امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس های سنگین و بی وفایی

هر دو می خواهید غمگین ترین باشم تو با رفتنتــــــــــــ باران با آمدنش . . . . . هرچقدر بيشتر ميخواهمت . . . دورتر ميشوي . . . برگرد قول ميدهم ديگر دوستت نداشته باشم ! . . . . . . چیزی نخواسته ام از خدا جز دلی بزرگ، که تا لحظه ی دیدنت آب ...

همه ﺍﺧﻄﺎﺭ ﻫﺎ “ﺯﻧﮓ” ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ﮔﺎﻫﯽ “ﺳﮑﻮﺕ ” ﺁﺧﺮﯾﻦ “ﺍﺧﻄﺎﺭ” ﺍﺳﺖ . . . . . . هر چه میخواهد دل تنگت ، ســــــــــــــاکت کسی درک نخواهد کـــرد… . . . کـــســـی که ســلــول انــفـــرادی را ســاخــت مـــی دانــســـت ســـخــت تــــریــن ...

قلبم گرفت عزیزم از بس که بی وفایی تنگ غروب گم شد الماس آشنایی خواستی ردم کنی تو یک جوری که نفهمم یک لحظه باورم شد که من چقدر نفهمم . . . تو که قصد جدائی کرده بودی  خیال بی وفائی کرده بودی چرا با این دل ...

من همیشه تشنه ما بودم و تو همیشه از من سیر بودی… . . . . . خدایا....به تنهایت قسم....دل هیچکس رابه انچه قسمتش نیست عادت نده. . . . . . هي تو كه ميگي دوست نداشتم !!!!! اگر اندازه اي كه من دوست داشتم دوسم ميداشتي اينقد بينمون جدايي نبود . . . . دیروز ,دور ...

نمی بخشمت به خاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی ، به خاطر تمام غم هایی که بر صورتم نشاندی ، نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی ، به خاطر احساسی که برایم پر پر کردی ، ...

مشترک مورد نظر این روزهایت کیست که دیگر در دسترس بودن و نبودن من برایت مهم نیست ؟ سریع ترین نقاشی بودی که دیدم ، در یک چشم به هم زدن روزگارم را سیاه کردی ! زنگ زدند ؛ رفتگر محله بود ...

تو برای من عشق نمیشوی ، تو برایم آنچه که میخواستم نمیشوی از همان اول هم نباید به تو دل میبستم ، میدانستم روزی تمام میشوی . . .. . . روزهای با تو بودن گذشت و رفت ، هر چه بینمان بود تمام شد و رفت ...

تو روزگار رفته ببین چی سهم ما شد ... از عاشقی تباهی از زندگی مصیبت از دوستی شکست و از سادگی خیانت . . . . محبت به نامرد ، کردم بسی / محبت نشاید به هر نا کسی تهی دستی و ...

دلـــم چـِـه کــودکــانــه بَهــانــه ی تــو را میگیـــرد، امـــا تــو بـــزرگـــانــه بِــه دِل نگیـــر… فقـــط بگــــو : کــــودکـــ استـــ، نـِـمی فهمــد…!!! . . . . “دل” این کلمه ی بی نقطه ، گاهی برایت تنگ می شود تا حد یک نقطه … . . . . با همه ی وجودت دلتنگشی ، شماره ...

شب را دوستـــ ــ ـ دارم …! چرا که در تاریکـــ ـی .. چهره ها مشخــــــ ـص نیست!! و هر لحظــــــــ ـه .. این امیـــــ ـد .. در درونــــــ ــم ریشه می زند … که آمده ای .. ولی من ندیده ام! . . . . چه زیبا می شود دنیا برای ...

هرگز نشد بیای پیشم بگیری دستای منو
بدونی من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاشقتم گوش کنی حرفای منو
تو بی وفا بودی ولی اونی که برات میمرد منم
تا زنده ام دوست دارم اینم کلام آخرم

اندر دل بی وفا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غم و ماتم باد
آنرا که وفا نیست ز عالم کم باد
دیدی که مرا هیچ کسی یاد نکرد
جز غم که هزار آفرین بر غم باد

به بعضی ها تو بچگی باید شیر سگ میدادنند
که اینقدر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی وفا نشن
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان