امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیلور سویفت هوادارای رو ملاقات که ۲۰ ساعت داخل سرما منتظر تیلور سویفت.ایستاده بود.

دوباره تیلور سویفت ثابت کرد که خیلی به هواداراش اهمیت میده. 
هوادار انگلیسی تیلور سویفت یعنی Sinead Murray میگه وقتی که فهمیدم تیلور سویفت قراره به برنامه Radio 1s Breakfast Show بیاد تصمیم گرفتمکه این هفته برم تیلور سویفت رو ببینم کسی که تیلور سویفت تامبلر این دختر و هم فالوو کرده بود او میگه من به مدت ۲۰ ساعت منتظر تیلور سویفتدر سرما وایستادادم که ملاقاتش کنم. ارسالی که Sinead در توی/یتر خودش در این مورد داشته. او گفته هوا اینجا بسیار سرده

بعد از این که Sinead این ارسالی رو گذاشت او همش سعی میکرد که توجه تیلور سویفت رو جلب کنه و پست های فراوانی در این مورد میده و میگه
هنوز دارم صبر میکنم و از این حرفا در نتیجه تلاش های این دختر عملی شد و مدیر برنامه تیلور سویفت اومد به این دختر گفت تو Sinead هستی؟و اونم گفته آره و چند دقیقه بعدش تیلور سویفت حضور پیدا میکنه و به سمت اون میاد و میگه سلام Sinead و بسیار تعجب میکنه چون تیلور سویفت حتی اسم این دختر هم بلده و بعد تیلور سویفت Sinead رو بغل میکنه و میگه خیلی خوشحالم که دیدمت و با هم چند تا سلفی میگیرن و بعد تیلوربه Sinead میگه من از قبل تامبلرت رو فالوو کرده بودم و پست هات رو دوست دارم.

تيلور سوييفت ديلى 

تیلور سویفت هوادارای رو ملاقات که ۲۰ ساعت داخل سرما منتظر تیلور سویفت.ایستاده بود. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ❤уαѕαмιη❤ ، narges 021 ، marco.r ، || Mιѕѕ α.η.т || ، AعطریناA ، Interstellar ، Alijah-1994 ، Spell † ، Thyme
آگهی
ای کاش عکسای بیشتــری میذاشتــی ازین قضیــه .. :|

عکسای سلفی یا پُستای دختره رو مثلا ..

بعدشم تیلور کمترین کار ممکن رو انجام داد .. دختره بیچاره بیست ساعت مُنـــتــظرش مونده .. بعد تیلور نباید با بیچاره دو تا عکس بگیره ؟ :||
پاسخ
تیییییییییییییییییییلوووووووووووووووووور کجایی ؟ خیلی میخوامت
دآفــــــــ و شــــــآخـــــ بــــودَنـــ♥ــــ مُــــــهِـــــمْ نــــــــیــــــسْــــتــــ دُخــ♥ـــی بــــــآسْ خــــآنـــومـــ بــــــآشــــ♥ـــه

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  به تمسخر گرفته شدن تیلور سوییفت توسط نیکی میناج ؟! :|
  سـلـنـا گـومـز و تیلور سوئیفت از نـایـل هـوران سـواستفاده کـردند!
  نهمین البوم تیلور سویفت به نام evermore
  تحلیل البوم folklore از تیلور سویفت
  هشتمین البوم تیلور سویفت به نام Folklore
  آیا دوره ی اوج تیلور سویفت به پایان رسیده ؟
  سرگرمی تیلور در قرنطینه
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن
  گریم عجیب و باورنکردنی تیلور سوئیفت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان