امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مــصـاحـبـه جـدیـد اسـکـوتـر بـراون در مـورد جـاسـتـیـن بـیـبـر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مــصـاحـبـه جـدیـد اسـکـوتـر بـراون در مـورد جـاسـتـیـن بـیـبـر 1

ب تازگی کارآفرین جاستین بیبر, اسکوتر بروان یک مصاحبه طولانی تقریبا 1 ساعته با دانشکده Greatness Podcast جایی ک او مربی چندین هنرمند مشهور از جمله بیبر است و در مورد یکی از هنرمندان او صحبت کردیم. اسکوتر: من با دوستام بیرون بودم و اومدم خونه و تو یوتیوب آنلاین شدم و ی بچه 12 ساله رو دیدم که داشت آهنگ بزرگداشت "آرتا فرانکلین رو میخوند و من پیش خودم فکر کردم بدک نیست و بعد دیدم ی ویدیو دیگه هم هست تقریبا 6 ویدیو بود. من روی یکی دیگه کیلیک کردم و بعد روی یکی دیگه و بعد روی آهنگ نی-یو کلیک کردم . فوق العاده بود اینطوری بود من خبر دار شدم.! من کل قرار های روز بعدم رو کنسل کردم و گفتم: من باید این بچه رو پیدا کنم.! ی جور دیوونه این بچه شده بودم. من ب مدرسه , خاله و مادرگ بزرگ جاستین هم زنگ زدم تا شماره پتی رو ب دست بیارم! خلاصه شماره پتی رو گیر آوردم و زنگ زدن وگفتم من اسکوتر بروان هستم و میخاهم شمارو ثروت مند کنم! در هر صورت راضیشون کردم ک بیان آتلانتا! خب ، من رفتم فرودگاه دنبال جاستین و یه مرسدس حاشیه دار همرام بود جاستین وقتی دیدش ، چشماش رو گرد کرد و گفت: عجب ماشینی.! من به "جاستین" گفتم میخوای جرمنی دیپری رو ملاقات کنی ؟و اونم گفت
"همون یارویی که تو آهنگ گریلز با نلی بود؟. ب استدیو رسیدیم  و از ماشین پیاده شدیم ک تو راهمون ی رنجرور توقف کرد و آشر پیاده شد. و جاستین ی نگاه کلی ب آشر انداخت و پیش خودم گفتم جاستین حرف نزنی! ک جاستین فریاد زد اوه خدای من این آشره؟؟؟ اون انگار عقلشو از دست داده بود رفت طرف آشر و گفت ، من یکی از طرفدارای پر و پا قرصتم میتونم یکی از آهنگات رو برات بخونم ؟ آشر گفت بیرون سرده رفیق بریم تو استودیو برام بخون! وقتی ک وارد استودیو شدیم آشر رو صندلی نشست و گفت: خب مرد کوچولو برام بخون وقتی شروع ب خوندن کرد آشر حیرت زده بود و ب من گفت این دیگه چ بچه ایه؟! اون کلاس هفتم بود از اونجا بود ک کار ما شروع شد !

بهترین و بزرگترین لحظاتی ک در کارآفرینی حرفه ای خود در سال 2012 و 2013 آوردید چیست؟

اسکوتر: وقتی ک جاستین بیبر برای اولین بار برای اجرا تو ی باغ روی صحنه  Z100 بود و و در میان هنرمندان دیگر آنها فریاد میزدند جاستین! جاستین! واقعا حس خوبی داشت !
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تور جدید جدید جاستین بـیـبـر در سال 2016‎
  ♥اخبار جدید جاستین بـیـبـر ♥
  جاستین بـیـبـر متهم به پرداخت 100,000 دلار
  مصاحبه جاستین بـیـبـر با مجله Tiger Beat Now
  جاستین بـیـبـر : من فقط میخواهم مردم بدانند که من انسان هستم - مصاحبه با مجله NME
  صـُحبـت هـآی سـلنآ گومز و تیلـور سـویفت در مـورد هـم ..
  جاستین بـیـبـر : من و سلنا گومز دوست هستیم
  انتشار آلبوم بعدی جاستین بـیـبـر در 13 نـوامـبـر ( 22 آبان )
  تـویـیـت جـآسـتـیـن بـیـبـر در مـورد سـیـنـگـل جـدیـد وان دایـرکـشـن ._.
  5 خـبـر جـدیـد دربـاره ی تـیـلـور سـویـیـفت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان