امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس پت و مت

اس ام اس های پت و مت

شنیدیم توی اینترنت گنح پیدا شده یه زیادی گنج قارون........ لطفا هر چه سریع تر بعد از دادن نظر وبلاگ ما رو ببندید...... میخوایم اینترمت رو بکنیم به گنج برسیم.......

===========================================================

به که گویم غم این قصه ی ویرانه مت.............. غم شبهای سکوت و دل بارانی پت......... گله از وب ندارم نکنم شکوه از مت........... که شدم بنده ی پابسته و رسوایی پت........ به کدامین گنه این گونه دیس کانکت شدم...... همه دم نالم و سوزم زپشیمانی مت.............من از این پس شده ام راوی و گویم همه وقت............. غزال چشم پت و قصه ویرانی مت

===========================================================

بی نظر تو ای دوست کار این وبلاگ لنگ میشه..........بین پت و مت که نگو جنگ میشه..........قلب بلور مت سنگ میشه.............. دل مت برای تو تنگ میشه

============================================================

یه مورچه بگیر... شلوارش رو در بیار....وای مت میخ وای چیکار کنی؟.......بین دوسنان این کار زشته........ شورتشم در بیار..... نترس در بیار..... مت خوبیت نداره.....برش گردون.......مت دردش میاد.......پشتشو ببین.... مت بد اموزی داره......... بابا دلم برای دوستان این وبلاگ اونقدر شده.....

مصرعی از قلب مت......با مصرعی از قلب پت....... شاه بیتی میشود در وبلاگ . اینترنت ما............

بیب بیب بیب فکردی چیه؟ بوق؟ ...... نه بابا.... اول اون چیزیه که میخوام بگم ......... بی بر. برگرد خنگی...............قربانت مت .دوست پت

وبلاگ نویسان بر سر وبلاگ ما آهسته میگفتند که امشب تا سحر این وبلاگ نویسان خنگ میمیرند... ز ه ر جا میگذرند چه سنگین میرود این مرده از بس بی نظر مانده

برای اپ کردن انتظار کافی نیست................ دعا و اشک و دلی داغدار کافی نیست......... دوستان خو دتان بخواهید تا اپ کنیم.......... نظر های کم شما کار ساز نیست

لاک پشت ها هم وبلاگ دارند.......... .لی تحمل بی نظری براشون راحته........ چون حداقل وبلاگشون رو یواش یواش اپ میکنند........... به خاطر ذکاوت پت و مت نظر بدید

3 ستاره تقدیمی داریم : 1 ستاره پر بوسه که دلم بی مت نپوسه......... 1 ستاره پر امید واسه هر کی که مت ودید......1 ستاره پر رویا چه قشنگه با مت دنیا........ توجه ........ توجه....امید و رویا در این شعر با هم نسبتی ندارند

سالها بودتو را میکردم همه شب تا به سحر گاه دعا... یاد داری که به من میدادی درس ازادگی و مهر و وفا......... همه کردند چرا من نکنم وصف زیبای گل روی تو را........... تا ت ه دسته فرو خواهم کرد خنجر خود به گلو گاه نگاه............. تو اگر خم نشوی تو نرود قد رعنای تو از این درگاه
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان