امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خــــدا!!!

خدا تنها روزنه امیدی است که هیچگاه بسته نمیشود...تنها کسی است که بادهان بسته هم میتوان صدایش کرد...
باپای شکسته هم میتوان سراغش رفت...تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد...تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند...وقتی همه پشت کردنداغوش میگشاید...وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود...
وتنها سلطانی است که دلش بابخشیدن ارام میگیرد نه باتنبیه کردن...!!

خدا همان است که من میخواهم...ای کاش من هم همان بودم که او میخواست...

بار خدایا...از کوی توبیرون نرود پای خیالم...نکند فرق به حالم/چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی/نه من انم که برنجم نه تو انی که برانی...

زندگی یک سفر است...سفری تا ته ارامش محض...هرکجا لرزیدی..از سفرترسیدی..فقط اهسته بگوکه من خدارادارم..

خدايا 
دنيايت شهوت سرايي شده است براى خودش؛ 
نميخواهى فيلترش كني؟!

خدایا دلم را به باران گره زن
پر از
بوسه کن ابرها را
ابر دارد قفسم
نت دلتنگی من
باران است

از خدا پرسیدم خدایا چه چیزی تو را ناراحت میکند؟؟

خداوند فرمود:هروقت بنده ای بامن سخن میگوید چنان به حرف های او گوش میکنم که گویی به جز او بنده ای ندارم...

ولی او چنان سخن میگوید که انگار من خدای همه هستم به جز او...

زندگی باور میخواهد ان هم از جنس امید...که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد...
یک امید از ته قلب به توگوید که خدا هست هنوز....

هیچ لیوانی در زندگی خالی نیست ،حتی نیمه پر هم نیستند ؛وقتی چشمها جور دیگر می بینند .وقتی دوست همه جا حضور دارد،وقتی لطفش همه جا را پر کرده آری ...  چشمها را باید شست ...بیایید لیوانها را به کناری بگذاریم ، وقتی دریای رحمتش را کرانه نیست ...الحمد لله رب العالمین ...

مرحوم آیت الله بهجت(ره) یکی عارفان بزرگ زمان بودنددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
روزی به ایشان گفتند : کتابی در زمینه اخلاق معرفی کنید .فرمودند:لازم نیست یک کتاب باشد یک کلمه کافیست که بدانی : "خدا می بیند" .
پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان