امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♡♡♡♡♡♡♡تـᓆــכيـᓄ بهـ پسرا♡♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡

♡♡♡♡♡♡♡تـᓆــכيـᓄ بهـ پسرا♡♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡يهـ پسرايي هــستטּ ڪهــ♡♡♡♡♡ صـכاے ᓘـنـכهـ 

هــاشوטּ تو ᓘـیابوטּ نـᓄـیپیچهــ… شلواراشوטּ نهـ ᓘـیلے براشوטּ بزرگهـ نهـ ᓘـیلے ڪوچیڪ…  

ابروهــاشوטּ ᓅـابريك ᓘـوכشهـ هـــᓄـونایے ڪهـ نهـ لكسوز כارטּ نهـ كـᓄـِري اـᓄـا ᓄــراـᓄ כارטּ چشـᓄـشوטּ هـــᓄـهـ  

جا ڪار نـᓄـے ڪنهـ כنبال ᓄـوے بلونـכ و چشـᓄ آبي نیستטּ پسرایے ڪهـ ᓄـوزیڪ هــاے ᓘـارجي رو بـכوטּ  

ᓄـعنے ڪرכטּ ᓗــᓅـظ نـᓄـیڪنטּ پُــــز نـᓄـیــــــــכטּ … پاتوᓆـشوטּ ᓄـهـــᓄـوني و شيشهـ و انواع ᓄـشروبي جات  

نیست آرهـ رᓅـیــᓆـ… اونایے ڪهـ تڪیهـ ڪلاـᓄـشوטּ ᓄـعرᓅـتـــــــهــ!!! بے ریا، باـᓘــכا، ᓄـهــربوטּ و با  

ᓄـسئوليتن….. ڪنارشـوטּ آراـᓄـش כاری… ڪنـارش باشے یا نباشے ᓗـواسش بهـ بـᓆـیهـ כـᓘـترا  

نیست!!!!! ایטּ جور پسرا ᓘـيــــــــلي ᓄـرכטּ … ᓘـيلي تـــكטּ ، ᓘـيلي ᓘـاصــטּ … ᓘـیلے شوᓘـטּ و  

جنگولك بازي כر ᓄـیـارن… ولے اـᓗـساسشوטּ ᓆـويهـ … آهـ ڪهـ بڪشטּ ᓘــכا כنیا رو واسشوטּ زیر و رو  

ᓄـیڪــــــــــنهـ سلاـᓄـتیشوטּ 
♡♡♡♡♡♡♡تـᓆــכيـᓄ بهـ پسرا♡♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ᖇᗩᖺᗩ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Volkan ، یاسی@_@ ، Lee Min Hoo ، دايانا ، ɨAʀʍɨռ ، z800rr ، موناجون خوشگل
آگهی
لایک عالی بود آره همچین پسرایی هم پیدا میشن
اما بعضی دخترا خیلی اینجا مخالف ما هستن و منم حرف دارم باهاشون چون  فکر میکنن ما آدم نیستیم×
 میگم بس نیست از اینکه انقدر مارو مسخره میکنین
 منم حرفایی برای دفاع دارم  گوش کنین چون خودم نوشتم
من تحمل نمیکنم
اگه اینجا شدین بانو واسه ما همون ــــــــــــــ هستین
اگه اینجا شدین بزرگ واسه ما همون ـــــــــــ هستین نه میخوام بی احترامی کنم نه چیزی بی ریا حرف میزنم
اگه خیلی گنده حرف میزنین صداتون نازک میرسه به گوشمون
اگه میبینی منفی میگم واسه اینکه از همتون پرم با خودم بیشتر از همه مسئله دارم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــ_ـــــ__ـــــ
پسر بدک نیست!
چشماش black نیست×
ماشینش قشنگ نیست!
اخلاقش گند نیست×
شلوارش تنگ نیست!
دلش واسه کسی تنگ نیست×
حرفاش از دلتنگی  نیست!
قلبش پر نیست×
ناخن هاش لاکی نیست!
عروسکش باربی نیست×
خونش رنگین نیست!
جیبش پر نیست×

اما ~~
خداش بُزُرگ است♥
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــ_ـــ_ـــ_ـــ_
پس از این به بعد یکم از انسانیت بیشتر استفاده کنین
ما اصلا هیچی نداریم  شما بزرگی کنین و دست مبارک رو از سر ما بردارین
مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلّت هست
قصد بی احترامی هم نداشتم
فقط به بعضی از این دخترا میگم که مارو ول کنن انقدر مخالف ما نباشن ما کاری باهاشون نداریم
شما رو بخیرو مارو بسلامت ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط WARLAIK POURIYA
فک کنم ی زمانی این جور پسرا وجود داشتن ولی نسلشون منقرض شده مثه دایناسورا
 ♡♡♡♡♡♡♡تـᓆــכيـᓄ بهـ پسرا♡♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡ 1

پاسخ
خانوم ها هم منقرض شدن  خانوم هایی هم که خانوم باشن کم شدن مثل دایناسور ماده دیگه باید بگم از صحنه روزگار محو شدن قدیما یه جور خانومایی بودن الان ورژن جدید اومده ولی مشکل داره
نسل پسرای با مرام و معرفت هم منقرض نشده هنوز دو سه تا پیدا میشن منتها اینا به آدمایی که دورو هستن آلژی دارن نسل ما مثل یوزپلنگ در حال انقراض هست
پاسخ
لاااااااااااااایک
پاسخ
فانتزی جالبی بود.....
پاسخ
آگهی
likeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wink
پاسخ
ب نظر من ربطی ب زمونه نداره ، هرکسی ذات خودشو داره و نمیتونه تغییرش بده . حالا چ پسر چ دختر . اگ خودشون ارزش خودشونو درک کنن حتی اگ توبدترین جاها هم باشن بازم همونن
پاسخ
کم پیدا میشه همچین پسری
ولی هست
بازم همشون خوبن یه جورایی
قدر ماهارو باید بدونید
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  دخترا و پسرا بدویید
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  متن های پسرونه.پسرا بدویید
  چرا پسرا اینقدر ضایع هستن؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان