امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الکی مثلا.. از کجا آمد؟

(24-02-2015، 23:24)PįŋK ĞįŘł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مذهبیا برا همه چی ایراد میگیرین!!!

جمع نبند خواهرمSleepy
پاسخ
آگهی
(24-02-2015، 21:15)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-02-2015، 7:11)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تکراریه لینکش؟؟
.........
در مورد ظرفیت های نسل جوان و مذهبی بودن جوان ها و 22 بهمن و  حجاب نوشتن
مربوط به مذهبی نیست!؟

(21-02-2015، 22:57)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بنابراین با وجود شبکه های اجتماعی یک اتفاق فارغ از خوب و بدش به سرعت همه گیر می شود و هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد.
بله کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه هم نهایت همکاری صمیمانه و مشفقانه خود را در تسهیل هرچه بیشتر فعالیت این شبکه های اجتماعی اعمال خواهد کرد.

لوسیفر داره از زندگیش این جا لذت میبره...
کو این گروه؟
بهههله اونم چه لذتی =))))
از صابر بپرس :183: 
لم دادی گوشه خونه لپ تاپ گرفتی دستت میای اینجا افکار عاغا پسندانتو تبلیغ میکنی  فک میکنی همه قد خودت آزادی پس از بیان دارن!!! .-.

حسش نیست بخونم فقط بم بگید اینم کار اسراییله استکبار جهانی و آمریکای جهان خاره عایاConfused؟؟؟

اولا
قضاوت نکن
من با گوشی میام
لپ تاپ ندارم
دوم این که لم نمیدم
سوم این که اخطارا رو من میگیرم
بن ها رو من میشم
ارسالای من و اچ اس بسته میشه
دیگه چی؟

والا...

(25-02-2015، 23:29)sevda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-02-2015، 7:11)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تکراریه لینکش؟؟
.........
در مورد ظرفیت های نسل جوان و مذهبی بودن جوان ها و 22 بهمن و حجاب نوشتن
مربوط به مذهبی نیست!؟

(21-02-2015، 22:57)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بنابراین با وجود شبکه های اجتماعی یک اتفاق فارغ از خوب و بدش به سرعت همه گیر می شود و هیچ مانعی برای این کار وجود ندارد.
بله کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه هم نهایت همکاری صمیمانه و مشفقانه خود را در تسهیل هرچه بیشتر فعالیت این شبکه های اجتماعی اعمال خواهد کرد.

لوسیفر داره از زندگیش این جا لذت میبره...
کو این گروه؟

چیکار کنیم ؟بدیم انگشتاشو قطع کنن بعدسرخ کنیم بدیم به خوردش؟بگم سربازای گمنام مهدی بیان خوبه ؟اصلا چطوره سر ازتن همه ی مخالفینتون جدا کنیم ؟بکشیمشون جوی خون راه بندازیم شماها که خوب بلدین بعد بگین خفقان نیست ازادی هست کی به شما کار داره حرف بزنید..

ببخشید سعیدجان پستتو ندیدم
بله پس چی؟ تو ایران هراتفاقی بیفته تقصیر امریکا واسرائیله!لامصبا صب تاشب هیچ شب تاصبم نشستن دارن علیه ایران توطئه می چینن!نمیبینی اختلاس های میلیاردی میشه نمیبینی دکتر مهندس مملکت بیکاره نمیبینی نمیبینی فرار مغزهارو داریم نمیبینی تورم و بیکاریو نمبینی صورتهای سوخته رو نمیبنی جون و حرمت ادما پشیزی نمی ارزه نمبینی.................. ؟اینا همش کاره استکباره جهانی موساد وسازمان سیا خدا لعنت کنه این اوبامارو نمیزاره نفس بکشیم!!

اینبار واقعا!

دارید از چیزی حرف میزنید که وجود خارجی نداره
اتفاق هم نیوفتاده

هیچکاک گفت ازادی بیان
نمونشو نشون دادم

بعد شما میگید میخواید چی کارش کنم

یعنی من نشون دادم که ازاده
شما میگید میخواید تو روغن داغ سرخش کنن...

............
برا اون مسایل مربوط به امریکا و اسراییل هم حرفی ندارم
فهم و بصریت میخواد
قبلا گفتم

به اونا بشه
حق غنی سازی کبریتم ازمون میگیرن

(24-02-2015، 23:24)PįŋK ĞįŘł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مذهبیا برا همه چی ایراد میگیرین!!!

باید یکی همیشه باشه که بفهمه و به همه چیز گیر بده...
عموم که اهل این کارا نیستن
عموم فقط اطاعت میکنن

خاص اونه که بفهمه

منظورم از خاص افراد حکومت نیست
الان بیاید منو بخورید که خودتو خاص میدونی ما رو عام

خاص اونه که بفهمه
عام اونه که نفهمه
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الکی مثلا.. از کجا آمد؟ 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
طرف دانشجوی ستاره دار شده فقط بخاطر دفاع از عقیذه ش از دانشگاه اخراج میشه سر از اوین در میاره بعد شما به اخطاروبن شدنت مینازی ...!
چی اتفاق نیفتاده؟جایگاه یه زندانی 30یاسی از کسی که قتل کرده هم پایینتره..فک کردی اینجا کجاس!تا حالا رفتی تریبون ازاد حرف بزنی بعدش بیان بهت بگن یارو مراقب حرف زدنت باش!
اگه آزادی بیان بود که اوضاعمون این نبود...اینا خودشون فهمیدن چه گندایی بالا آوردن خودشونو جمع کردن شماها شدین کاسه داغتر از آَش
چرا باید بگیره ؟؟!چراانقد تو توهم توطئه ای شما!امریکا قبل از هر چیز رفاه و اسایش خودشومردمش براش مهمه

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، Hitchcock
این اخرین بحث منه
چون خودم شروعش کردم
خودمم تمومش میکنم...

مشت نمونه خرواره
این جا هم یه جامعه در ابعاد کوچیکه
جامعه و پذیری و کنترل اجتماعی هم به شیوه های خودشه....
.............
اولا
حرفاتون درباره ازادی بیان دوره
جواب قبلیم هست
از همون اول تاپیک جواب دادم...
فقط تکراره.....
............

امریکا
افرین
امریکا منافع خودش و ملتش واسه ش مهمه

به هر قیمتی!
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
نقل قول: اولا
قضاوت نکن
من با گوشی میام
لپ تاپ ندارم
دوم این که لم نمیدم
سوم این که اخطارا رو من میگیرم
بن ها رو من میشم
ارسالای من و اچ اس بسته میشه
دیگه چی؟

والا...

:183:

یعنی فقط داری نک دماغتو میبینی =)))
فک میکنی برا چی اخطار میگیری؟؟؟
بخاطر بحثای س/ی/ا/ 30 
فک میکنی چرا این بحثا تو فروم ممنوعه؟؟؟ها؟؟ تاحالا اصلا به ذهنت رسیده؟؟؟
این بحثا و کلمات و مطالبی که توش ارائه میدیم ممکنه باعث هیتلر شدن سایت شه
برا همینم این بحثا اینجا ممنوعه!!! اره داداش یکم دیدتو وسعت بده
منم تذکر اخطار گرفتم همچنین هیچکاکو لوسیفر و... فکر نکن فقط این بحثا برا شما ممنوعه نه اتفاقا به ماها خیلی بیشتر سخت میگیرن چون حرفایی که ما میزنیم خطرناک تره...(از نظر هیتلرینگ)
صابرم خودش چند بار بهم گفت بحث نکنم حقم داره بنده خدا هیتلر شدن همچین انجمنی = نابودی...
اگه هیتلر شه کی پاسخگوئه؟؟؟
قبل اینکه پست بزاری و جواب بدی یکم رو حرفایی که میزنی فکر کن دادا
حتی اخطار گرفتن شمام برمیگرده به محدودیتای شدیدی که برای این نوع بحثا ایجاد کرده...

در آخرShy
نقل قول: خاص اونه که بفهمه
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، Hitchcock

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان