امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آقا من اعتراض دارم!

آقای 1939 !
شما حق دارید به ما اخطار بدید.(شما ناسلامتی مدیرید و مدیر و رئیس بودن اینه که به زیردستاتون اخطار بدید) اما دیگه تهمت و حرف الکی نزنید.
زمانی که آقای gomnam اومده بود به من پیام داد و از نام کاربریم انتقاد کرده بود. من در جوابش گفتم که این نام صرفا توجه به تاریخ و فرهنگ ایرانست و از زمان صفوی هم بوده ربطی به پهلوی هم نداره.
من تاپیک زدم و شما حق دارید ببندید اما الکی نگید من از کی دفاع میکنم از کی نه! تاپیک "گریه کزدن رضا شاه" چی داشت که شما بستیش؟ من حرف سیاسی زده بودم؟ یه داستان واقعی راجبه رضاخان بود. حالا نظراتو بستی لااقل تاپیکو نمیبستی. من تاپیک"خدمات رضاشاه" رو در چند فروم دیگه هم زده بودم. شما خودت با پهلوی مشکل داری و رضاخانو قبول نداری. دال بر این نیست که افرادی که گاهی فقط از خدماتش تعریف میکنن نه از منش و مرامش تعریف میکنند رو به اسم مصلحت محروم کنی.
آقای هیتو گفتند رضاخان خبیثه انتظار داری من جوابشو ندم؟
این تاپیک رو هم به محض اینکه ببینی میبندی میدونم لااقل یه کم بذار تا جوابمو ببینم.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
در ضمن خطاب به کسایی مثل شما که میکید از خاندان پهلوی دفاع میکنم تاحالا ارسالای منو خوندین که گفتم جمهوری اسلامه بهترین نوع حکومته یا کشف حجاب رضاخان و ساواک محمدرضا درست نبوده؟!!! حالا هی بگو من از پهلوی دفاع میکنم. آگاهی نداری حرف نزن.
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، غروب ، امیررضا* ، яê¥нαñê ، *Nafas* ، raha8919 ، HAMESTER ، bahare_021 ، mohamad66 ، _____ vampire_____ GIRL ، نادیا ، Azarbayjanliam ، 1939 ، னιSs~டεனσή ، fat.k ، m♥b ، L.A.78 ، Albert wesker ، T A R A ، علی جوکر1 ، ^BaR○○n^ ، mhr137 ، bigbang ، MINA JOON ، MissLone ، FARID.SHOMPET ، istanbul ، First Star ، alireza-7
آگهی
در بخش انتقادات میگفتید بهتر بود.
خصوصا بحث سر آقای 1939 هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=129&pid=373998#pid373998
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 1
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر
گفتم فعلا چون تو بخش اطلاعیه های انجمن چیز نوشتن منم تاپیکو بزنم. حالا کو تا مدیرای کل بررسی کنند. گفتم به خود 1939 بگم.
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، غروب ، امیررضا*
راست میگه چند وقت دیگه میگن اینم دفاع می کنه شما موضوع های که..هست بسته کنید اول بعد بیاین...

من هم فعلا طرفداری هیچکی رو نکردم تتا چند سال دیگه:cool:

من فقط دارم از شخصیت های تاریخی خوب ایران دفاع می کنم
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، 1939
بله هر کس میتواند نظرش را بگوید.
وبحث کنیم مشکلی نیستش.

چه جناب پاچا وچه جناب هیروهیتو وامیر رضا همه مشارکت میتونن داشته باشن وداشتن بحث میکردن ومشکلی نبود.
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 1
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط яê¥нαñê ، بر پشت شیر،خورشید اثر
نقل قول: آقای هیتو گفتند رضاخان خبیثه این پان ترکا هم هی سپاس زدن انتظار داری من جوابشو ندم؟

عزیزم، یکی از اونهایی که سپاس زدن من بودم و یکیشون هم جناب نیکلا، منطق شما چطوریه که به ما میگین پانترک؟؟

اصلاً تو اون پست کلمه ی «ترک» دیدی شما؟؟

عزیزم از این حرف شما معلومه که قبل از اینکه وارد بحث بشی، دیگران رو جور دیگه ای میبینی (مثلاً پانترک!) و این در حالیه که خودتون رو پروفایلتون نوشتین «درود بر پان ایرانیسم!».

پان بودن از هر نوعش، بده و نشانی از برتر بینی خود و نظرات خود هستش.

خواهش میکنم که این دیدتون رو اصلاح کنین و برای همه حقی به اندازه خودتون قائل باشین.
آقا من اعتراض دارم! 1
 سپاس شده توسط bahare_021 ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، ASSASSINS CREED-NAPOLE ، ☭Nicola☭ ، Magical Girl ، Pachacuti Hirohito ، mhr137
آگهی
اولا که پان در همه موارد بد نیست. چرا؟ زیرا : معمولا پان ها بر اساس نژاد هست و این خوب نیست منم قبول دارم مثل پان آریاییسم و پان عربیسم اما پان ایرانیسم یک جنبه ملی-میهنی خصوصا در برابر تجزیه طلبان عربی و ترکی هست. بحث رو به پان ها نمیکشونم اما پان ایرانیسم دقیقا مخالف تجزیه هست و میگه همه ما ایرانی هستیم چه کرد چه ترک چه لر چه مازنی چه گیلکی چه بلوچ چه پارس و.... باید برای میهنمون بجنگیم نه برای نژادمون. استدلال منم این بود که شما لااقل هر چی شده از ترک ها(مغولایی)چون چنگیز دفاع میکنید که البته در اصل باید میگفتم مخالفان پان ایرانیسم! البته منظورم با جناب نیکلا نبود. در ضمن بایستی بگم که بحث اصلی این نیست بحث اینه که چرا ما حق نداریم مطلبمونو بنویسیم. هر وقت ایران هخا و هزار سایت دیگه فیلتر شدن اینجا هم فیلتر میشه. حالا هم هنوز 1939 نیومدند وگرنه مسلم بدونید این تاپیک همونجوری که تاپیکای رضاخان بسته شد بسته میشه.
(حکیم فردوسی توسی)
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
(30-10-2012، 20:49)بر پشت شیر،خورشید اثر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا که پان در همه موارد بد نیست. چرا؟ زیرا : معمولا پان ها بر اساس نژاد هست و این خوب نیست منم قبول دارم مثل پان آریاییسم و پان عربیسم اما پان ایرانیسم یک جنبه ملی-میهنی خصوصا در برابر تجزیه طلبان عربی و ترکی هست. بحث رو به پان ها نمیکشونم اما پان ایرانیسم دقیقا مخالف تجزیه هست و میگه همه ما ایرانی هستیم چه کرد چه ترک چه لر چه مازنی چه گیلکی چه بلوچ چه پارس و.... باید برای میهنمون بجنگیم نه برای نژادمون. استدلال منم این بود که شما لااقل هر چی شده از ترک ها(مغولایی)چون چنگیز دفاع میکنید که البته در اصل باید میگفتم مخالفان پان ایرانیسم! البته منظورم با جناب نیکلا نبود. در ضمن بایستی بگم که بحث اصلی این نیست بحث اینه که چرا ما حق نداریم مطلبمونو بنویسیم. هر وقت ایران هخا و هزار سایت دیگه فیلتر شدن اینجا هم فیلتر میشه. حالا هم هنوز 1939 نیومدند وگرنه مسلم بدونید این تاپیک همونجوری که تاپیکای رضاخان بسته شد بسته میشه.

ولی این پان ایرانیسمی که من دیدم و ازش دم زده میشه! بر پایه ی «فارسیزه شدن محض!» تمامی اقوام منطقه جغرافیایی ایران هست! و این مورد قبول هیچ انسان عاقل و وارسته ای نیست.

خودتان هم چنان از چنگیز سخن می گوئید که انگار جواب تمامی شبهات در موردش را می دانید، و ایمان دارید که او همانگونه که شما می پندارید بوده است و لاغیر!

متأسفانه تا بحال افرادی که من با ایشان، در مورد هخامنشیان و کوروش و مغول و چنگیز، بحث کرده ایم، فقط یک چیز را قبول می کردند و آن هم چیزی نبود جز «کتابی بعنوان منبع(حال منطقی و یا غیر منطقی)!».

و اینکه متأسفانه در فلشخور امکان یک بحث علمی و منطقی کم هست (از دید انتقاد بنگرید)، مثل همان بحثی که بسته شد.

و در ضمن بنده سعی بر این داشته و دارم که شبهات بی پایه و اساس در مورد چنگیز و مغولان رو آشکار کنم! و متأسفانه شما نمیتونین قبول کنید که شاید کسی که از اول بعنوان «بد» به شما شناسانده شده، به اون بدی هم که فکر می کنین نباشه!(البته با دلیل و منطق!)

و این مقبولیت، روحیه ای حقیقت جو می خواد که امیدوارم شما اونجوری باشین. Smile
آقا من اعتراض دارم! 1
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، ☭Nicola☭ ، Magical Girl ، ✘Nina✘
(30-10-2012، 20:49)بر پشت شیر،خورشید اثر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من خودم رسما تو حزب پان ایرانیست عضوم کی گفته حزب پان ایرانیست به مسائل نژادی پایبند نیست؟
اصلا ملی گرایی و پان ایرانیستی بدون نژاد گرایی معنایی نداره
یعنی چی که هممون ایرانی هستیم؟
ایرانی یعنی آریایی و لاغیر
ایران یعنی سرزمین آریایی ها
ترک و عرب و مغولها در این کشور بیگانه هستن و من اونارو هموطن خودم نمیدونم
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، ASSASSINS CREED-NAPOLE ، .ali. ، علی جوکر1 ، ✘Nina✘
بنده در حد توانم به اعتراض شما رسیدگی کردم وبا توجه به بیهوده بودن نگرانی 1939 واخطار.
اخطار نسبت به آقای بر پشت شیر خورشید اثر وپاچاکوتی هیروهیتو لغو میشود.

اما طبق قوانین تمام دوستان عمل کنند.پست بیهوده وبرخلاف قوانین که با قوانین آشنایی دارند حتما نزنند و از توهین ودرگیری اجتنبا کنند وعلمی ومنطقی بحث کنند تا نتیجه خوب وموفقیت آمیزی داشته باشد.

باتشکر
"دختر و افسر مرزی"

آقا من اعتراض دارم! 1
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، bahare_021

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردان کلاه‌دار و زن ریش‌دار/ چه کسانی به واقعه مسجد گوهرشاد اعتراض کردند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان