امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رضا قوچان نژاد: گل دقیقه ۹۱ خیلی حال می ده!

رضا قوچان نژاد: گل دقیقه ۹۱ خیلی حال می ده! 1

ضا قوچان نژاد شب ویژه ای را سپری کرد؛ مقابل امارات. کسی نمی تواند منکر آن شود که او تحت فشار بود، به ویژه بعد از آن ۲۰ دقیقه بازی قطر. رضا دنبال جبران بود و سرانجام، جبران کرد. به قول جواد نکونام «رضا نمی داند با گل هایش در ایران چکار می کند». گل دقیقه ۹۱ او به امارات یکی دیگر از همان گل‌ها بود، درست مثل گل قطر یا کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی. وقتی رضا به زمین رفت، کسی امیدی به برد نداشت. همه تصور می کردند بازی مساوی تمام شود. اما این بازیکن محبوب و تاثیرگذار، سربزنگاه، دروازه امارات را فروریخت تا ایران را غرق در شادی کند. خوشحالی رضا بعد از این گل استثنایی بود. کسی باورش نمی شد ایران در آن لحظه گل بزند و رضا با آن ضربه سر و آن نگاه خاصش به توپ، تمام معادلات را عوض کرد. با این گل، ایران به جای ژاپن، با عراق بازی می‌کند و خیالش راحت است.

او در مصاحبه ای کوتاه گفت: «از قول من دوباره بنویسید که این گل تقدیم ملت ایران. واقعا برای من افتخار خیلی بزرگی است که می توانم دل مردم را خوشحال کنم. با کمک خدا انشاالله بردهای شیرین تر و بردهای بهتر در آینده خواهیم داشت.»

وقتی از رضا پرسیدیم که بعد از گل حس ویژه ای داشتی، از آن حس بگو و همینطور گل های حساسی که برای تیم ملی می زنی، لبخندی زد و پاسخ داد: «گل گل است دیگر اما دقیقه ۹۲ گل بزنی، خیلی حال می دهد. بازهم خدا را شکر.»
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahish
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گواردیولا: لیگ قهرمانان خیلی ناعادلانه است
  نمره خیلی خوب برای آزمون
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد!
  رسمی: قاسمی‌نژاد به استقلال پیوست
  راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)
  امین قاسمی‌نژاد 48 ساعت تا پیراهن آبی
  درخشش دوباره قوچان نژاد و واکنش سرمربی زوله!
  مربی ایتالیایی شهرخودرو: در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند
  جلسه 45 دقیقه استراماچونی با بازیکنان بعد از شکست در دربی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان