امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قدرت عجیب و شگفت انگیز پسر 4 ساله (عکس)

والدین یک پسربچه چهار ساله مدعی شدند که کودکشان قدرت روحی شگفت انگیزی دارد. آقای گِرِگ هاول 40 ساله و همسرش هیتر 38 ساله اهل فلوریدا می گویند متوجه رفتار بسیار عجیب پسرشان ایلیجا در سن بسیار کم شده اند.

ایلیجا از ده ماهگی می توانست جملات کامل را ادا کند و حتی با پدر بزرگ و ماربزرگ های فوت شده صحبت کند. بعدها یک متخصص پیشگویی نیز این قابلیت ماوراء طبیعی وی را تایید کرد.

خانم هاول می گوید که کودکش حتی سقط جنین او را پیشگویی کرد و بعد به او گفت صاحب دوقلوهای پسر خواهد شد.

قدرت عجیب و شگفت انگیز پسر 4 ساله (عکس) 1

خانم هاول با یادآوری خاطراتش گفت:”وقتی من باردار بودم، ایلیجا به من گفت:”مامان، بچه ی تو پیش خدا می رود و من به او گفتم این چه حرفی است که می زنی. چند روز پس از حرف های او دچار سقط جنین شدم.او در ادامه گفت:”مدتی بعد او به من گفت:

“مامان غصه نخور، تو صاحب دو بچه ی دیگر که هر دو پسر هستند می شوی.” و من پیش خود گفتم احتمالا از آنجا که دوست دارد برادر داشته باشد اینگونه صحبت می کند”چند ماه بعد متوجه شدم باردار هستم و کودکانم هر دو پسر هستند.

قا و خانم هاول به نزد یک کارشناس پیشگویی به نام دنیس لسکانو رفتند تا با بررسی دقیق دریابد که آیا به راستی ایلیجا قادربه دیدن ارواح است و یا دچار نوعی بیماری روانی شده است.

خانم لسکانو در طول ملاقات با این خانواده توانست با پدر بزرگ و مادربزرگ فوت شده خانم هاول ارتباط برقرار کرده و پی به عمق ماجرا ببرد. او دریافت که مادر خانم هاول یعنی مادربزرگ ایلیجا کسی بوده که پیام سقط جنین و تولد دوقلوها را به ایلیجا رسانده است.

در نهایت خانم لسکانو به این خانواده اطلاع داد که ایلیجا کاملا نشانه های کودکی با توانایی های منحصربه فرد را دارد که می تواند با دنیای ارواح ارتباط برقرار کند. او سپس دستورالعمل هایی را به والدین او ارائه داد تا بتوانند از عهده عکس العمل های متقابل پسرشان با دنیای ارواح برآیند.

خانم لسکانو از سن نه سالگی متوجه قدرت پیشگویی خود شد و سالهاست که با استفاده از قدرت ماوراء طبیعی خود در یافتن قاتل و افراد مفقود شده با پلیس همکاری می کند.

پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا ، fafa23 ، S♡ƓΛИD ، Meteorite ، باران20 ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، spark T ، 3RG ، Avril. ، TurK WolF ، بیتا****** ، Volkan ، هیوا1 ، Cigarettes.at.daybreak ، دايانا ، Titiw ، beber2003 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ایلیاس ، ارش خان ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mr.destiny ، ѕтяong
آگهی
اووووووووه چ جاااالب چقدرم پسره خوشگلهBlushBlushBlushBlush
موردداشتیم که پسره قیافش شبیه دفاع آخر فوتبال دستی بوده
بعد زیر عکسش نوشته :متنفرم از کسایی که جذب زیبایی ظاهری من میشن !Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
wow...
انیشتین هستم....val
پاسخ
:229::229::229:

پاسخ
مثله کودکیای منه خخخخخخخخBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
سپاسHeartHeart
ارزش یک احساس به مدت ان است
و من تورا به مدت بودنم دوست دارم
پاسخ
عجبا...ما هیچ اونم نداریم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
آگهی
منم از این قدرتا میخوام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اخه چرا لباس اون زنرواونجری کرده بودن خب که چی بشه
پاسخ
HuhHuhHuh
باید بتونم تنها بمونم
اصلا مهم نیست رو به جنونم
پاسخ
وای خیلی خوب میشه هآ^_^

قیافه ی مامان رُ ببینید:|
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
Thumbs Up انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم
  خوراکی نفرت انگیز که چینی ها عاشقشند!
  ازدواج مخفیانه دختر 17 ساله با مرد 50 ساله +عکس

پرش به انجمن: