امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«آنا نعمتی»:این تعطیلات برای کارمندان شهرداری هم است

«آنا نعمتی»:این تعطیلات برای کارمندان شهرداری هم است 1

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینماخبر ،آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه امیدوار است در سال جدید اتفاقات خوبی برای مردم رخ دهد، توضیح داد: یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه کرد، بحث محیط زیست و سفرهای داخلی است. در همین راستا از هموطنان عزیز می خواهم تا در طول سفرهای نوروزی از ریختن زباله در پیرامون خود و طبیعت، خودداری کنند و به خاطر داشته باشند که این تعطیلات برای کارمندان شهرداری هم است.  

وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که «از ما است که بر ما است». بنابراین به یکدیگر کمک کنیم تا حاشیه جاده ها و کنار دریا تا پایان نوروز زیبایی خود را حفظ کنند. فرقی نمی کند که به شمال، جنوب و یا شرق و غرب سفر می کنید مهم این است که بتوانیم محیط پیرامون خود را پاک و تمیز نگه داریم. 

بازیگر فیلم سینمایی «یکی می خواد باهات حرف بزنه» بیان کرد: از مسافران و هموطنان عزیز می خواهم که در طول سفر در جاده از سبقت های بی جا و سرعت بالا خودداری کنند و اگر با ترافیک مواجه شدند، با آرامش آن را تحمل کنند تا به پایان برسد نه اینکه به جاده خاکی بزنند و به دیگران بی احترام کنند. 

وی اضافه کرد: مطمئن باشیم که اگر به قوانین و مقررات احترام بگذاریم، شاهد هیچ تصادفی در جاده ها نخواهیم بود و یک سال ناراحت کننده را نخواهیم داشت. 

نعمتی در پایان صحبت هایش گفت: به مردم عزیز پیشنهاد می کنم تا در طول نوروز فیلم «انارهای نارس» را تماشا کنند تا به این ترتیب از سینمای مستقل حمایت صورت گیرد.

منبع:مهر
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسکار قوانین مرتبط با نحوه اکران فیلم ها برای رقابت آن‌ها برای کسب جوایز را آسان کرد
  والت دیزنی ۲۸ هزار تا از کارمندان خود را اخراج می‌کند!
  کمپانی وارنر در پی شیوع کرونا کارمندان خود را اخراج می کند!
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
Question خانه هنرمندان در تعطیلات نوروز باز است؟
  مدیران ۳ پردیس سینمایی شهرداری منصوب شدند
Photo فیلم‌هایی از کیمیایی، تبریزی، طالبی و... در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های سیما روی آنت
  من چشم دارم برای دیدن، گوش برای شنیدن وجاهای دیگه ای هم ‏دارم که مطمئنا به کارمیاد
  واکنش جالب مهدی پاکدل به حرکت زیبای شهرداری!
  کادوی خنده دار مرد ترکیه ای برای ←آنجلینا جولی→ برای پیشگیری از سرطان سینه ی وی!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان