امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

67 سال زندگی و مرگ همزمان زوج عاشق♥♥

Smile 
 به گزارش « آسوشیتد پرس» در ایالت کالیفرنیا زوجی که 67 سال را در کنار هم زندگی کردند در یک روز جان سپردند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
67 سال زندگی و مرگ همزمان زوج عاشق♥♥ 1

فلوید 90 ساله و وایلت هارتویگ 89 ساله در خانه خود با فاصله 5 ساعت در روز 11 فوریه جان سپردند. بچه های آنها گفتند که وقتی والدین آنها نزدیک به مرگ بودند ، تخت آنها را بهم نزدیک کردند. زن وشوهر قبل از مرگ دست یکدیگر را گرفته بودند.

دونا سکارتون، دختر هارتویگ گفت: « آنها می خواستند باهم این دنیا را ترک کنند . باید این اتفاق می افتاد. آنها برای یکدیگر آفریده شده بودند».

این زن و شوهر از دوران بچگی با هم آشنا بودند. هر دوی آنها در روستایی در بخش مرکزی کالیفرنیا بزرگ شدند. رابطه عاشقانه آنها در دیسکویی آغاز شد که فلوید – ملوان نظامی پس از پایان خدمت به خانه برگشت. آنها 16 ماه اوت سال 1947 میلادی باهم ازدواج کردند و سه فرزند داشتند. فلوید و وایلت در مزرعه کوچکی پنبه می کاشتند و بوقلمون پرورش می دادند.

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]
67 سال زندگی و مرگ همزمان زوج عاشق♥♥ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط fatima1378 ، باران20 ، setareh80
آگهی
بخاطر این مرگشون همزمان شده چون من شنیدم که اگه دو نفر خیلی عاشق همدیگه باشن یل مرگشون همزمان میشه یا اگه یکیشون مرد طولی نمیکش که اون یکی هم میمیره
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
67 سال زندگی و مرگ همزمان زوج عاشق♥♥ 1 [/img]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های یک عاشق واقعی !
  از زندگی آموختم که....شما بگید!
  31 راز موفقیت در زندگی!
  ۱۵ راه برای زندگی بهتر..♡
  بهترین چیز ها در زندگی مجانی هستند^_^♡
  راهکار برای زندگی شاد
  ماجراهای تصویری زندگی دانشجویی در ایران
  من عاشق دخترونگی کردنام...
  اگر میخواید یه پسر/دختر رو عاشق خودتون بکنید بخونید(راه حل)
  حزب کرالیسم ساخت خودم:پنجره ای رو به زندگی بدون گناه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان