امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس دل انگیز عاشقانه

کــــــاش مَن ديگــــــَري بودمــــــــــــ ····

مــــــي نشستمــــــ روبِـــروي خـــودَمـــــــــ
ســــــر تــــــا پـــــــــا گــــــوش مـــي شدَمـــــــــ
تــــــا ببيَمـــــــــ حـــَرفـــــــــ حسابَمــــــــــــ
چيستــــــــــــ؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------
چه صدائیست که پیچیده در این جنگل مرگ ؟
چه کسی تیشه بر این شاخه ی افتاده زمین می کوبد؟
این تبر مال تو نیست؟
دستها آن تو نیست ؟
تو چه محکم و چه کاری و چه با عشق و علاقه¡
به من شاخه ی افتاده ی خشکیده تبر می کوبی¡
آی آرام بزن می شکند عمق سکوت
وای آرام بزن تا نکنم آه تو را¡
جمع کن هر چه شکستی؛
دل من هیزم خوبی شداست ¡¡¡
آتشی بردل من زن که ببینی؛
عشق هم می سوزد ¡ خوب هم می سوزد

--------------------------------------------------------------------------------------------------
میدونی از کجا بفهم طرف دوست داره بهش شب یه اس ام اس بده بگو من دوست ندارم اگه طرف تا صبح اس ام اس داد و زنگ بزن بدون واقعا دوست داره اما اگه واقعا هیچ اس ام اسی نداد و گفت چه بهتر منم دوست ندارم بدون اون طرف واقعا بهت هیچ علاقه ای نداره ·این من که از دیروز تا حالا عشقم بهم یک اس ام اس نداده

بفـــهـــــــــم لعنـــتـــــــــي···
يـــكبـــــــــــــــار هـــــــــم بفـــــــــهـــم¡‌¡¡
ايــــــن اسمــــــش * قلـــــــــب* اســــــت···
همـــــــــان كه در دستــــــــــــت بـــازيـــــــــش مـــــــــي دهــــــــــــي را مــــــي گويـــــــــم···عروســـــــــكت¡
اسمــــــش * قلــــــــــــب* اســـــــــت···
مــــــي تپيـــــــــــــــد قـــبــــــــــــل تــــــــــــو¡
رنـــــــــگ داشــــــــــــت ¡ اميــــــــــــد داشــــــــــــت··· عاشقانه
* تــــــــــــــــــو* ســـــــــردش كــــــردي
ســـنگــــــــــــش كـــــــــــــــردي
تـــنگـــــــــــــــش كــــــــــــردي ···· ديـــــــــــــــگر نـــفــــــــــــس نـــــــــدارم¡
پــــــــــــــــــــــــــــــس بـــــــــــــــــــــــــــده ··· مـــــــــــــــــــــن قـــلبــــــــــــــــــــــــــــــم را مــــــــــــــــــي خـــــــــــــــواهـــم؟؟؟؟؟؟؟

درود بر ادم های که وقتی میفهمند چقدر دوسشون داری بازم ادم میمونند···

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
وقتی یه ادم میگه:هیچکس منو دوست نداره ¡ منظورش از هیچکس یک نفر بیشتر نیست همون یک نفری که برای اون همه کسه···········

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاشکی نزدیک بودم··کاش···· تا میتوانستم دستانت را بگیرم و بگویم بی من حق نداری جایی بروی···ولی افسوس که که نیستم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست داشتنه کسی که تو رو دوست نداره مثل بغل کردن کاکتوس میمونه···
هرچی محکم تر بغل کنی بیشتر اسیب میبینی·····

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به تو مدیونم همیشه مثل شب به صبح فردا
مثل موج سرد و تنها به نگاه ناز دریا

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درد یـــعـــنـــی···
مـــرور مـــســـیـــج هـــایـــی کـــه یـــه روزی بـــاورشـــان داشـــتـــی···
و امـــروز بـــه دروغ بـــودنـــشـــان···
ایـــمـــان آوردی···¡¡ عاشقانه

نفس های بی هدف راه های بی پایان
کی تمام خواهد شد خدا میداند
نفس هایم دیگر بریده بریده میزند
تمام توانم را استفاده کرده ام
اما دلخوش کسانی هستم که به امیدشان زنده ام
و یکی از بهترین دلخوشی هایم تویی¡

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من تمنا کردم
که تو با من باشی
تو به من گفتی: هرگز، هرگز¡
پاسخی سخت و درشت
ومرا غصه این هرگز، کشت·····

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عاشقانه بوئیدنت که هیچ
بوسیدنت که هیچ
هر شب هزار بار در آغوشت
حتی اگر ز شوق بمیرم ؛ باز
···
گویای عاشقانه ی قلبم نیست ···
این عشق چیست بی پدر و مادر ··· ؟
دیوانه کرده هم تو و هم من را ¡

یـــکـــی از لـــذتـــهـــایـــی کـــه دیـــگـــه نـــیـــســـت ··
ایـــنـــه کـــه ســــــرِ مـــســـئلـــه ای ســـاده بـــا مـــن بـــحـــث کـــنـــی··
مـــثِ هـــمـــیـــشـــه ســـکـــوت رو انـــتـــخـــاب کـــنـــم··
بــــــِرم رویِ مـــبـــل جـــلـــویِ تـــلـــویـــزیـــون لــــــَم بـــدم··
بـــی هـــدف کـــانـــال هـــا رو عـــوض کـــنـــم و خـــیـــره بـــه صـــفـــحـــه بـــمـــونـــم ··
بـــعـــد تـــو دلـــت طـــاقـــت نـــیـــاره کـــه بـــی جـــهـــت مـــنـــو رنـــجـــونـــدی ··
بـــخـــوای ســـکـــوتـــم رو بـــشـــکـــنـــی ··
آروم زیـــرِ لـــب صـــدام کـــنـــی·· مـــن مـــی شـــنـــو م و بـــه رویِ خـــودم نـــمـــیـــارم ··
بـــعـــد بـــیـــای بـــشـــیـــنـــی رو پـــام·· پـــاهـــاتـــو دورِ کـــمـــرم حـــلـــقـــه کـــنـــی ···
بـــا دســـتـــات مـــوهـــامـــو صـــاف و صـــوف کـــنــــــی ··
ی دســـتـــت دورِ گـــردنـــم بـــاشـــه و بـــا ی دســـتـــت صـــورتـــمـــو نـــگـــه داری·· زُل بـــزنـــی تــــــو چـــشـــام··
و فـــقـــط ی جـــمـــلـــه بـــه زبـــون بـــیـــاری :
عــــــــــــاشــــــّــــــقـــــــــتـــــــــم ·· بـــبـــخــــــشـــیـــد ··

پاسخ
 سپاس شده توسط عشق دومین
آگهی
خیلی خیلی قشنگ بود گلم
اس ام اس دل انگیز عاشقانه 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان