امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

××تصویر جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی××

آزاده نامداری در اینستاگرامش نوشت: سلام،،علیرغم این گلهای قشنگ میخوام حرفهای تلخی بزنم.حرفهایی که میدونم خودم وخانوادمو بیش ازهرکسی رنج میده.اما افسوس که من ابدا اهل لاپوشونی نیستم..حیلی اینروزا تحت فشارم، واذیت شدم.دلگیر نشید حتی ازکامنتای گاه به گاه شما،من ادعای شجاعت نمیکنم اما دیگه صبرم سراومده،بعد انتشار بی موقع عکسهای بیهوده که مربوط به دوسال پیش بود،یا شنیدن حرفهای نامربوط درباره خودم اززبان کسی که خودش بهتر از هرکسی میدونه چقدددر دروغ میگه وبرای رسیدن به هدفش حاضره هرحرفی بزنه حتی تهمت،بی آبرویی،،وسناریوهایی بنویسه که فقط خداو من وخودش میدونیم و چقددر کثیف ودروغه… پست بعدی من حال خودمو بهم میزنه،یکی دوبار بیشتر نگاش نکردم. اما من این عکسو منتشر میکنم تا هرکی دلش میخواد قضاوت کنه که آیا من که عاشق زندگی،بچه،آینده،بودم وپراز شوق زندگی،،میتونستم ادامه بدم؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
××تصویر جنجالی کتک خوردن آزاده نامداری از فرزاد حسنی×× 1

در چند روز گذشته آزاده نامداری بارها در اینستاگرامش از برنامه "خانومی که شما باشی" سخن گفته بود که قرار بود در عیدنوروز پخش شود و سپس در یادداشت دیگری از عدم پخش این برنامه سخن گفت. او ابتدا خبر از عدم پخش برنامه نوروزی‌اش داد و نسبت به دلیل عدم پخش آن اظهار بی اطلاعی کرد و البته این اتفاق را به کسانی‌که بابت آن خوشحال شده‌اند تبریک گفت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя] ، ~~SARA:HIVA~~ ، Shervin_ST ، ___solale ، ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، αѕтer ، هلی ، AعطریناA ، Miss Stranger ، an idiot ، Mr.Robot ، @@♡☆المیرا☆♡@@ ، mobinamahro ، bakhi ، ندا2000 ، FARID.SHOMPET
آگهی
بعد طلاق؟؟؟؟؟؟

خاک تو سر فرزاد حسنی کنن:/

بیشور:|
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥ ، چمان ، FARID.SHOMPET
(24-03-2015، 0:12)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد طلاق؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم قبل طلـــآق 
بعد طلــآق که نمیتونه همچین کاری بکنه(:
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя] ، ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، FARID.SHOMPET
(24-03-2015، 0:26)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2015، 0:12)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد طلاق؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم قبل طلـــآق 
بعد طلــآق که نمیتونه همچین کاری بکنه(:

از این مردِ هیچ چیزی بعید نیس
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥ ، FARID.SHOMPET
نه به شعر خوندنش نه به این کتک کاریاش:/
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mobinamahro ، FARID.SHOMPET
آزاده نـآمـدآریم کم بی تقصـیـر نیس .. !

وقــتـی توی تـلـویـزیـون خیـلی محجبــه و چـآدری هسـ توی بیــرون پُــر از آرایش و مـآنتوی تنگـ و کـوتـآه انتظـآر دآره شـوهـرش تشـویـقش کنـه و قـربون صـدقـش بـره ؟  ؟

البــتــه من نــدیدمش یکـی از فـآمیـلـآم اونو بـی حجـآب دیـد
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
آگهی
دمشون گرم.دوتا دیوانه احمق بعد اون همه عشقولانگی زدن همه چیو داغون کردن اسکلای بیشعور.

اصن هرکی خشکله خره! حتی من...

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، @@♡☆المیرا☆♡@@
من کلا هیچ وقت از فرزآد حسنی خوشم نمیومد -_-

آزآده نآمدآری هم ، برنآمه هآشو دنبآل نمیکنم امـآ خب از فرزآد بهتر بود به نظرم -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
این خبر کاملا دروغه ! -_-

اگه یکمـ سرچ کنی جواب آقای حسنی رُ همـ میبینی ! -_-

لطفا اونمـ بزار !(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ فرشته 87♥
(28-03-2015، 14:35)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این خبر کاملا دروغه ! -_-

اگه یکمـ سرچ کنی جواب آقای حسنی رُ همـ میبینی ! -_-

لطفا اونمـ بزار !(:
گذاشته بودم  عزیز....(:
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=216908
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbsdown کتک زدن و شکستن دست خبرنگار توسط حراست دانشگاه +تصویر
  تصویر زیبای هابل از یک کهکشان کرکی
  افشاگری جنجالی از طلاق محسن افشانی و همسرش + جزئیات !
Heart بهم خوردن نامزدی در خانواده بشار اسد رنگ خون گرفت
  تصویر عجیب یک روح در یک عکس دسته جمعی
  ورود آقایان به این هتل جنجالی ممنوع است + عکس
  گورستان جنجالی راهبه‌های قاتل در ایرلند
  "دیپلماسی ماسک"، چین به دنبال بهبود تصویر خود
  خوشبخت ترین زوج ک ازدواج انها جنجالی شد
  ازدواج جنجالی زن 54 ساله با پسر 14 ساله بجای طلبش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان