امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها

(07-11-2014، 12:57)شیرزن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خسته نباشید چرا رمان سه تا شیطونا بسته شده است من چطوری باید بدانم اخر رمان چی میشه با تشکر منظر پاسخcryingHuhRolleyes

(07-11-2014، 12:57)شیرزن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خسته نباشید چرا رمان سه تا شیطونا بسته شده است من چطوری باید بدانم اخر رمان چی میشه با تشکر منتظر پاسخcryingHuhRolleyes

لينك تايپك بسته شده رو به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدير بخش ادبيات
بفرستيد تا راهنماييتون كنن..
پاسخ
آگهی
(08-11-2014، 16:52) ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پست مشابه زیاد دیدم برای شما ولی هیچکدوم این نبودن
خوب بالاخره تکلیف این تایپیک من چیه؟ دوباره ارسالش کنم؟

(06-11-2014، 17:28) @H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 15:45)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=188640

الان این تیپیک بنده فقط بخاطر عنوانش بسته شده؟
خب بگین عوضش کنم؟
چرا میبندین ...

عزیزم این تاپیک خیلی تکراری هست از روی عنوانم بسته نشده فقط پست گذاشته نشده خیلی قبل بوده انقدر دیگه از این نوع تاپیک بستیم که وقت لینک گذاشتن نیست 
لینکم براتون پیدا میکنم
من هنوز منتظر لینکم
پاسخ
چرا کسی جواب منو نمیذه
پاسخ
(17-11-2014، 15:00)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی جواب منو نمیذه
کاربر گرامی  یک دونه تایپک (1 ارسال) چیز خاصتی نیستش که سر یک ارسال چونه میزنیـد....
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
(17-11-2014، 16:08)  Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-11-2014، 15:00)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی جواب منو نمیذه
کاربر گرامی  یک دونه تایپک (1 ارسال) چیز خاصتی نیستش که سر یک ارسال چونه میزنیـد....
برا من مهمه چون فقط سه ساعت نشستم عکساش رو آپلود کنم
به مدیراتون هم بگین یخورده تو کارشون جدی تر باشن تا دوباره اینطوری نشه
حالا من چیکار کنم دوباره ارسال کنم؟
پاسخ
(19-11-2014، 15:24)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-11-2014، 16:08)  Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی جواب منو نمیذه
میتونین از روی نوشته کپی کنیـد
پاسخ
آگهی
(19-11-2014، 15:24)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی جواب منو نمیذه

دیگه ارسال نکنید..
سری قبلم به دلیل تکراری بودن تایپک
موضوع به زباله انتقال پیدا کرده

این بار موضوع جدیدی ارسال کنید و قبلش اول جستجو کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، мoвιɴα т
(20-11-2014، 23:29) Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی جواب منو نمیذه

دیگه ارسال نکنید..
سری قبلم به دلیل تکراری بودن تایپک
موضوع به زباله انتقال پیدا کرده

این بار موضوع جدیدی ارسال کنید و قبلش اول جستجو کنید
تکراری نبوده فقط یه خورده به موضوع های دیگه شبیه بودهAngry
پاسخ
دوست عزیز تاپیکهایی که مشابهش قبلا زده شده حتی اگرمطالب جدیدی داخلش قرار بدید بسته میشن مخصوصا اگرنظرسنجی باشن!

یا ادغام میشن که بازم مثل بسته شدن تاپیکتون هست 

دراین موارد بهترهست اگرمطالب جدید اضافه شده به اندازه کافی هستند فقط باهمون ها تاپیک بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т ||
من یه موضوع به اسم بارزترین خصوصیت نفر قبلیت داشتم,بعد پنجاه و خورده ای ص نوشتید بی کیفیت و بستید,اگه بی کیفیت بود که انقدر صفحاتش طولانی نمیشد پس ینی جذاب بوده,چرا بستیدش؟
Big Grin  Wink
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان