امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به علت تلفات زیاد از روده بر شدن ...لطفا قبل از ورود خود را اماده کنید

مگسه با دوست دخترش می ره رستوران.دو پرس گه سفارش می دن!! بعد از چند دقیقه یه خر مگس میاد تو رستوران لات بازی در میاره.مگسه هم جو گیر می شه به دوست دخترش می گه: برم حالشو بگیرم؟ دختره می گه: تو بشین گهتو بخور.

مگسه به دوست دخترش می گه: می دونی به اندازه تموم گه های دنیا دوستت دارم؟

غضنفر سربازی‌ش تموم میشه، وقتی كارت پایان خدمتشو بهش میدن، نگاه میكنه میگه: ‌ای بابا، من كه ازینا چهارتا دارم!

غضنفر ازمایش ادرارش گم میشه میگه بله دیگه مملکت بخور بخوره

غضنفر می زنه مامور110 رو می کشه بعد زنگ می زنه صد دو ده می گه: می بینم که 109 تا شدین!

پسره زنگ میزنه خونه دوست دخترش، باباش ور میداره، هول میشه میگه: ببخشید توپمون افتاده!

بازی ایران-عربستان بوده.عربه هم می ره ورزشگاه آزادی بازی رو ببینه.وسط بازی دستشویش می گیره می ره توالت.بعد از 5 دقیقه غضنفر در توالت در می زنه می گه کی توی دستشوییه؟ عربه می گه: احمد جابر محمد. غضنفر می گه: پدر سوخته ها 3 نفری رفتن دستشویی!

یه بار غضنفر می ره پیش قاضی می گه: آقای قاضی همسایم به من فحش می ده،می گه گه نخور.قاضی می گه: بیخود کرده شما کارتو بکن.

یه زنه سوار تاکسی می شه.از بس که چاق بوده راننده نمی تونه دنده رو عوض کنه.میاد سر صحبتو باز کنه بلکه زنه تکون بخوره.می گه: خوب خانوم اسم شما چیه؟ زنه می گه: غنچه. مرده می گه: وا بشی دیگه چی می شی

غضنفر می ره آمپول بزنه پرستار می گه: چپ یا راست؟ غضنفر می گه: بابا کونو دگه سیاسیش نکن بزن وسط!

غضنفر هی با خودش می گفت عجیبه، عجیبه! ازش می پرسن چی عجیبه؟ میگه: 100 هزار تا تماشاچی 22 تا بازیکن 3 تا داور!!! میگن: خوب این کجاش عجیبه؟ میگه: این عجیبه که گنجشکه همه رو ول کرده ریده رو من!!!

طرف سوار تاكسی بوده ... بعد از مدتی یكی پیاده میشه و درو محكم می‌بنده ...راننده میگه : خر بی شعور ... یه كمی جلوتر یه نفر دیگه پیاده میشه و باز در و محكم می بنده بازم راننده میگه : خر بی شعور ... نوبت به غضنفر میرسه با دقت در و آهسته می بنده می بینه راننده داره نگاش می كنه بهش می گه :چیه ... خر باشعور ندیدی؟

غضنفر میره مزرعه ای میخره به ابعاد 2سانتی متر در 8 کیلومتر. میگن این چه زمینیه ؛ چی میخواهی بکاری؟ میگه به امید خدا ماکارونی.
مگسه با دوست دخترش می ره رستوران.دو پرس گه سفارش می دن!! بعد از چند دقیقه یه خر مگس میاد تو رستوران لات بازی در میاره.مگسه هم جو گیر می شه به دوست دخترش می گه: برم حالشو بگیرم؟ دختره می گه: تو بشین گهتو بخور.

مگسه به دوست دخترش می گه: می دونی به اندازه تموم گه های دنیا دوستت دارم؟

غضنفر سربازی‌ش تموم میشه، وقتی كارت پایان خدمتشو بهش میدن، نگاه میكنه میگه: ‌ای بابا، من كه ازینا چهارتا دارم!

غضنفر ازمایش ادرارش گم میشه میگه بله دیگه مملکت بخور بخوره

غضنفر می زنه مامور110 رو می کشه بعد زنگ می زنه صد دو ده می گه: می بینم که 109 تا شدین!

پسره زنگ میزنه خونه دوست دخترش، باباش ور میداره، هول میشه میگه: ببخشید توپمون افتاده!

بازی ایران-عربستان بوده.عربه هم می ره ورزشگاه آزادی بازی رو ببینه.وسط بازی دستشویش می گیره می ره توالت.بعد از 5 دقیقه غضنفر در توالت در می زنه می گه کی توی دستشوییه؟ عربه می گه: احمد جابر محمد. غضنفر می گه: پدر سوخته ها 3 نفری رفتن دستشویی!

یه بار غضنفر می ره پیش قاضی می گه: آقای قاضی همسایم به من فحش می ده،می گه گه نخور.قاضی می گه: بیخود کرده شما کارتو بکن.

یه زنه سوار تاکسی می شه.از بس که چاق بوده راننده نمی تونه دنده رو عوض کنه.میاد سر صحبتو باز کنه بلکه زنه تکون بخوره.می گه: خوب خانوم اسم شما چیه؟ زنه می گه: غنچه. مرده می گه: وا بشی دیگه چی می شی

غضنفر می ره آمپول بزنه پرستار می گه: چپ یا راست؟ غضنفر می گه: بابا کونو دگه سیاسیش نکن بزن وسط!

غضنفر هی با خودش می گفت عجیبه، عجیبه! ازش می پرسن چی عجیبه؟ میگه: 100 هزار تا تماشاچی 22 تا بازیکن 3 تا داور!!! میگن: خوب این کجاش عجیبه؟ میگه: این عجیبه که گنجشکه همه رو ول کرده ریده رو من!!!

طرف سوار تاكسی بوده ... بعد از مدتی یكی پیاده میشه و درو محكم می‌بنده ...راننده میگه : خر بی شعور ... یه كمی جلوتر یه نفر دیگه پیاده میشه و باز در و محكم می بنده بازم راننده میگه : خر بی شعور ... نوبت به غضنفر میرسه با دقت در و آهسته می بنده می بینه راننده داره نگاش می كنه بهش می گه :چیه ... خر باشعور ندیدی؟

غضنفر میره مزرعه ای میخره به ابعاد 2سانتی متر در 8 کیلومتر. میگن این چه زمینیه ؛ چی میخواهی بکاری؟ میگه به امید خدا ماکارونی.

به غضنفر می گن با عناصر جمله بساز. میگه: وقتی سیفون رو بکشیم، اناسر می خورن میرن پایین!!!

به غضنفر می گن با سی دی جمله بساز: می گه چسی دی. می گن : نه با سی دی صوتی جمله بساز. می گه: پس بگو گزیدی. می گن: نه احمق.اصلا با سی دی تصویری جمله بساز. می گه: اوه اوه پس حتما ریدی!!!

به غضنفر میگن با ستیز جمله بساز, میگه:د مبایل ست ایز اف

غضنفر میره سینما فیلم ترسناک نشون میده همه فرار میکنن به جز غضنفر , بهش میگن تو چرا فرار نکردی ؟ میگه به من دست نزنید من ریدم......!!

غضنفر توی توالت غش می کنه.بعد از نیم ساعت بهوش می آد می گه: من کجام؟ اینجا کجاست؟ کی منو ریده؟

غضنفر داشته تو صحرا راه میرفته، یه دفعه میبینه كوه ریزش كرده رو ریل راه آهن و یه قطار هم داره میاد. لباسشو در میاره میزنه رو چوبدستی نفت فانوسشم میریزه روش و آتیش میزنه و میدوه طرف قطار. به قطار كه میرسه خودشو میندازه زیر قطار و حسابی آش و لاش میشه.
قطار كه وای میسته میپرسن چرا خودتو زیر قطار انداختی؟ غضنفر میگه: والا از بچگی ریزعلی و حسین فهمیده رو با هم اشتباه می گرفتم.

یارو یه گونی پشگل می خره, تا درشو باز می کنه, غضنفر از توش می پره بیرون.یارو بهش می گه : تو دیگه کی هستی؟ غضنفر می گه : من اشانتیونش هستم!

غضنفر می ره خاستگاری.برا اول دختره عطسه می کنه بار دوم آروغ می زنه بار سوم می گوزه غضنفر میگه: ماشالله عروس خانوم از هر سوراخشون هنر می باره!

غضنفر می ره خاستگاری.دختره می گوزه غضنفر خیلی می خنده . دختره هم گریه می شه،می ره تو اتاقش.بعد مادر غضنفر اشاره می کنه به پسرش که برو از دلش در بیار.غضنفر می ره تو اتاق دختره می بینه داره گریه می کنه برای اینکه از دلش در بیاره می گه: چطوری گوزو!

غضنفر می ره خاستگاری.دختره سبیل داشته غضنفر بهش می گه تو چرا سبیل داری و خیلی می خنده .دختره قهر می کنه می ره تو اتاقش.بعد مادر غضنفر اشاره می کنه به پسرش که برو از دلش در بیار.غضنفر می ره تو اتاق دختره می بینه داره گریه می کنه برای اینکه از دلش در بیاره می گه: خجالت بکش مرد که گریه نمی کنه!

غضنفر تیپ می زنه می ره تو خیابون. دختره بهش می گه "بخورمت" غضنفر می گه " این گوه خوردنا به به تو نیومده"

غضنفر و یه انگلیسی و یه آمریکایی می رن تو یه جنگل.از قضا یه غول از سر راهشون در می آد و می گه"هر کدومتون می تونید یه آرزو کنید بعد اگه من تونستم برآوردش که می خورمتون"

آمریکائیه می گه "من می خوام پول دار ترین مرد جهان بشم" غوله آروزشو برآورده می کنه بعد می خورتش.

انگلیسیه می گه من می خوام ثروتمند ترین مرد جهان بشم غوله آرزوشو برآورده می کنه بعد می خورتش.

غضنفر که می بینه فقط خودش مونده به خودش می گه چکار کنم؟ یک دفعه می گوزه بهد به غوله می گه حالا اگه می تونی رنگش کن!

غضنفر می ره تو کیوسک تلفن بعد از یه ساعت می آد بیرون،ازش می پرسن "سالمه؟" می گه "آره فقط آفتابه نداشت"

غضنفر میره خواستگاری بهش میگن راحت باش ..میگوزه!

غضنفر تو تاکسی بوده.یه زنه می گوزه غضنفر می گه من بودم.زنه خوش حال می شه یه چک صد تومنی می ده به غضنفر.غضنفر وقتی می خواسته پیاده بشه می گه:آقایونو خانوم ها از حالا به بعد این خانوم هر چی گوزید گردن من!

سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس فراموش نشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Dragon_FM ، Venus.M ، Modern Thinking ، mr.destiny ، **zeinab** ، نساء ، دايانا ، artist1 ، raha.s ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Sanita.p ، ayda1 ، ❤уαѕαмιη❤ ، ...طهورا... ، fatima1378 ، # αпGεʟ ، یاسمن144 ، وینکس ، amirkiral ، edvard vampire ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، آرِنـــــــــا ، یاس گل ، شیرین بلا ، نفس گل ، ژوللی ، ارش خان ، parsa817 ، bakhi ، ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، * TANDIS * ، ღ ツ setareh ツ ღ ، عشق سلنا ، A FOUR ، armitajoon ، ✘Nina✘ ، ☜♡♡♥♥♥♕Queen of Hearts♕♥♥♥♡♡☞ ، ( DEYABLO ) ، جوجه کوچول موچولو ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، nanali ، barana jooooon ، ترنج 15 ، @پوریا@ ، mehdi126 ، ЯFдη£ ، pouria6 ، ali abbasi ، -Rosha-icy girl ، 83 pooneh ، чернаяЛуна ، *_* ، Saman S ، ♥Haniyeh♥ ، هدیه 20 ، ɨℓɨąԃ ، nia36 ، ستایش*** ، mT_pOoM_taaK ، serpent ، MOHAMMAD RK ، poorzoor ، Two_Face ، moohiandarash ، mehdi zangi ، roya15 ، پسر تهرونی ، n-e-g-i-n ، sarsar ، єη∂ℓєѕѕღ ، # αпGεʟ
آگهی
مای گاد
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، # αпGεʟ
مثه اینکه کلمه ای به نام سپاس نشنیدین نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظرم/نزرم/نذرم بدین دیگهcry girl
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، * TANDIS * ، ɨℓɨąԃ ، * TANDIS *
بچه ها چه نظر نمدین؟ p336
پاسخ
 سپاس شده توسط ɨℓɨąԃ ، Saman S
(08-10-2015، 18:49)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا غضنفر؟

چون خنگ تر از غضنفر وجود نداره25r30
پاسخ
باید اسم موضوتو میذاشتی جکای بی تربیتی 25r30
وَقـتــی نــَبــآشــی دُنـــیـــآ وآسـِــه مَـــن هَمیـــشِـــه یِــک شِـــکلِـــه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به علت تلفات زیاد از روده بر شدن ...لطفا قبل از ورود خود را اماده کنید 1
پاسخ
آگهی
گوز گوز
===================

عزیزم

در بلور چشم من یاد تو بود

در سکوتم شوق فریاد تو بود

رفتی اما در خزان سینه ام

بوی عطر دست شمشاد تو بود

===================

چرا بهونه میاری

واسه جدایی از دلم

آسون نبوده داشتنت

آسون نمیدت گلم

===================

پاسخ
من مردم از خنده الان روحم در حال نوشتنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همیشه عاشق باش Heart
پاسخ
با حال بودن ممنون خیلی زیاد

سپاس cong
پاسخ
(10-10-2015، 16:44)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2015، 10:03)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2015، 18:49)81danial نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا غضنفر؟

چون خنگ تر از غضنفر وجود نداره25r30

ولی غضنفر لقب امام علیهp334p334p334

نمیدونستمcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl من منظورم از غضنفر یک فرد عادی بود الان خیلی ها هستم که اسمشون غضنفره
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  افعال معکوس دخترانه ( ورود 2خترا ممنوع )
  خیلی جالبه همه شرکت کنید
  بیاین نصیحتم کنید عاشق نشم
  انواع جک های ضد پسرا(ورود پسرا مطلقا ممنوعههه)
  سرکاری(*-*) ورود افراد با جنبه ممنوع نمی باشد(2)
  یه لحظه لطفا... ^____*
  تصور کنید اگه خانم ها رئیس همسرشان شوند…..!!!
  تفریحتون کدومه ؟ لطفا در نظرسنجی شرکت کنید ...
  سربازی رفتن دخترها !!!! ورود بی جنبه ها ممنوع !!!
Exclamation جوک و ترول خیلی زیاد نیایی کل عمرت به فناست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان