امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آقا من اعتراض دارم!

(02-11-2012، 13:21)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[undefined=undefined]برای اتحاد ایران همه ی زبان ها باید از بین بره و یک زبان جاش رو گبیره که اون هم پارسی هست[/undefined]

این سخن معنای استثماری وتوهین آمیزی داره.
اقوام دیگری که زبانشان متفاوت هست حق آموزش ویادگیری زبان مادریشون رو نیز دارند حال آنکه در اون مناطق این زبان مادری جزو تدریسات نیست.
مسئله این مستقل بودن هم مختص تنها تورک نیست.بسیاری از اقوم زبان مستقلی از فارسی دارند.
جمعیت اصلی کشور را ایلات قشقایی وایل سون وبختیاری تشکیل میدهند که بیش از 80 درصد میباشند.
وخصوصا هر کدام فرهنگی مستقل نیز دارند.
ونباید آنها را نابود کرد یا فرهگ وزبانی را بر زبان دیگر غالب کرد.
آخه بچه استثمار چیه؟نه خدایی استثمار چیه؟فرقش با استعمار چیه؟دهنت بوی شیر میده.برای اتحاد باید زبان های دیگه از بین بره.
خیر هیچ حقی ندارن.بیشتر ایرانی ها اریایی هستند و از یک نژاد و باید زبونشون هم یکی باشه و باید زبان های بیگانه از بین بره.باید زبان همه یکی بشه.هر نخواست می تونه مهاجرت کنه.
داهاتی تورک نه ترک!بله درسته زبونشون متفاوته اما نژادشون یکی هست پس باید زبونشون از بین بره تا به اتحاد برسیم و پیشرفت کنیم.
کی گفته هشتاد درصد ایرانی ها بختیاری هستن؟چرند می گی.ضمنا در مورد استثمار و استعمار هم خوشحال می شم جواب بدی.می خواییم بخندیم.
 سپاس شده توسط آریوبرزن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آقا من اعتراض دارم! - هومن-نازی - 02-11-2012، 14:25

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردان کلاه‌دار و زن ریش‌دار/ چه کسانی به واقعه مسجد گوهرشاد اعتراض کردند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان