امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه مجله ی رولینگ استون با مدونا(درباره چن تا هنرپیشه هالیوودی)

مصاحبه مجله ی رولینگ استون با مدونا(درباره چن تا هنرپیشه هالیوودی) 1

مصاحبه در مورد کانیه وست 

" وصف کردن کانیه در یک جمله خیلی سخته اون یه مرد باهوش دیوونه هستش . اون نمیتونه جلو دار خودش باشه چون افکارش مثل بقیه ی مردم نیست. اون خیلی وقت ها حرف هایی میزنه که خودش هم نمیخواسته اونا رو بگه کانیه حرف های زشت و نامناسبی میزنه ولی در عین حال عقیده های خوبی داره . کانیه زندگی شلوغی داره اون نمیتونه تلفنش رو یه لحظه رها کنه یا اینکه همش در حال تو/ییت کردنه. به نظر من صنعت موسیقی به کانیه احتیاج داره چون همه ی هنرمندا سعی میکنن زندگی آرومی داشته باشن تو کارهای سیاسی دخالت نمیکنن ولی کانیه اونطوری نیست. من همیشه با کارهای کانیه موافق نیستم یا اینکه همیشه از موسقیش خوشم نمیاد ولی اون یه آدم پریشان زیباس . من عاشق کانیه ام.

کانیه نباید تو مراسم های اهدای جوایز دنبال عدالت باشه . این مثل گشتن دنبال به سوزن در یه انبار پر از کاهه. من بهش میگم فقط سعی کن اونجا خوش بگذرونی . به نظر من اینکه چه کسی برنده میشه اصلا مهم نیست. ولی کانیه این موضوع رو خیلی جدی میگیره."

مصاحبه در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور سویفت  

"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  یه عقیده داره . اون سعی میکنه برخلاف معیارها رفتار کنه . پس از این جهت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  مثل منه و همچنین مردم میخوان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  رو اذیت کنن چون فکر میکنند کاملا خوب و تمیزه . به همین خاطر من میخوام از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیلور  حمایت کنم."

مصاحبه در مورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مایلی سایرس

مایلی داره علیه گذشته ی خودش آشوب میکنه بر علیه کالایی که ما به اون هانا مونتانا میگفتیم.

مایلی داره سعی میکنه خودشو بشناسه . از زمانی که مایلی بچه بود فرد خیلی مشهوری بوده و البته که این کار خیلی سختی بود . 

من نمیتونم زندگی اونو درک کنم چون من در دهه ی دوم زندگیم مشهور شدم . مایلی سعی میکنه که از مرز عبور کنه .

من یادمه اولین باری که مایلی عکس های س/ک/س/ی از خودش رو بیرون داد کل دنیا نسبت به اون احساس تنفر پیدا کرد.

من با خودم گفتم : مگه چه خبره؟

الان به مایلی نگاه کنید به نظر من اون عالیه . من فک میکنم مایلی دختر خوبیه.

اون قلب مهربون و بزرگی داره. مایلی خیلی از من حمایت کرده . و میدونید چیه از همه مهمتر اینه که مایلی میدونه چه جیزی واقعیت داره و چه جیزی دروغه.

سلب دیلی

مصاحبه مجله ی رولینگ استون با مدونا(درباره چن تا هنرپیشه هالیوودی) 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مصاحبه جدید با علی سورنا
  درباره ساز عود
  درباره گیتار الکتریکی
  نکات مهم درباره شروع گیتار
  بهترین گیتاریست های تاریخ به انتخاب رولینگ استون
  ده حقیقتی که درباره پیانو نمی‌دانستید
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  نکاتی درباره البوم اشتباه خوب بهرام
  درباره پیانو چقدر میدونی؟
  اینستاگرام به پست مدونا درباره بیماری کرونا برچسب گمراه کننده زد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان