امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواستگاري در طويله

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستگاري در طويله 1
خواستگاری عجیب یک کشاورز از نامزدش در طویله گوسفندان,رستوران و هتل و کوه و دریا و برجهای سر به فلک کشیده  را برای خواستگاری کردن فراموش نمایید.

کشاور 34 ساله به روش بسیار خیره کننده از نامزد اینده اش خواستگاری نموده است.مرد 34 ساله نهایت خلاقیت خود را بکار برده است تا لحظات خوشی را به سبک زندگی خود برای نامزد اینده اش رقم زند.آقای هنری براون گوسفندان خود را به صف نمود و با اسپری جمله امیلی ایا با من ازدواج می کنی را روی بدن گوسفندان نوشت.
خواستگاري در طويله 1

هنری در این باره می گوید ما دو تایی در طویله کار می نماییم.فکر کردم شیوه مناسبی برای خواستگاری باشد.وی ادامه می دهد انسان باید کمی زحمت به خودش بدهد.این اتفاقی است که برای یک بار در زندگی رخ می دهد.

خواستگاري در طويله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Cigarettes.at.daybreak ، KaTwO ، دايانا ، Faust ، Dragon_FM ، marco.r
آگهی
هيهيهيهيهي ^_^
Cats are answer to everything                           

خواستگاري در طويله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust
جالبه  Tongue Tongue Tongue Tongue
موردداشتیم که پسره قیافش شبیه دفاع آخر فوتبال دستی بوده
بعد زیر عکسش نوشته :متنفرم از کسایی که جذب زیبایی ظاهری من میشن !Tongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان