امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلفی های جالب با مجسمه معروف

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1

سلفی های جالب با مجسمه معروف,یک پسر ۲۷ساله اهل برزیل یکی از جالب ترین سلفی‌های جهان را با یکی از عجایب هفتگانه جهان گرفته است! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1 مجسمه مسیح دست‌هایش را به طرفین باز کرده که نمادی از آغوش باز او برای تمام انسان‌هاست. این جوان برزیلی بعد از بالا رفتن از این مجسمه که در سال ۲۰۰۷ به عنوان یکی از عجایب هفتگانه جهان شناخته شد، در حالت‌های مختلفی از خود عکس گرفت.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1 «تیاگو» برای بالارفتن از این مجسمه معروف که نماد  کشور برزیل محسوب می شود از مقامات کشورش اجازه گرفته است. این مجسمه که نمادی از حضرت عیسی است، در شهر ریودوژانیرو قرار دارد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1 او درباره واکنش مردم به این کارش هم میگوید: «بعضی‌ از مردم به این کار من علاقه دارند و تشویقم می‌کنند و البته خیلی از آن‌ها مرا دیوانه می‌دانند!» دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1 او درباره علت این سلفی‌های عجیب و غریبش می‌گوید: «گرفتن سلفی‌های غیرمعمول را از سال ۲۰۱۱ شروع کردم؛ وقتی که برای اولین بار دوربین خریدم. من دوست دارم از مکان‌هایی عکس‌ و سلفی‌ بگیرم که کمتر کسی توانایی آن را دارد!»دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1 تیاگو تجربه‌اش را از این سلفی هیجان‌انگیز می‌داند: «بالا رفتن از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجسمه مسیح مرا لحظه‌ای ترساند؛ اما در عین حال مرا خیلی هیجانزده کرد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی های جالب با مجسمه معروف 1 آنقدر که بیان آن در قالب کلمات برای من مشکل است. تجربه بالا رفتن از این بنای تاریخی تا حدی برای من شیرین بود که گرفتن سلفی فقط مثل یک جایزه برای من بود.» 

پاسخ
 سپاس شده توسط AعطریناA ، یاسی@_@
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  رقصنده معروف و شاخ اینستاگرام خودکشی کرد ( عکس )
  ترسناک ترین سلفی جهان !
  عکس سلفی این زن را کُشت! +عکس
  برخورد شدید با گرفتن عکس سلفی با اجساد
  پروژه «سلفی فضایی» سامسونگ در یک مزرعه سقوط کرد
  علت بازداشت پویان مختاری شاخ معروف اینستاگرام
  فوتبالیست معروف بخاطر کرونا فرزندش را کشت
Heart جمله معروف سردار سلیمانی خطاب به ترامپ که جهانی شد
  سرآشپزان معروف بلژیک در حال آشپزی برای بیمارستان‌ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان