امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس فانتزی من اینه جدید ۹۳

یکی از فانتزیام اینه که رضاپیشرو واسه آلبوم بعدیش این دختره سوگندو بیخیال شه و بیاد از خودم دعوت به همکاری بکنه

*
*

یکی از فانتزیام اینه مامور شهرداری بشم و یه کیف پر از پول پیدا کنم برم تو افق همشو خرج کنم  همش که نباید فانتزی آموزنده باشه  

*
*
 یکی از فانتزی هام اینه که وقتی یکی یه خوراکی بهم تعارف میکنه خیلی ریلکس بهش بگم مرسی نمیخورم لامصب خیلی باکلاسه این حرف ولی نمیدونم چرا همیشه مثل گرگ حمله میکنم به خوراکیه یا مثل گربه شرک اینقد خودمو مظلوم میگیرم که طرف دلش واسم میسوزه و از خوراکیش بهم بده

*
*

یکی از فانتزیایی غیرمعکوسم اینه که برم توی یه مسابقات ورزشی شرکت کنم بعدش تو مسابقات اول بشم ها چیه مگه من چمه؟یعنی من نمیتونم اول بشم بعد از اون خبرنگارا بدو بدو بیان پیش من ازم بپرسن به نظرتون سطح مسابقات چطور بود؟منم با یه نگاه معنی دار و یه لبخند ملیح بگم سطح مسابقات افتضاح بودبعدش برم تو افق ولی محو نشم همینجوری تا تهش برم ببینم چه خبره اونجا  

*
*

یکی از فانتزیام اینه که برم به یه پاستیل فروشی دستبورد بزنم حسی که تو سرقت از پاستیل فروشی ه تو سرقت از بانک نی  بعد درحالی که روی اسبم نشستم و دارم به سمت افق محو میشم پاستیل بخورم
مردم هم فانتضی میزنن منم فانتذی میزنم

*
*

یکی از فانتزیای معکوسم اینه که دارم تو خیابون قدم میزنم که یهو زیر پام خالی بشه بیوفتم تو یه تونل  بعد تا اخر اون تونل رو برم وبرسم به یه گنج بعد همون لحظه بی هوش بشم به هوش که اومدم ببینم یه دختر زیبا که نمیشناسمش زنگ ساعت گوشیم رو درست یه دقیقه قبل زنگ زدن خاموش کنه و بگه :  صبح بخیر عزیزم  

*
*

یکی از فانتزیام اینه که مثلا دارم تو خیابون قدم میزنم و دست تو موهام میکشم و تو باد پریشونشون میکنم بعد یهو یه دخدری از این سیبیل در رفته ها بم بگه جووووووون جیگرتو  
بعد من سریع برگردم طرفش و با گردنم یه موج مکزیکی برم و یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش بندازم و بگم کککککصصصصاااااففففطططط من زن دارم  
دوباره برگردم به سمت افق و یه قری بدم و به حرکتم ادامه بدم  
کلا دارم از دست میرم من   

*
*

یکی از فانتزی هام اینه که یه ماشین   لیفان   بخرم و توی اتوبان خراب بشه  بعدش مردم بیام منو مذمت کنن که چرا میری ماشین چینی میخری؟ پراید به این خوبی؟ منم نادم از این اقدامم سرمو بندازم پایین و بگم : میدونم من یه خیانتکارم  همین الآن اوراقش میکنم و میرم یه پراید میخرم
بعدش مردم ماشینمو هل بدن من بذارم دنده ۲ و نیم کلاج کنم و اونا واسم بای بای کنن و منم برم سمت نمایندگی سایپا محو بشم  

*
*

یکی از فانتزیام اینه که چیزهایی که میفرستم رو تو کتاب های الکترونیکی فور جوک ببینم
یعنی شاد میشم در حد قحطی زده های سومالی وقتی غذا میخورن

*
*

یکی از فانتزی  آرزو  هرچی هام اینه که درس بخونم با مخاطب آینده یه دانشگاه پزشکی قبول شیم [ فهمیدین که هم من هم مخاطب آینده درس خونیم  بعد یه رمان از زندگی و داستان عاشقانه ی خودمون بنویسیم بعد اسم کتابه این باشه : سری جدید فرهاد و شرین از دیار  عاشق پرور کرمانشاه
یعنی میشه

*
*

یکی از فانتزیام اینه که مثلا آزماش خون دادم بعدش مثله فیلما آزمایشم جابه جا شه و زنگ بزنن بگن :
متاسفم شماHIV + دارین منم غش کنم
البته اگه شانس منه زنگ میزنن میگن   تبریک میگم شما باردارین
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrdad303
آگهی
فانتزی من اینه که بتونم دکتر زنان زایمان شم وقتی از اتاق عمل بیام بیرون سرم بندازم پایین بگم متاسفم بچه ناقص به دنیا اومده! بعد در حالی ک همه از ترس خشکشون زده پدر بچه از من بپرسه :چه مشکلی داره؟ منم دستامو بزارم رو دلم هار هار بخندم و بگم :بچه دندون نداره
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک جدید جدید داااااااااااااااااااااااااغ
Star δδδδ اس ام اس فانتزی δδδδ
  اس ام اس های فانتزی جدید
  اس ام اس های فانتزی
  اس ام اس فانتزی
  یکی از فانتزیام اینه که
  اس ام اس فلسفی. سری جدید جدید
  یکی‌ از فانتزیام اینه که…!
  اس ام اس های جدید پرسشی جدید
  سری جدید جوک های خنده دار و جدید

پرش به انجمن: