امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس های عارفانه!!!

برای ازدواج کردن لحظه‌ای درنگ نکنید. اگر زن خوبی نصیبتان شود، خوشبخت می‌گردید و اگر زن بدی گیرتان آمد [مثل من] فیلسوف می‌شوید. ” «سقراط»

” اگر امروز خواستی و نتوانستی ، که معذوری … ولی اگر روزی توانستی و نخواستی ، منتظر روزی باش که بخواهی و نتوانی . ” « فردریش نیچه»

زندگی جدولی هست که جایزه ی پر کردن خانه های آن مرگ است.

” چنان باش که به همه بتوانی بگوئی چون من باش ! ” «کانت»

” پول خوشبختی نمی‌آورد … اما شکل دلپذیرتری از بدبختی را برایتان فراهم می‌سازد. ” «اسپایک میلیگان»

” آدم وقتی جوونه سلامتیشو از بین میبره تا به پول برسه و وقتی که پیر شد پولاشو از بین میبره تا سلامتیشو دوباره بدست بیاره … ”

” فرق ما با دیوانه ها در این است که ما در اکثریت هستیم. ” «میشل فوکو»

” من ستایشگر معلمی هستم که اندیشیدن را به من بیاموزد نه اندیشه ها را. ” «استاد مطهری»

” شادیهای شما همان غمهای شماست که نقابش را برداشته اند . و چاهی که خنده هایتان از آن می جوشد همان است که از اشکهایتان پر شده است. ” «جبران خلیل جبران»

” اشتباه را محکوم کن نه آنکه اشتباه از او سر زده . ” «شکسپیر»

” خردمند به کار خویش تکیه میکند و نادان به آرزوی خویش . ” «حضرت علی (ع)»

” اشتباهات انسانهای بزرگ قابل احترام است . زیرا ثمر بخش تر از حقایق انسانهای کوچک است. ” «فردریش نیچه»

” هر چه موانع جدی تر و سخت تر باشد , لذت تلاش و پیروزی بیشتر است . ” «اریك باتروورت»

” نقیض یک قضیه صادق یک قضیه کاذب است، اما نقیض یک حقیقت ژرف گاهی حقیقت ژرف دیگری است. ” «نیلس بور»

” وظیفه باعث می‌شود تا کارها را به‌خوبی انجام دهی، اما عشق کمک می‌کند تا آن‌ها را زیبا انجام دهی. ” «ضرب المثل کوبایی»

” قلبی داشته باش که هرگز سختی سنگ را به خود نگیرد و احساسی داشته باش که هرگز آزار دهنده نباشد . ” «چارلز دیکنز»

” برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در ابتدای کمال . بنگر چگونه می افتی !؟! “

” انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت . بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته . ” «دکتر شریعتی»

” خوب گوش کردن را یاد بگیریم … گاه فرصتها بسیار آهسته در می زنند . “

” دروغ مثل برف است، هر چه آنرا بغلتانید بزرگتر می شود. “

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری، آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی. «مهاتما گاندی»
بزرگ ترین حقه ای که شیطان تا حالا زده اینه که همه رو متقاعد کرده که وجود نداره !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های عارفانه!!! 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان