امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس خسته و دپـــرس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس خسته و دپـــرس 1

پشت درياها هيچي نيست بيخودي قايق نساز آنجا هم رفتم آدمهايش مثل آدمهاي اينجاست دروغگو و پست...سهراب هم دروغ مي گفت..
..
.
.
.
.
  حالم خوب است خوب خوب...... مثل مريضي که ميگفت خوبم اما....مُرد
.
.
.
.
.
دلم گرفته ... مثل هوای ابری شهری خاموش دلم تنگ است ... مثل آسمان بی ستاره ی شبی زمستانی حال دلم خوب نیست خدایا خسته ام ...خسته ... به من جایی بده آنجا حوالی ابرها دیوار به دیوارکلبه ی ستاره ها آنجا که همه جا نور است و نگار می خواهم بخوابم می خواهم در آغوش گرم ات آرام گیرم دلم گرفته ... دلم تنگ است دلم پرواز می خواهد
.
.
.
..
..
.ﮔــﺎﻫﯽ ﻭﻗــﺘﺎ ﺍﻭﻧــﻘﺪ ﺧــﺴﺘﻪ ﻣــﯿﺸﯽ ﮐﻪ ﺣــﻮﺻﻠﻪ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻧﻢ ﻧﺪﺍﺭﯼ .… ﻣﯿﺬﺍﺭﯼ هر ﺟﻮﺭ ﺩﻭﺱ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺮﺩﺍﺷــﺖ ﮐﻨﻦ… ﮐﻼ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻬﻢ ﻧﯿــﺲ ﺑﺮﺍﺕ..
.
.
.
.
.
.
.زندگی انگار تمام ِ صبرش را بخشیده است به من !هرچه من صبوری میکنم او با بی صبری ِ تمام هول میزند برای ضربه بعد… ! کمی خستگی در کن ، لعنتی … خیالت راحت ! خستگی ِ من به این زودی ها دَر نمی شود …
.
.
.
.
.
.

.حال دلقک چقدر دردناک بود ........ وقتی که برای تهیه پول دفن مادرش شادترین برنامه را اجرا کرد..
.

..
.
.
.

از یه جآیی به بعد دیگه ، نه دَست‌ پآ میزنی نه بآل بآل می‍زنی نه دل دل میکنی نه داد و بیداد میکنی نه گریه میکنی نه سرت میزنی به دیوار نه مشتت میکوبی به دیوار از یه جایی به بَعد فَقط سکوت میکنی سکوت

.
.
..
.

.
.

می لولم درتنگنای اتاقم... زجه میزنم دراین تنهایی مطلق...خدایا نجاتم بده تا نابودی روحم چند فرسخ بیشترنمانده.

.

..

.
.
.
.

این زندگی عجیب کینه شتری دارد... سالهاست لبخندش را ندیده ام....

.

.
.
.
.
.

اینشب ها چقدردلم می خواهد کسی آرام بهم بگوید: بمیری انشاالله و من فریاد بزنم امین!!!

.

.
.
.
.

می‌گویند: برایت خواب‌های خوشی را آرزومندیم مگر کسی وجود ندارد که بگوید برایت واقعیتی خوش و زیبا آرزومندیم خواب زیبا به چه کارمان می‌آید وقتی ما گرفتار بیداری دردناکی هستیم...! 

.
.
.

.
.

. زندگی یک بازی درد اور است زندگی یک اول بی اخر است زندگی کردیم اما باختیم کاخ خود را روی دریا ساختیم لمس باید کرد این اندوه را بر کمر باید کشید این کوه را زندگی را با همین غمها خوش است با همین بیش و همین کم ها خوش است باختیم و هیچ شاکی نیستیم بر زمین خوردیم و خاکی نیستیم.

..

.
.

. خدايا شبيه بادکنکي شده ام از بغضهايي که به اجبار فرو داده ام... التماست ميکنم... فقط يک سوزن ! تکه تکه شدنم باخودم....

.
.
.
.
.

. اگه میبینین یه نفر... یهو عصبی میشه... یهو میره تو فکر... یهو گند زده میشه تو فازش... ولی یهو بعد چند دقیقه خودش شروع میکنه ب بگوبخند! مطمئن باشید این آدم از درون داغونه! فقط لبخند رو لباش میاره که بقیه رو خسته نکنه
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان