امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رضا و داعشی ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s5.picofile.com/file/8155588350/12121.jpg شنیده‌ایم رضا در كودكی دچار بیماری سختی بوده و شفا گرفته‌ است. از ماجرای شفایش بگویید.

شهید رضا سال اول دبیرستان بود كه به شدت مریض شد. یك روز نزدیك‌های ظهر بود كه لرزش شدیدی تمام وجود رضا را گرفت و بی‌هوشش كرد، هر طور بود او را به بیمارستان امام خمینی (ره )‌كرج رساندیم حدود یك ماه در بیمارستان بستری بود تا اینكه بعد از معاینات و آزمایشات فراوان به ما گفتند كه رضا، فلج شده است.البته این فلجی به گونه‌ای بود كه از سر انگشتان پا آغاز شده و به سمت بالای بدنش در حركت بود به گونه‌ای كه دكترها معتقد بودند باید صبر كنیم تا این بی‌حسی و فلجی از كمر گذشته و به قلب برسد و در نهایت مرگ رضا را شاهد باشیم. آن زمان این بیماری به گونه‌ای ناشناخته بود و نام این بیماری «گیلنباره» یا همان شَلی یكباره بود. هركدام از بچه‌ها نذری می‌كردند تا رضا خوب شود. من هم با خودم فكر كردم، كسی مصیبت دیده‌تر از حضرت زینب (س)‌ در اهل بیت نیست، از خدا خواستم و به خانم زینب كبری‌(س) متوسل شدم. رضا را نذر حضرت زینب‌(س)‌كردم و خواستم كه خوب شود برای خودشان. مدت كوتاهی نگذشته بود كه یك روز در كمال ناباوری و به یكباره دیدیم رضا دست روی دیوار گذاشته و آرام آرام راه می‌رود. معجزه شده بود. خانم حضرت زینب‌(س) شفایش را داد، تا چنین روزی سربازی خودش را بكند و در راه دفاع از خیمه زینبی به شهادت برسد. ما هم راضی هستیم و شكر خدا را می‌كنیم. امانتی كه به ما دادند را به بهترین شكل ممكن پس گرفتند. خدایا شكرت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان