امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پدرم کوروش برخیز

پدرم کوروش...مردمان ایرانت همه آلوده به هوس گشته اند...وجدان های خفته فریاد بی عدالتی سر میدهند...ایران زمینت دیگر پاک نیست....
کجایی ببینی دروغ،خیانت،هرزگی،بلاتکلیفی،دلهای زخم خورده در سرزمین پارس غوغا میکند...برخیز کوروش ای پدرم...مردم سرزمینت دیگر نشانی از تو ندارند...
برخیز...ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﭼﻪ ﺧﺒﺮ ﺍﺳﺖ؟ﺷﻨﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺍﯼ ﺭﺍ ﺳﻨﮕﺴﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ؟!ﯾﺎﺩﻡ ﺍﺳﺖ ﺷﯿﺦ ﻣﺤﻠﻪ ﺍﻡ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﮔﻮﺵ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﯼ ﻗﺼﻪ ﺍﻡ ...ﻻﻻﯾﯿﻪ ﺻﯿﻐﻪ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻧﺪ ...
ﺷﺎﯾﻌﻪ ﺑﻮﺩ ﻗﺎﺿﯽ ﺯﻥ ﺑﺎﺯ ﺍﺳﺖ , ﭘﻮﺯﺧﻨﺪ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺍﻡ ﮔﻮﺍﻩ ﺍﯾﻦ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﻫﻢ ﺁﻏﻮﺷﺶ ﺑﻮﺩﻩ !!! ...ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﻔﺘﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺳﻨﮕﺴﺎﺭ ﺷﻮﺩ..ﻭﻟﯽ ﺩﺳﺘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺟﯿﺐ ﺑﻮﺩ ﺩﯾﺪﻧﯽ ﺑﻮد....ﺣﺘﯽ ﭘﭻ ﭘﭽﯽ ﺑﻪ ﮔﻮﺵ ﻣﯿﺮﺳﯿﺪ ﮐﻪ ﺻﺒﺢ ﻗﺎﺿﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺰ ﻣﺤﮑﻤﻪ ...ﻣﺎ ﮐﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺍﯾﻢ ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍ ﺧﻮﺩ ﺷﺎﻫﺪ ﻭ ﻗﺎﺿﯽ ﺍﺳﺖ..ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻭ ﯾﺨﭽﺎﻝ ﺧﺎﻟﯽ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﺯﻥ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﮔﻮﺍﻫﯽ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﮐﻪ.ﺍﺯ ﺳﺮ ﻫﻮﺱ ﺗﻦ ﻧﻔﺮﻭﺧﺘﻪ ...ﻣﺮﺩﻡ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺯﺩﻥ ﺍﻧﮓ ﻫﺮﺯﮔﯽ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﭘﯿﺸﺎﻧﯽ ﺯﻥ......ﻭ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﺍﺯ ﺩﯾﺪﻥ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺧﯿﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﯾﺘﯿﻢ ﮐﻪ ﺷﺎﻫﺪ ﺳﻨﮓﺧﻮﺭﺩﻥ ﻣﺎﺩﺭﺵ ﺑﻮﺩ...
بهتر از پاکی بی احساسه 
عشق یه فاحشه بعد بکارت
تاریکی بهتر از نوره وقتی خورشید 
قاتل محض ستاره اس
پاسخ
 سپاس شده توسط ارش خان ، ..parinaz ، Epicure ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، nanali ، SaYe 124 ، Ranger* ، ᴡᴇᴀᴋʟʏ✝ ، mr.destiny ، ✘Nina✘ ، زینب طلا74 ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000
آگهی
...mic

من از نسل ِ کوروشم که من ماندم و ماهیانه 45 هزار تومان یارانه !!! من از نسل ِ ستارخان و باقرخانم ، که فقط ترافیک ِخیابانش برایم مانده !! ازخلیج فارس اش ، فقط رای گیری هایش!! ... ازآذربایجانش ، برایم جُکهایش مانده!! ازسکه های ِ دوره ی هخامنشی ، برایم ریال ماند !! ازآزادی ِ بیان ، برایم دیوارهای ِ دستشویی های ِ عمومی ماند !! ابرازِ احساساتم شد"اس ام اس" !! زندگی ام گره خورده به زندگی ِ مجازی!! فریادم شد دکمه های ِ سرد ِ کیبورد !! آری ؛من از نسل ِ"کوروش" بودم !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Epicure ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، nanali ، Ranger*
جاش اینجا نیس
..
پاسخ
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
ببخشید احیانا جاش کجاست؟؟
بهتر از پاکی بی احساسه 
عشق یه فاحشه بعد بکارت
قاتل محض ستاره اس
پاسخ
سرزمین فارس نه
سرزمین پارس
پاسخ
 سپاس شده توسط ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Ranger*
کجاش نوشته فارس؟
بهتر از پاکی بی احساسه 
عشق یه فاحشه بعد بکارت
قاتل محض ستاره اس
پاسخ
آگهی
..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پدرم کوروش برخیز 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
..parinaz

خلیج فارس اش
دریای پارس عزیزم..!نه خلیج فارس
پاسخ
 سپاس شده توسط Epicure ، Ranger*
دلهای زخم خورده در سرزمین فارس غوغا میکند

اینجاشم هست
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger* ، ✘Nina✘
درستش کردم دیگه گیر ندین
بهتر از پاکی بی احساسه 
عشق یه فاحشه بعد بکارت
قاتل محض ستاره اس
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*
gooooooooooooodHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوروش اسوده نخواب
Information بستنی باطعم کوروش کبیر
  سخنان اموزنده ی کوروش کبیر
  منشور حقوق بشر کوروش بزرگ (بیا تو ضرر نمیکنی!)
  مقبره ای شبیه آرامگاه کوروش (+عکس)
  نامرد! چرا پدرم را کشتي؟ به من نگاه کن، رحم نکردي؟ چرا مرا چشم به راه آمدن پدرم گذاشت
  چرا بدن کوروش را در قبر می لرزانید؟؟؟
  دعا کن پدرم شهید شه...
  تولدت مبارک پدرم....
  29 اکتبر♠زنده باد آیین هخامنشی، کوروش بزرگ پدر ایران زمین♠

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان