
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام به همه کابران و عرض خسته نباشید ... خیلی وقته منتظریم ؟ درست می گم ؟ خوب برادر و خواهرای گرامی! توی این روزای انتظار برای اقا چی کار کردیم؟
اما بعد ... خوب حالا با خودتون فکر کنید ؟ اگر همین الان اقا ظهور کنه ؟ همین الان مثلا انشاالله از تلویزیون بگن به اخباری که رسید گوش بدید : منجی موعود ظهور کرد ... همینه دیگه ؟ مگه غیر اینه که ظهور اقا ناگهانیه ؟ اگه اینجوری باشه به نظرتون چه کاری برای اقا انجام دادید ؟
تا حالا خداییش با خودمون فکر کردیم که اصلا امادگی داریم برای ظهور ؟ شما رو نمی دونم اما خودم ...؟؟!!!

بزارید اصل حرفم رو با این مطلب بگم : میگن معاویه وقتی که شنید حضرت علی فکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟ 1 به شهادت رسید گریه کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ازش پرسیدن تو دیگه چرا گریه می کنی ؟ تو که باید شاد باشی ؟ گفت : شما نمی دونید کی از این دنیا رفت ...
یا عمر بن عبدالعزیز اگه اشتباه نکنم می گفت این مردم علی رو نمی شناسن گرنه دو تاشون هم به سمت ما نمی اومدن
حالا حرف اینه که غرب امام زمان فکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟ 1 رو به خوبی شناخته و داره فعالیت می کنه که ما رو به فراموشی از اقامون برسونه ... و افراد بسیاری رو هم با شبکه هاشون
گمراه می کنند ... مثلا توی یک شبکشون یک توطئه این بود که امام زمانفکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟ 1 رو با دجال ( نعوذ بالله ) یکی می دونستند
ادامه حرفم رو بعدا میگم
خیلی حرف دارم...
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

فکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟ 1

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، yalda_sw ، خخخخ ، *_* ، lovely m
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ظهورم به امید خدا نزدیکه!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، خخخخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  آشنا نیست؟!
  هر مرد شتر دار اویس قرنی نیست
Star آیت الله غرویان: اختلاف‌ها، اختلاف طلبگی نیست
Star آیت‌الله سبحانی: دستیابی به درجات عالی اخلاق، بدون محاسبه امکان‌پذیر نیست
  دست دادن زن و مرد نامحرم با این روش حرام نیست
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  قیامت جای عذرخواهی نیست!
  هرکس از سنت من دوری کند از من نیست
  دعا، تنها خواندن خدا نیست، بلکه عرصه شناخت او به عنوان قادر مطلق است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان