امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس سنگین و تیــــکه دار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس سنگین و تیــــکه دار 1

بر سر مزرعه ی سبز فلک باغبانی به مترسک می گفت: دل تو چوبین است و ندانست که زخم زبان دل چوب هم می شکند
.
.
.
.
.
.
.
 خدایا یه بر به این زندگیمون بزن شاید دو تا حکم افتاد دستمون که هر نامردی آسش رو به رخ ما نکشه!.

.
.

.
.
.
 فاصله تان را با آدم ها رعایت کنید آدم ها یکدفه می زنند روی ترمز و آن وقت شما مقصرید
.
.
.
.
.
.
لعنتی ببخش که نمی توانم جبران کنم این همه نامهربانی هایت را
.
.
..
.
.
.
. همه ادعا دارند طعم خیانت را چشیده اند همه ادعا دارند بدی را به چشم دیده اند همه ادعا دارند که تنهایی را کشیده اند ! پس کیست که این دنیا را به “گند” کشیده است ؟
..
.
.
..
....
.
.
.
.
در سینه ام زخمهای عمیقی هست،انگار کسی مرا بازیر سیگاری اشتباه گرفته!
.
..
.
.
...

.
.
. زندگى میگفت: از هرچیز مقدارى باقى میماند دانه هاى قهوه درشیشه، چند سیگار در پاکت و کمى درد در آدمى
.
.
.
.
. به کبریت نیازی نیست سیگار را بر لبم می گذارم و به دردهایم فکر میکنم ، خودش آتش می گیرد
.
.
.
..
..
..
.
 میدونی چیه ؟ حکایت زندگی ما شد مثل دکمه پیراهن! اولی رو که اشتباه بستی تا اخرش اشتباه میری بدبختی اینه که زمانی به اشتباهت پی میبری که رسیدی به اخرش..!

.
.
.
.
.
.
. مهم بودن رو فراموش کن ! تیتر روزنامه ی یکشنبه زباله ی روز دوشنبه است من هم روزی برای کسی مهم بودم و امروز
.
.
.
.
.
.
.
.
.این روزها یکرنگ که باشی چشمشان را میزنی! خسته میشوند از رنگ تکراریت این روزها دوره رنگین کمان هاست

.
..
.
.
.
.
.
 از من تا خدا راهی نیست فاصله ایست به درازای من تا من و در این هیاهوِی غریب من ، این من را نمیابم!
.
.
.
.
.
.این روزها پر است از انسانهایی با ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن میکنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی اندیشه هایشان خیلی آزارت میدهد
پاسخ
 سپاس شده توسط seied110 ، Sara2014
آگهی
خیلی قشنگ بود دنبال اینجورا متنا میگشتم وایا بستن دهن ی نامرد مرسی بچه ها مرسی لایک دارین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی روزی که بیاد سراغم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
مر30Heart

پاسخ
فوق العاده بود.من عاشق این جور متنا هستمTongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان