امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گوی سوسک با خدا

گفت : کسی دوستم ندارد . می دانی که چه قدر سخت است ، این که کسی دوستت نداشته باشد ؟ تو برای دوست داشتن بود که جهان را ساختی .
به پاهایم نگاه کن ! ببین چقدر چندش آور است . چشم ها را آزار می دهم .
دنیا را کثیف می کنم . آدم هایت از من می ترسند . مرا می کشند . برای این که زشتم . زشتی جرم من است .این دنیا فقط مال قشنگ هاست . مال گل ها و پروانه ها . مال قاصدک ها . مال من نیست.
خدا گفت : چرا ، مال تو هم هست.
دوست داشتن یک گل ، دوست داشتن یک پروانه یا قاصدک کار چندانی نیست.
اما دوست داشتن یک سوسک،دوست داشتن " تو " کاری دشوار است.
دوست داشتن ، کاریست آموختنی و همه کس،رنج آموختن را نمی برد.
ببخش ، کسی را که تو را دوست ندارد،زیرا که هنوز مومن نیست،زیرا که هنوز دوست داشتن را نیاموخته، او ابتدای راه است.
مومن دوست می دارد.همه را دوست می دارد.زیرا همه از من است و من زیبایم ، چشم های مومن جز زیبا نمی بیند.زشتی در چشم هاست.در این دایره،هر چه که هست،نیکوست .
آن که بین آفریده های من خط کشید شیطان بود . شیطان مسئول فاصله هاست.
حالا قشنگ کوچکم ! نزدیک تر بیا و غمگین نباش.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایرانی اسلامی ، KaTwO ، Nυмв ، ღSηow Princessღ ، ناز خوشگله ، یاور تک نواز ، ❤уαѕαмιη❤ ، Venus.M ، saba 3 ، زهرا رسولی ، AعطریناA ، SaYe 124 ، یاسی@_@ ، sevda0
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.vajehyab.com/dehkhoda/%D9%86%D8%AC%D8%B3

ببخش ، کسی را که تو را دوست ندارد،زیرا که هنوز مومن نیست،زیرا که هنوز دوست داشتن را نیاموخته، او ابتدای راه است.
مومن دوست می دارد.همه را دوست می دارد.زیرا همه از من است و من زیبایم ، چشم های مومن جز زیبا نمی بیند.زشتی در چشم هاست.در این دایره،هر چه که هست،نیکوست
پاسخ
 سپاس شده توسط Volkan ، Rezamoti
(06-03-2015، 14:01)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مومن دوست می دارد.همه را دوست می دارد.زیرا همه از من است و من زیبایم ، چشم های مومن جز زیبا نمی بیند.زشتی در چشم هاست.در این دایره،هر چه که هست،نیکوست

لازم به فرهنگ لغت نیست
به قول خودتون
در این دایره،هر چه که هست،نیکوست و کسی نگفته مومن سگ و خوک یا حالا امثال اینو نجس میبینه
اینا نجس هستند اما برای خودشون زیبان

پاسخ
 سپاس شده توسط Volkan
سابق او با جرأت ، بی باک ، تمیز و سر زنده بود،

ولی حالا ترسو و تو سری خور شده بود

هر صدائی که میشنید، و یا هر چیزی نزدیک او تکان میخورد،

بخودش میلرزید، حتی از صدای خودش وحشت میکرد ...

همه محض رضای خدا او را میزدند و بنظرشان خیلی طبیعی بود
 سگ نجسی را

که مذهب نفرین کرده و هفتا جان دارد برای ثواب بـچـزانند...
گفت و گوی سوسک با خدا 1
گفت و گوی سوسک با خدا 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، Berserk
(06-03-2015، 14:29)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:01)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لازم به فرهنگ لغت نیست
به قول خودتون
در این دایره،هر چه که هست،نیکوست و کسی نگفته مومن سگ و خوک یا حالا امثال اینو نجس میبینه

بله هر آنجه در این دایره هست نیکوست همانطور که خودتون گفتین و قبول دارین
پاسخ
 سپاس شده توسط یاور تک نواز
(06-03-2015، 14:36)sevda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سگ نجسی را

امام علی از صفات نیکوی سگ اینجوری میگن
تا جایی که هر کسی این صفات را دارا باشد خوشبخت (به روایتی مومن)است

اول: خانه ندارد، و این از صفات مجردین است.
دوم: شب زنده دار است، و این از علامات عابدین است. 
سوم: چون سفر کند، با خودش چیزی نمیبرد، و این از علامات متوکلین است.
چهارم: وقتی که به او چیزی دهید، او را دور برده و در دور میخورد، و این از صفات متواضعین است.
پنجم: اگر او را بزنند و تردش کنند، به کمترین چیزی بازگشت میکند، و این از علامات مریدین است.
ششم: هرگز صاحبش را در سختی ترک نمیکند، و این از علامات
صابرین است.
هفتم: آن زمان که بمیرد میراثی باقی نمیگذارد، و این از علامات زاهدین است.
هشتم: یکسره گرسنه است، و این از علامات مجاهدین است.
نهم: یکسره در خوف است، و این از علامات صالحین است.
دهم: به اندک چیزی از دنیا راضی میشود، و این از علامات عاشقین است.

امام علی (ع)

(06-03-2015، 14:41)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:29)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لازم به فرهنگ لغت نیست
به قول خودتون

کسی نگفته؟
فک میکنم از اعتقادات خودتون بود 
منم یادآوریش کردم. از خودم حرفی نزدم.

این متن یا حالا داستان شما هم چیزیه که من خودم کلمه به کلمه شو قبول دارم
 فقط منظورم این بود که اعتقاداتتون .. حرفاتون .. یه خورده با هم تناقض دارن .
بلاخره نمیدونم #پاک بودن هر آنچه در این دایره هست رو قبول دارین یا چیز دیگه

بله قبول دارم

هر چیزی که توی دنیاست خدا خلق کرده و افریده های خدا پاک و زیبا هستند

اما سه چیز بنا به دلایل خاصی نمیگیم زشتن نه ناپاک یا همون نجس اند
سگ.خوک.کافر
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk
آگهی
(06-03-2015، 14:46)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:36)sevda0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سگ نجسی را

امام علی از صفات نیکوی سگ اینجوری میگن
تا جایی که هر کسی این صفات را دارا باشد خوشبخت (به روایتی مومن)است

اول: خانه ندارد، و این از صفات مجردین است.
دوم: شب زنده دار است، و این از علامات عابدین است. 
سوم: چون سفر کند، با خودش چیزی نمیبرد، و این از علامات متوکلین است.
چهارم: وقتی که به او چیزی دهید، او را دور برده و در دور میخورد، و این از صفات متواضعین است.
پنجم: اگر او را بزنند و تردش کنند، به کمترین چیزی بازگشت میکند، و این از علامات مریدین است.
ششم: هرگز صاحبش را در سختی ترک نمیکند، و این از علامات
صابرین است.
هفتم: آن زمان که بمیرد میراثی باقی نمیگذارد، و این از علامات زاهدین است.
هشتم: یکسره گرسنه است، و این از علامات مجاهدین است.
نهم: یکسره در خوف است، و این از علامات صالحین است.
دهم: به اندک چیزی از دنیا راضی میشود، و این از علامات عاشقین است.

امام علی (ع)

(06-03-2015، 14:41)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لازم به فرهنگ لغت نیست
به قول خودتون

کسی نگفته؟
فک میکنم از اعتقادات خودتون بود 
منم یادآوریش کردم. از خودم حرفی نزدم.

این متن یا حالا داستان شما هم چیزیه که من خودم کلمه به کلمه شو قبول دارم
 فقط منظورم این بود که اعتقاداتتون .. حرفاتون .. یه خورده با هم تناقض دارن .
بلاخره نمیدونم #پاک بودن هر آنچه در این دایره هست رو قبول دارین یا چیز دیگه

بله قبول دارم

هر چیزی که توی دنیاست خدا خلق کرده و افریده های خدا پاک و زیبا هستند

اما سه چیز بنا به دلایل خاصی نمیگیم زشتن نه ناپاک یا همون نجس اند
سگ.خوک.کافر

آفریده های خدا پاک و زیبا هستن . 
پاسخ
(06-03-2015، 15:03)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:59)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:58)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:56)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:42)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش منم سوسک بودمو خدا با من حرف میزد
از یه سوسکم کمترم

میدونی از سوسک کمتری؟

انسان حتی مقامش از فرشته ها هم بالاتره
احسن الخالقین

تو مطمعنی
اگه اون جوریه چرا همیشه بدبختیا سر منه
میدونستی خدا اون کسایی رو که بیشتر دوست داره بیشتر بهشون سختی میده؟
اگه اون جوریه
پس من اینقدر باهاش حرف زدم چرا جواب نمیده
ولی به سوسک جواب میده
ممکنه شماها از سوسک بالاتر باشین ولی من نه
گفت و گوی سوسک با خدا 1
پاسخ

سگ نجسی را

میبرن و میدوزن...
اگه این جور بود دیگه خدا چرا با وفایی به سگ داد؟

سگ برای وجود داشتن درون جایی که انسان زندگی میکنه تو دین رد شده
شیعیان امامم لذت ببرن
گفت و گوی سوسک با خدا 1

گفت و گوی سوسک با خدا 1

پاسخ
(06-03-2015، 14:59)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:58)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:56)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 14:42)یاور تک نواز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش منم سوسک بودمو خدا با من حرف میزد
از یه سوسکم کمترم

میدونی از سوسک کمتری؟

انسان حتی مقامش از فرشته ها هم بالاتره
احسن الخالقین

تو مطمعنی
اگه اون جوریه چرا همیشه بدبختیا سر منه
میدونستی خدا اون کسایی رو که بیشتر دوست داره بیشتر بهشون سختی میده؟

توجیه برای سکوت در برابر ظلم ناعدالتی اشتباهات...
گفت و گوی سوسک با خدا 1
گفت و گوی سوسک با خدا 1

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان